Thajsko, Malajzia, Singapur

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie.

Katrin Abou Naboutová Katrin Abou Naboutová
Spokojnosť klientov
od 1 480,00 €

Thajsko, Malajzia, Singapur

15 dní

• Skúsenosti dlhoročne najväčšieho touroperátora na Slovensku
• 4* hotely v Malajzii aj v Singapure s raňajkami
• Množstvo nezabudnuteľných zážitkov na základe našich skúseností
• Prepracovaný program od roku 1997

 

BANGKOK Vás ohúri ihneď. Ubytovanie v kvalitnom hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Kaviarničky, bary, zmenárne, a obchodíky na najživšej bangkokskej uličke Khao San (kúsok od nášho hotela). Na úvod ochutnávka thajského národného jedla pad thai. Večer pre záujemcov ženský cirkus na Patpongu v najvykričanejšej štvrti celého Bangkoku Odporúčame vynikajúcu travesti-show Calypso. Cestou z Patpongu sa ponaháňame na tuktukoch. Aklimatizácia šokom!

Raňajky v hoteli a vyrážame klimatizovaným autobusom k plávajúcim trhom. Poplávame po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj sušené exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Ukážka spracovania kôry papierovníka čínskeho a rezbárskych prác z tíkového dreva. Známy most cez rieku Kwai a rozprávanie o útrapách počas vojny. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Záujemcom rezervujeme stôl v špičkovej reštaurácii na streche jedného z bangkokských mrakodrapov.

Pre záujemcov fakultatívny celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA (20 €), ktoré malo Thajsko 400 rokov za hlavné mesto. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Vyskúšate niektoré z najmodernejších obchodných centier Ázie?

Vedeli ste, že thajský kráľ je najdlhšie vládnucou hlavou štátu na svete? Prečo je v Thajsku taký populárny? Prehliadka nádherného Kráľovského paláca aj chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Nočný presun prenajatým klimatizovaným autobusom na juh. Pohodlnejším odporúčame prelet.

KRABI je právom považované za miesto s najkrajšími plážami Thajska. Thajsko svojimi plážami láka. Kokosovníkové palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Ubytovanie 2 minúty od pláže.

Výlet loďou na okolité pláže a ostrovy. Šnorchlovanie (húfy rýb Vám budú jesť banán priamo z ruky) a romantický oddych.

Pre záujemcov zariadime potápanie, či výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi. Gurmánske špeciality – grilované barakudy, mečúne, homáre, krevety, polievky podávané priamo v kokosovom orechu...

Prechod pralesom na slonoch v cene. Dáte si ušiť hodvábny oblek, či kostým na mieru?

Pre záujemcov výlet na kajakoch do mangrových lesov. Inak sladké leňošenie na nádherných plážach Thajska.

Opúšťame Thajsko a prechádzame do Malajzie na ostrov Penang. GEORGETOWN je typickou ukážkou multikultúrnej spoločnosti Malajzie (UNESCO). Na jednej ulici navštívime mešitu kapitána kelingov (hanlivé označenie Indov v čase britskej kolonizácie), hinduistický chrám Sri Mariamman (najstarší v Malajzii) a aj čínsky chrám a hneď vedľa stojí britský kostol. Tvár Malajzie, ktorá inde už rýchlo mizne. Ubytovanie v kvalitnom 4* hoteli. Zoznámenie sa s malajskými zvyklosťami.

Prenajatým klimatizovaným autobusom vyrážame po krásnych malajských diaľniciach na juh. Pozrieme si hinduistické jaskyne Batu, známe masochistickým festivalom Thaipusam. Príchod do KUALA LUMPUR. Ubytovanie v najvyššom hoteli Malajzie (zmena vyhradená, no 4* garantujeme), divoká čínska štvrť a osvetlené najvyššie dvojičky sveta Petronas.

Poldenná prehliadka hlavného mesta Malajzie. Mešita Jama Masjid na mieste sútoku (Kuala Lumpur = bahenný sútok), námestie Merdeka s najvyšším vlajkovým stožiarom v Malajzii, prekvapivo zelená metropola. Pokračujeme ďalej na juh do Singapuru. Obrovský rozdiel oproti thajským dedinkám. Prejdeme náročnú hranicu a sme na ostrove SINGAPUR! Aj tu ubytovanie v 4* hoteli v centre mesta.

Prehliadka SINGAPURU. Posledné kúpanie cesty na najjužnejšom bode juhovýchodnej Ázie. Prehliadka koloniálneho centra s výhľadom na fascinujúcu panorámu mrakodrapov. Slávny hotel Marina Bay Sands a luxusné obchodné domy. Socha leva, ktorý je symbolom tohto mesta neďaleko miesta, kde pristál Sir Raffles. Neskoro v noci odlietame z najmodernejšieho letiska sveta opálení a s množstvom darčekov domov.

Prílet domov.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • ubytovanie v 3* a 4* hoteloch
 • 6 x raňajky (3 x v Bangkoku, 2 x v Malajzii a 1 x v Singapure)
 • prenajatú dopravu
 • slovenského BUBO-sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby
 • množstvo prehliadok a výletov
 • celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori
 • celodenný výlet do okolia Bangkoku
 • jazdu na slonoch
 • všetky vstupy do pamiatok podľa programu
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby CK BUBO

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), poistné

Poznámka:

Tento zájazd lietame spoločnosťou Emirates, ktorá patrí medzi najlepšie na svete. 

Používame nasledovné lety:

1.deň: EK128 Viedeň Dubaj 15:05-22:45

2.deň:EK384/376 Dubaj Bangkok 03:00/03:40 - 12:00/12:30

15.deň: EK349/EK405 Singapur Dubaj 00:50/01:40 - 06:00/04:50

15.deň:EK127 Dubaj Viedeň 08:55 - 12:55

Presné časy letov sa môžu meniť a určuje si ich letecká spoločnosť. Uvedené lety sú preferované lety BUBO, v prípade, že nie sú k dispozícii tak používame ostatné letecké spoločnosti s podobnými letovými časmi.

Presné lety dostane každý klient v informáciách pred cestou, ktoré sa zasielajú cca 6 týždňov pred odchodom zájazdu.

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
01.05.2017
15.05.2017
1 680,00 €
15.05.2017
29.05.2017
1 480,00 €
13.08.2017
27.08.2017
2 070,00 €
30.09.2017
14.10.2017
1 680,00 €
15.10.2017
29.10.2017
1 680,00 €
30.10.2017
13.11.2017
1 680,00 €
18.11.2017
02.12.2017
1 680,00 €
02.12.2017
16.12.2017
1 680,00 €
26.12.2017
09.01.2018
1 999,00 €
10.01.2018
24.01.2018
1 680,00 €
24.01.2018
07.02.2018
1 680,00 €

Ozvuceny Bangkok

Po klasickych vyletoch, ktore sme samozrejme nemohli vynechat v okoli Bangkoku, sme sa v mensej skupinke vydali na prieskum hudobnych produkcii. Nedaleko nasho centralne lokalizovaneho…

15
JÚL
08:18
2017

"Nepotrpime si na luxus, chceme len to najlepsie"

Tato veta vznikla na palube biznis triedy niekde v oblakoch mozno aj nad Arabskym polostrovom. Je asi vseobecne platne pravidlo, ze "bizniska" je navykova. Ochutnate raz a uz nebudete…

Katka Liskova z BUBO
12
JÚL
17:21
2017
Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák

Ešte je čas zažiť v roku 2017 to najlepšie z našej planéty. Neviete si vybrať? Nechajte sa inšpirovať klientmi BUBO, ktorí pokladajú lúštenie krížoviek v all inclusive pri mori za nudné a hľadajú exotické cesty plné zážitkov.

Ešte je čas zažiť v roku 2017 to najlepšie z našej planéty. Neviete si vybrať? Nechajte sa inšpirovať klientmi BUBO, ktorí pokladajú lúštenie krížoviek v all inclusive pri mori za nudné a hľadajú…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár


Zájazd "Thajsko, Malajzia, Singapur" považujem za dokonalú vstupnú bránu do spoznávania tejto časti sveta. Počas dvoch týždňov sme spoznali život v troch úplne rozdielnych krajinách. Mali sme možnosť zoznámiť sa s ich históriou aj súčasnosťou, ochutnali sme miestne dobroty, precestovali stovky kilometrov a stihli si aj užiť niekoľkodňové "ničnerobenie" na nádherných plážach Krabi. Svoju prvú návštevu juhovýchodnej Ázie tak hodnotím ako skvelý zážitok. V neposlednej rade taktiež vďaka sprievodcovi Jozefovi Harvánkovi, ktorý sa celý čas s veľkým nasadením staral o naše pohodlie, dopoval nás informáciami všetkého druhu od histórie až po gastrotipy a má z veľkej časti podiel na tom, že sme si všetci tento výlet užili :)
29. 5. 2017
Povodne som planovala iny zajazd, ale presvedcili ma viaceri, ze branou do Azie je prave zajazd Thajsko, Malajzia, Singapur. Nelutujem. A som rada, ze ma nahovorili. Teda, boli sme a ulovili sme kopec zazitkov. Super cesta, dakujeme BUBO. A hlavne vdaka Martinovi Karnisovi - vyborny sprievodca. Vsetko vedel, vsetko poznal, ziskal si nas svojim profesionalnym pristupom k praci, ktora mu je konickom. Informacie chrlil ako z encyklopedie a neunavne nam ich odovzdaval, casto aj vtedy, ked sme v autobuse od unavy zaspali, a pocuvali len niektori. Stale sa o nas staral a casto pridaval aj bonusy. Mali sme stastie na dobru partiu (Evicka a Ferko, Zlatka a Janko, Anicka a Milos, Danka a Tomas, Ingrid, Katka a Vierka, Monika a Pali, Simca a Mikulas a vsetci ostatni, ktorych sme nespomenuli - pozdravujeme). Zajazd bol od zaciatku az do finale velky zazitok. Pozdravujeme Martina na cestach a my doma spominame pri triedeni fotografii na bohate zazitky, ktore sme ulovili na tomto zajazde. Odporucame, kto nebol, nech nevaha. Jarka a Sylvia
13. 4. 2017
Pred pár dňami som sa zúčastnil Vášho poznávacieho zájazdu Thajsko, Malajzia, Singapur /10.7. - 24.7. 2016/. Bol perfektne zorganizovaný, vhodne skombinovaný, všetko bolo zrozumiteľne podané či už v pokynoch pred zájazdom alebo priamo na zájazde. Taktiež všetky druhy dopravy /letecká, autobusová / boli na vysokej úrovni. Videli sme veľa krásnych a zaujímavých miest, priniesli sme si veľa fantastických zážitkov, na ktoré budeme dlho spomínať. Ťažko vyhodnotiť, ktorý bol najkrajší. Každý bol čímsi výnimočný. Zvlášť sa musím pristaviť pri sprievodcovi zájazdu Jirkovi Jobánkovi. Bol vynikajúci. S takým som sa ešte nestretol, hoci nie som už najmladší. Všetko perfektne vysvetľoval, organizoval, veľa toho vedel, vždy poradil, vždy bol ochotný. ústretový. Klobúk dolu pred ním ! On kvalitu toho zájazdu ešte umocnil. Na záver: Vrele doporučujem tento zájazd aj ostatným cestovateľom, je zvládnuteľný aj starším , samozrejme zdravým ľuďom. S pozdravom Stanislav Vician
1. 8. 2016
Ahojte Bubáci, aj ja sa chcem podeliť o skúsenosti stýmto zájazdom. Myslím že CK robí meno aj delegát a my sme mali tú česť spoznať hneď dvoch. A teda Katrin ktorá nás sprevádzala celým zájazdom bola úžasna! Plná energie a poznatkov, vždy pripravená odpovedať na naše otázky či vyriešiť čokolvek. Jej výklady o historii či živote miestných boli veľmi pútave a zujímave. Veľmi chválim prístup. Jediné sklamanie bolo ked nám pár dni pred odletom oznamili že priplateny hotel Nakamanda nám zrušila rezerv.ale Bubo skvelo zareagovalo a hneď nám našli nahradný plán/program/hotel. Hotel sa nachádzal v Phukete a preto nám poslali zvlášť delegátku len pre našu malú skupinku -Veroniku. Ktorá bola taktiež super baba! Milá a vždy pripravena čokolvek pre nás urobiť. Aj ked bola snami len tých pár dni "oddychu". Baby želám Vám aby Vám to čo najdlhšie vydržalo ten ľudsky prístup a usmievavosť :) Toto bol náš prvy poznavaci zájazd a určite by som naň išla aj druhy krát keby nás sprevadzala jedna z báb :) Určite vrelo odporúčam všetkým ktorý chcú pri spoznávani historií a krajiny aj trochu oddychovať. Za tie 2 týždne som uplne vypla, dokonalo odreagovala a vžila sa zmiestnym životom. Veľmi pekne ďakujem za zážitky a skúsenosti. Lenka a Miroslav :)
4. 3. 2015
Ahojte Bubáci, aj ja sa chcem podeliť o skúsenosti stýmto zájazdom. Myslím že CK robí meno aj delegát a my sme mali tú česť spoznať hneď dvoch. A teda Katrin ktorá nás sprevádzala celým zájazdom bola úžasna! Plná energie a poznatkov, vždy pripravená odpovedať na naše otázky či vyriešiť čokolvek. Jej výklady o historii či živote miestných boli veľmi pútave a zujímave. Veľmi chválim prístup. Jediné sklamanie bolo ked nám pár dni pred odletom oznamili že priplateny hotel Nakamanda nám zrušila rezerv.ale Bubo skvelo zareagovalo a hneď nám našli nahradný plán/program/hotel. Hotel sa nachádzal v Phukete a preto nám poslali zvlášť delegátku len pre našu malú skupinku -Veroniku. Ktorá bola taktiež super baba! Milá a vždy pripravena čokolvek pre nás urobiť. Aj ked bola snami len tých pár dni "oddychu". Baby želám Vám aby Vám to čo najdlhšie vydržalo ten ľudsky prístup a usmievavosť :) Toto bol náš prvy poznavaci zájazd a určite by som naň išla aj druhy krát keby nás sprevadzala jedna z báb :) Určite vrelo odporúčam všetkým ktorý chcú pri spoznávani historií a krajiny aj trochu oddychovať. Za tie 2 týždne som uplne vypla, dokonalo odreagovala a vžila sa zmiestnym životom. Veľmi pekne ďakujem za zážitky a skúsenosti. Lenka a Miroslav :)
4. 3. 2015
Ahojte, včera sme sa vrátili zo zájazdu a priniesli si slnko a krásne zážitky a do snežiacej Bratislavy. V Bangkoku nás privítala drobná , blonďavá osôbka ( sprievodkyňa Veronika) so slovami : "..no podte moji.." a hneď nás "dostala". Rušný Bangkok + dobrá partia ľudí + privítanie Mr. Bigom = Skvelý mix. No a keď sme jedno ráno vystúpili ako úplne prví na ostrove Bamboo - cítili sme sa ako v raji. Veronika a BUBO ďakujeméééééé. Dušan + Petra + Viera
25. 1. 2015
Ahojte, včera sme sa vrátili zo zájazdu a priniesli si slnko a krásne zážitky a do snežiacej Bratislavy. V Bangkoku nás privítala drobná , blonďavá osôbka ( sprievodkyňa Veronika) so slovami : "..no podte moji.." a hneď nás "dostala". Rušný Bangkok + dobrá partia ľudí + privítanie Mr. Bigom = Skvelý mix. No a keď sme jedno ráno vystúpili ako úplne prví na ostrove Bamboo - cítili sme sa ako v raji. Veronika a BUBO ďakujeméééééé. Dušan + Petra + Viera
25. 1. 2015
Vážení Bubáci, vrátila som sa z poznávacieho zájazdu Thajsko, Malajzia, Singapur so sprievodkyônou Veronikou Černou v dňoch 15.2.-26.2.12. Po šťastnom návrate domov sa mi žiada vysloviť srdečné ĎAKUJEM cestovnej kancelárii BUBO a hlavne nášmu Bubákovi - Peťovi Blažekovi, ktorý nám všetkým ukázal, ako to ide, ak človek robí to, čo miluje a robí to z celého srdca. Nádherné skĺbenie 3 úžasných krajín s nezabudnuteľným doprovodom. Peťo, vložený do svojej práce, možno poslania, nás všetkých upútaval vedomosťami a rozprávaním o histórii, náboženstvách a ľuďoch s LÁSKOU, ktorú na každom kroku prezentoval a rozdával. Výborne organizačné zvládnutý náročný program, ústretovosť a úsmev na tvári nám dávali silu vnímať a vychutnávať si prostredie, v ktorom sme sa 10 dní pohybovali. Vďaka za zážitky a teším sa na ďalšie vydarené zájazdy cestovnej kancelárie BUBO. Peťo nás obohatil o úžasné krajiny, ale aj o seba. Ďakujem. Katka J.
14. 11. 2014
Ahojte Bubáci. Chceme tiež prispieť svojou troškou a chválou na tento zájazd. Môžeme potvrdiť, že všetky predošlé príspevky sú pravdivé a vážne sme si aj my Áziu poriadne užili. Každá skupina v svojich príspevkoch ďakuje sprievodcom a my nebudeme výnimkou, čo dokazuje - Bubo má tých najlepších. Dovoľujeme si, ale tvrdiť : Katka je najlepšia !!!!! (a toto píše žena). Ďakujeme Katka. Dúfame, že spomienky, z ktorých stále čerpáme energiu, vydržia do budúceho zájazdu s Bubom....ak bude dobrá karma :-) Michaela a Miroslav Koperovci
4. 4. 2014
Ahojte Bubáci. Chceme tiež prispieť svojou troškou a chválou na tento zájazd. Môžeme potvrdiť, že všetky predošlé príspevky sú pravdivé a vážne sme si aj my Áziu poriadne užili. Každá skupina v svojich príspevkoch ďakuje sprievodcom a my nebudeme výnimkou, čo dokazuje - Bubo má tých najlepších. Dovoľujeme si, ale tvrdiť : Katka je najlepšia !!!!! (a toto píše žena). Ďakujeme Katka. Dúfame, že spomienky, z ktorých stále čerpáme energiu, vydržia do budúceho zájazdu s Bubom....ak bude dobrá karma :-) Michaela a Miroslav Koperovci
4. 4. 2014