Srí Lanka - rajská záhrada

Sri Lanka

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými domorodcami. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Máme prenajatý klimatizovaný autobus s tým najmilším šoférom. No základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel či slona). Hotely s bazénom , pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu.

Michal Gaj Michal Gaj Michal Gaj
Spokojnosť zákazníkov
od 1 380 €

Sri Lanka

11 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd
 • na slonoch pralesom
 • na bicykloch medzi pagodami
 • na kárach ťahaných volmi domorodou dedinkou
 • na lodičke jazerom lotosových kvetov
 • výstup na vrchol Sigiriya
 • výborná polpenzia v cene a na konci all inclusive
 • za kratší čas zažijete oveľa viac
 • Srí Lanka od najväčšieho predajcu
Zobraziť mapu

Prílet do COLOMBA, hlavného mesta ostrova. Ostrov prezývaný “Perla Indického oceánu” a vaši sprievodcovia Vás očakávajú. Úslužnejšieho šoféra ste nevideli. Nakladá vaše kufre a zdraví Vás “Ahoj Bubáci”. Vy odpovedáte s úklonom a zopätými rukami “ayubówan”. Transfer krížom cez sviežu prírodu trópov do najstaršieho hlavného mesta. ANURADHAPURA (UNESCO): založená v 4. storočí pred n. l. bola počas 1400 rokov hlavným mestom Sinhálska, rozlohou veľká ako dnešný Paríž. Škoricové, ananásové plantáže, sýtozelené ryžové polia. Najlepšie banány ambulla budete zapíjať kokosovým arakom, BUBO Vás pozýva. Ruwanwelisaya vysoká 103 metrov je najkrajšia pagoda krajiny, biela, majestátna a nádherná. Prečo sa budhisti usmievajú a sú tak šťastní? Spýtajte sa na to mnícha, ktorý stojí vedľa vás! Poprechádzame sa popod korunu Sri Maha Bodhiya, najposvätnejšieho stromu budhizmu, ktorý pochádza z pôvodného stromu, pod ktorým Budha dosiahol osvietenie. Dokonalý začiatok našej cesty. Viac zážitkov nájdete na našom fóre https://www.bubo.sk/forum/sri-lanka-zaciname

Aj tento deň zažijete viac než iní. Pravý Cejlón, ktorý tu už o pár rokov nebude. Usmievavých domorodcov v ich dedinkách mimo klasických turistických trás. Nasadneme na Srí Lanský taxík – drevené káry ťahané vodnými byvolmi nás privezú až k jazeru plnému lotosových kvetov. Budeme sa plaviť na domorodých lodičkách krížom až k pralesu. Uvidíme divoké slony? Ako pestujú domorodci ryžu, kokos, betel a ako pripravujú lokálny čaj? Domčeky z prútia, hlinená pec na drevo, na oblečenie sarong a sárí. Pokoj, pokora a jednoduchý šťastný život v raji. Ako tu môžu mať tak čisto? Domorodý obed podávaný na banánovom liste je neuveriteľne chutný. Toto zažil málokto. Užívame si pohostinnosť miestnych obyvateľov. Kundate gate dumi kun. Čo takto zajazdiť si na slonovi? Budete mať možnosť. Chodíme sem roky a toho malého slona domáci už volajú “Bubo”. Poobede navštívime skalné chrámy v DAMBULLA (UNESCO): budhistické sochy a impresívne fresky, komplex piatich jaskýň Aja Maha Vijara, sochy Upulvana a Samana, výjavy z pekla, veľký zlatý budha a škriekajúce opice na mangovníku.

SIGIRIYA: ôsmy div sveta, opevnený palác kráľa Kasyapu na 183 metrov vysokom brale, súčasť svetového dedičstva UNESCO. Vystúpame až hore a budeme sa tešiť neuveriteľným výhľadom. Jedna z najkrajších scenérii aké ste kedy videli. POLONNARUWA (UNESCO) bola druhým hlavným mestom Cejlónu a my si ju užijeme na bicykloch. Autobus ide popri nás pre tých čo bicykel nemusia. Väčšinou sa ide po rovine, či mierne dole. Zavlažovacie systémy na rozlohe 2400 hektárov, postavené slávnym kráľom Parakrambahu, ruiny kráľovskej komnaty, citadela, lotosové kúpele, komplex Gal Vihara s kolosálnymi stvárneniami Budhu na granitovom kameni, najzachovalejšia nezrekonštruovaná dagoba na Srí Lanke. Po bicyklovaní sa osviežime čerstvým kokosovým orechom. Ďalší úžasný deň za nami.

Dnes si vysvetlíme základy ayurvédskej medicíny. Miestne herbálne lieky na artritídu, zvýšenie libida, či na depiláciu sú zázračné. Predvedieme! KANDY (UNESCO): kráľovské horské mesto a centrum sinhálskej kultúry. Daladamaligawa, chrám Budhovho zubu, ktorý je najposvätnejším miestom Srí Lanky, miesto viery a hrdosti. Prejdeme sa záhradou a ukážeme si ako rastú klinčeky, kurkuma, či kardamon a všetky ingrediencie, z ktorých sa vyrába to najlepšie karí. Ale aj iné rastlinky od A po Z, ktoré máte doma vo svojich koreničkách. Večer si môžete vychutnať známy sinhálsky tanec či ajurvédsku masáž.

Venujeme sa najvzácnejšej komodite z ostrova zvaného Cejlón. Čajové plantáže, na ktorých sa pestuje originálny cejlónsky čaj, čajová fabrika, malebné scenérie čajovej krajiny, vodopády, horské masívy a všadeprítomná vôňa čaju. Sloní sirotinec v PINNAWALA na brehoch rieky Maoya bude na konci nášho poznávacieho okruhu najväčším zážitkom. 70 rozkošných sloníkov, ktoré sa spolu hrajú a šantia. Kŕmenie, kúpanie. Poobede odchádzame na južné pobrežie na jednu z najlepších pláží ostrova, ubytovanie v štýlovom hoteli priamo na pobreží Indického oceánu. Výber hotela je už len na Vás.

Oddych na pobreží SRI LANKY v príjemnom hoteli s možnosťou fakultatívnych aktivít. Alebo dáte prednosť rannému joggingu na pláži a ničím nerušenému oddychu v teplom Indickom oceáne? 3* MERMAID/Tangerine hotel all inclusive. Výborný 3* hotel, ktorý splní vaše očakávania. Dlhá piesočnatá pláž Kalutara vo farbe mandľových makroniek je rovno pred vašim hotelom. Letisko v Colombe je necelé tri hodiny jazdy z hotela. Izby sú navrhnuté v klasickom sinhálskom štýle s nábytkom z teakového dreva a štandardným vybavením vrátane klimatizácie. Izby majú balcony alebo terasu. Za poplatok je v izbách pripojenie na wifi alebo môžete využiť bezplatné wifi v čitárni. Kúpať sa môžete na pláži alebo v dvoch bazénoch. Súčasťou hotela je tropická záhrada s kokosovými palmami. Stravovanie all inclusive zahŕňa plnú penziu, miestne alko a nealko nápoje a poobedňajšie občerstvenie. Hotel Tangerine spĺňa rovnaké kritériá a používame ho ak hotel Mermaid nie je dostupný. Ak si chcete zlepšiť ubytovací štandard, využite služby BUBO prémium, ktorú nájdete v doplnkových službách.

Oddych na pobreží SRI LANKY v príjemnom hoteli s možnosťou fakultatívnych aktivít. Alebo dáte prednosť rannému joggingu na pláži a ničím nerušenému oddychu v teplom Indickom oceáne?

Oddych na pobreží SRI LANKY v príjemnom hoteli s možnosťou fakultatívnych aktivít. Alebo dáte prednosť rannému joggingu na pláži a ničím nerušenému oddychu v teplom Indickom oceáne?

Doobeda kúpanie, check out a poobede transfer na letisko. Odlet.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
  do Colomba
 • ubytovanie 4 x v 3* hoteloch v dvojposteľových izbách
 • polpenziu počas poznávacieho programu (Raňajky a večera. Polpenzia začína 2.deň večerou a končí 6.deň raňajkami)
 • 4 x ubytovanie v 3* hoteli na pláži so stravovaním all inclusive (hotel v základnej cene je Mermaid beach club)
 • dopravu klimatizovaným autobusom
 • slovenského BUBO - sprievodcu (2. – 6. deň)
 • asistenčné služby miestnej CK a BUBO
 • letiskové transfery na Srí Lanke
 • dopravu na káričkách ťahaných vodnými byvolmi
 • plavbu lodičkou po “lotosovom” jazere
 • ochutnávku araku 
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

ostatnú stravu, víza, letiskové poplatky, vstupné do pamiatok a atrakcií

Prečo Srí Lanka? Srí Lanka alebo Cejlón je vyhľadávanou destináciou. Krajina má celoročne výborné počasie, úžasnú históriu a pláže. To všetko na pomerne malom kúsku zeme. Srí Lanka je budhistická krajina s množstvom chrámov a posvätných miest, rovnako s množstvom obrovských palácových komplexov, pri ktorých zadržíte dych. Päťdňový intenzívny program Vám umožní spoznať históriu a súčasnosť krajiny a potom Vás už čaká pláž.

Poznámka:

Tento zájazd lietame spoločnosťou Emirates, ktorá patrí medzi najlepšie na svete. 

Používame nasledovné lety:

1.deň: EK128 Viedeň Dubaj 15:05-22:45

2.deň:EK650 Dubaj Colombo 02:35 - 08:25

11.deň: EK349 Colombo Dubaj 02:55 - 05:55

11.deň:EK127 Dubaj Viedeň 08:55 - 12:55

Presné časy letov sa môžu meniť a určuje si ich letecká spoločnosť. Uvedené lety sú preferované lety BUBO, v prípade, že nie sú k dispozícii tak používame ostatné letecké spoločnosti s podobnými letovými časmi napr. Qatar Airway, Etihad.

Presné lety dostane každý klient v informáciách pred cestou, ktoré sa zasielajú cca 6 týždňov pred odchodom zájazdu.

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 2 voľné strany.

Termíny a ceny

Termín
Cena
12.09.2018
22.09.2018
1 750 €
Základná cena 1750 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 307 €
Objednať zájazd
25.10.2018
04.11.2018
2 210 €
Základná cena 2210 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 767 €
Objednať zájazd
08.11.2018
18.11.2018
1 880 €
Základná cena 1880 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 437 €
Objednať zájazd
22.11.2018
02.12.2018
1 880 €
Základná cena 1880 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 437 €
25.12.2018
04.01.2019
2 750 €
Základná cena 2750 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 3 307 €
24.01.2019
03.02.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 337 €
31.01.2019
10.02.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 337 €
14.02.2019
24.02.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
21.02.2019
03.03.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 337 €
28.02.2019
10.03.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 337 €
07.03.2019
17.03.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 337 €
21.03.2019
31.03.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
01.04.2019
11.04.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
16.04.2019
26.04.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 337 €
25.04.2019
05.05.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
09.05.2019
19.05.2019
1 480 €
Základná cena 1480 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 037 €
25.07.2019
04.08.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
01.08.2019
11.08.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
12.09.2019
22.09.2019
1 380 €
Základná cena 1380 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 1 937 €
26.09.2019
06.10.2019
1 480 €
Základná cena 1480 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 037 €
24.10.2019
03.11.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
31.10.2019
10.11.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 237 €
07.11.2019
17.11.2019
1 580 €
Základná cena 1580 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 137 €
15.11.2019
25.11.2019
1 580 €
Základná cena 1580 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 137 €
22.11.2019
02.12.2019
1 580 €
Základná cena 1580 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 137 €
29.11.2019
09.12.2019
1 580 €
Základná cena 1580 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 137 €
25.12.2019
04.01.2020
2 380 €
Základná cena 2380 €
Letiskové poplatky 380 €
Víza Srí Lanka (pre občanov SR a ČR) 50 €
Vstupné do pamiatok (Srí Lanka) 127 €
Spolu 2 937 €

Odporúčame

Thajsko , +2 viac
15 dní
1 780 €
Sri Lanka
14 dní
2 200 €

P Porvaznikova Anna

 
Dobrý deň,
ešte plna zážitkov z cesty po Srí Lanke si dovoľujem touto cestou poďakovať za kvalitne pripravený bohatý program. Boli sme s BUBO prvý krát, ale dobre referencie, ktoré som mala, sa naplnili do bodky.
Taktiež je na mieste poďakovať aj za prácu sprievodcu p. Janka Zachara, ktorý zabezpečoval naše požiadavky aj nad rámec svojich povinností. Bol ústretový a rozhľadený vo svojom obore, jeho vtip nám pomáhal prekonávať a zdolávať aj nami predtým nepredstaviteľne výkony .
Vrela vďaka za všetko . Verím, že využijem Vaše služby aj pri iných poznávacích zájazdoch
Porvaznikova

J Jana Babíková

 
Ďakujeme BUBO za úžasný poznávací zájazd Srí Lanka, super zážitky, akurátne tempo,množstvo emócií a ulovených zážitkov. Veľké poďakovanie patrí Jankovi Zacharovi bez ktorého by to nemalo takú ”šťavu” a neboli by sme taká super partia.

S pozdravom Jana Babíková

B Beata Páliková

 
Vrelé poďakovanie Jančimu Zacharovi za neuveriteľné zážitky zo Srí Lanky. Boli sme 9.4.2018 na 11.dní a bolo super. Janči sa o nás staral, poukazoval nám aj s výkladom veľa, veľa vecí a až teraz si uvedomujeme, koľko sme absolvovali za sedem dní po ostrove a potom sme už len oddychovali na pláži.Jančiho starostlivosť oceňujeme a pozdravujeme a tešíme sa na budúce s Bubom.

M Miroslava Kurpasova

 
Neda mi nenapisat moj Feedback. V nedelu som sa vratila zo Sri Lanky plna uzasnych zazitkov. Chcela by som vasej cestovnej kancelarii srdecne podakovat za turborychle zorganizovanie mojho zajazdu s odletom z Nemecka (kedze som objednavala tyzden pred odletom). Vsetko perfektne klaplo. Vase podrobne pokyny k ceste su perfektne.
Hotel Anantara Resort bol nadherny... myslim, ze v krajsom som este nebyvala. Velmi pekne dakujem aj za zabezpecenie veceri. Co sa gastronomie tyka bol to gurmansky zazitok:) Moj Email zakoncim velkou pochvalou nasej sprievodkyne Katky Liskovej. Bol to pohodovy cas s velmi ludskou a prijemnou osobkou, ktora mala pre nas vzdy velke mnozstvo zaujimavych informacii.
Co dodat na zaver? Dakujem! Moja buduca dovolenka bude opat s Bubom:)
Prajem vsetko dobre
S pozdravom
Miroslava Kurpasova

M Marta Farkašová

 
Milá Katka,
rada by som poďakovala za spríjemnenie krásneho zájazdu po Sri Lanke.
Vysoko oceňujem Tvoju profesionalitu! Dozvedeli sme sa veľa informácií. Ani raz nebol zmätok, alebo hluché miesto.
Veľmi sa nám s dcérou páčil spôsob overovania našej pozornosti formou ranných testov.

V prílohe posielam zopár záberov z krstu katalógu v čajovej továrni.

Prajem Tebe a celej cestovnej kancelárii BUBO veľa zdravia a zdaru.

S pozdravom,

Marta a Karolína Farkašky

L Lýdia

 
Nádherné a nezabudnuteľné zážitky si odnášame zo Srí Lanky, tejto ozaj "rajskej záhrady", aj vďaka nášmu erudovanému sprievodcovi - milému, sčítanému, vždy ochotnému Peťovi Salajovi, ktorý nám počas celej cesty sprostredkovával nespočetné množstvo informácii o tejto krásnej krajine. Cestovať s BUBOm je ozaj zážitok a pohoda po každej stránke! Bubáci, máte to všetko premyslené až vyšperkované a ešte, zásluhou Peťa, aj operatívne dopĺňané o ďalšie nové zážitky (jazda TUK-TUKOM, návšteva trhu s ovocím a zeleninou, fakultatívny výlet v delte rieky k mangrovníkom, škoricovému ostrovu, budhistickým mníchom, rybičkám čistiacim nohy - úžasné !). Vďaka a vrele odporúčam všetkým! Lýdia

E Erika Varechová

 
Ahoj BUBO, touto cestou sa chceme poďakovať za skvelú prácu Peťa Salaja, s ktorým sme boli na cestách po Srí Lanke od 28.4. - 8.5 2017. Príjemne nás prekvapila krásne zelená krajina s usmievavými ľuďmi, skromnými deťmi. Množstvo nezabudnuteľných zážitkov, jazda na slonoch a byvoloch, ayurvédska masáž, jazda na tuk-tukoch veľa veľa budhov a všetky tie vône korenín, olejov, čajov a dobrého štipľavého jedla. Perfektne zorganizovaná dovolenka nás znovu utvrdila v tom, že sa s Vami ešte stretneme.
Ayubowan Sri Lanka

Všetko dobré želá Erika a Pavel

P Pavol Goga

 
Dalsi krasne prezity zajazd s BUBO. Vdaka kreativnemu sprievodcovi Petovi Salajovi som aj s manzelkou prezil nezabudnutelne chvile pri spoznavani tejto krasnej krajiny. Pocas celeho zajazdu vladla dobra nalada - vdaka tomu sme lahko zvladali aj fyzicku zataz. Tymto chcem podakovat Petovi za perfektne odvedenu pracu. Svojim sprievodnym slovom nam priblizil zvyklosti a historiu tohto skromneho naroda. Krajina je krasna, plna prirodnych kras a historickych pamiatok. Desat dni plnych zazitkov doporucujem aj inym zaujemcom. Vdaka!

J Jaroslava Hrivnáková

 
Zájazd bol super, krajina nádherná, ľudia milí, máme za krátky čas veľa zážitkov, poznávacia časť zorganizovaná na minútu, sprievodca Peter Salaj super, milý, múdry, slušný. Veľké mínus nekomfortný odchod z rezortu.

L Lenka a Tadeáš Karzelovi

 
Před týdnem jsme se vrátili z krásné dovolené na Srí Lance. Velice těžce jsme si zvykali v práci, ale i všude jinde - scházeli nám milí a usměvaví lidé, pohoda a klid. Zájezd byl vynikající. Spoustu jsme toho viděli, je až neuvěřitelné kolik jsme toho stihli - památky UNESCO, domorodé dílny, masáže, projížďky na slonech a na lodičkách...Tím vším nás provázel skvělý Peťo Salaj. Milý, příjemný, ochotný, usměvavý. Moc děkujeme.