Kam ísť na Srí Lanke?

Objavte viac než len pláže Srí Lanky. Organizujeme sem cesty už 20 rokov a máme najviac skúseností. Ponúkame vám maximalistický okruh ostrovom, po trase ktorú pred vami prešiel málokto. BUBO je určite prvou cestovnou kanceláriou, ktorá má s týmito oblasťami praktické skúsenosti. Využite to a buďte prví. Vyberte si 

Anuradhapura (UNESCO), založená bola 1400 rokov hlavným mestom Sinhálska, rozlohou veľká ako dnešný Paríž. Jej stupa patrí k najkrajším na Srí Lanke. Dambulla (UNESCO) láka buddhistickými sochami, freskami a jaskyňami. Sigiriya na vysokom brale je právom nazývaná ôsmy div sveta. Vyskúšajte ajurvédu v horskom meste Kandy, okúpte sa so slonmi v Pinnawale. To všetko vám okoreníme množstvom zážitkov, aké neponúkne nikto iný.

Fajnšmekrom a cestovateľom odporúčame tamilský sever. Túto časť ostrova ešte turisti neobjavili. Buďte prví!

A kombinácia Srí Lanka, Maldivy je jednoducho dokonalá. Pýtajte si referencie a naše skúsenosti. Vyberte si z aktívnych dovoleniek na Srí Lanku. Srí Lanku odporúčame aj rodinám s deťmi.

Príjemne nás prekvapila krásne zelená krajina s usmievavými ľuďmi, skromnými deťmi. Množstvo nezabudnuteľných zážitkov, jazda na slonoch a byvoloch, ayurvédska masáž, jazda na tuk-tukoch veľa veľa budhov a všetky tie vône korenín, olejov, čajov a dobrého štipľavého jedla. Perfektne zorganizovaná dovolenka nás znovu utvrdila v tom, že sa s Vami ešte stretneme. Ayubowan Sri Lanka.

Erika Varechová

KLIENTKA

TA3
Srí Lanka za 8 minút

(00:07:51)

Informácie o Srí Lanke od Ľuboša Fellnera. Pomôžeme vám vybrať najlepšiu dovolenku pre vás.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Srí Lanka

Srí Lanka

Náš základný, prepracovaný okruh po Srí Lanke. Top pamiatky, množstvo zážitkov a kvalitný oddych pri mori za super cenu.

Poznávací zájazd, dovolenka - Srí Lanka, Maldivy

Srí Lanka, Maldivy

Logická kombinácia. Vymeňte oddych na Srí Lanke za raj Maldiv. Vyberte si najkrajší hotel podľa svojho vkusu. Radi vám poradíme.

Poznávací zájazd, dovolenka - Srí Lanka a Tamilské tigre

Srí Lanka a Tamilské tigre

Maximalistický okruh Srí Lankou. Poďte s nami na ešte neobjavený sever a zažite viac. Naše skúsenosti sú garanciou vašej dovolenky.

Poradíme vám

K

Ázia  

Srí Lanka


náročnosť

11 dní

Trvanie

2770
K

Ázia  

Srí Lanka


náročnosť

14 dní

Trvanie

2990
F

Ázia  

Srí Lanka, Maldivy


náročnosť

14 dní

Trvanie

6800
K

Ázia  

Srí Lanka, Maldivy


náročnosť

15 dní

Trvanie

5210
K

Ázia   Afrika  

Seychelské ostrovy, Srí Lanka


náročnosť

14 dní

Trvanie

4210
F

Ázia  

Srí Lanka

05.02. → 15.02. +6 termínov

náročnosť

11 dní

Trvanie

2200

Ulovte viac zážitkov

Tradičná rybačka

Tradičná rybačka

Na tejto ceste prejdeme Srí Lanku celú a zážitky na severe, v tamilskom regióne budú o to silnejšie. Tradičná rybačka na koloch.

Hladkať slony

Je to neuveriteľný pocit pohladkať slona. Keď sa na vás pozrie múdrymi očami a vy viete, že on vie. Slonica Muthu aj mahút Anuradžu nás už za tie roky poznajú.

Najlepší čaj

Málokto vie, že v čajoch je rovnaký rozdiel ako vo víne. Tu nájdeme najlepší na svete. Zastavíme sa na plantáži, kde si môžete odtrhnúť svoje čajové lístky.

Bájna Sigiriya

Bájna Sigiriya

Zdá sa nemožné tam vyjsť. Pritom naši Bubáci od 6 do 66 rokov to už dokázali. Kedysi tu bol palác a keď ste na vrchole, chápete dôvod.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test