Thajsko - najkrajšie more Ázie

Thajsko, Malajzia, Singapur

Bangkok, ktorý nikdy nespí, exotická Malajzia a hypermoderný Singapur. Najširšie úsmevy, najkrajšie pláže, gurmánske zážitky. Ideálne ako prvá exotika aj útek pred zimou pre skúsených cestovateľov.

Martin Karniš Martin Karniš
Spokojnosť zákazníkov
od 1 830 €

Thajsko, Malajzia, Singapur

15 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd
 • 2 prelety už v základnej cene
 • 20 rokov skúseností v juhovýchodnej Ázii
 • História tejto cesty vám pomôže pochopiť súvislosti
 • Najvyšší hotel v Malajzii, 4+* hotel v Singapure
Zobraziť mapu

BANGKOK Vás ohúri ihneď. Ubytovanie v kvalitnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Kaviarničky, bary, zmenárne a obchodíky na najživšej bangkokskej uličke Khao San (kúsok od nášho hotela). Prvý thajský gurmánsky zážitok. Večer pre záujemcov ženský cirkus na Patpongu v najvykričanejšej štvrti celého Bangkoku Všetkým odporúčame vynikajúcu travesti–show Calypso. Cestou z Patpongu sa ponaháňame na tuktukoch. Aklimatizácia šokom!

Po raňajkovom bufete v hoteli zasa niečo iné. Klimatizovaným autobusom sa vydáme na cestu k plávajúcim trhom, vzdialeným od Bangkoku cca. 100 kilometrov a poplávame po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek vám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj sušené exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Ukážka výroby papiera zo stromu Saa a rezbárskych prác z tíkového dreva. Známy most cez rieku Kwai – exotický obed s výhľadom na rieku a most. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Večer individuálny program. Záujemcom rezervujeme stôl v špičkovej reštaurácii na streche jedného z bangkokských mrakodrapov.

Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, ktoré malo Thajsko štyri storočia za svoje hlavné mesto. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Kráse Ayutthaye sa v Ázii vyrovná snáď len barmský Bagan.

Prehliadka Kráľovského paláca, chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Buddhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Večer transfer na letisko a krátky prelet na Krabi. Prvá večerná prechádzka po pláži. Šum dokonalého mora.

KRABI: je stále považované za miesto s najkrajšími plážami Ázie, a je to pravda. Thajsko svojimi plážami láka. Kokosovníkové palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov.

Výlet loďou na okolité pláže a ostrovy. Čerstvý ananás a nohy nám obmýva nádherné more. Šnorchlovanie (húfy rýb Vám budú jesť banán priamo z ruky) a romantický oddych. Spoločne navštívime aj jaskyňu, kam rybári nosili obety miestnej princeznej. Čo mala princezná rada?

Vyrážame na kaučukovníkové plantáže, vysadáme na slona a spoznávame Thajsko zo slonieho chrbta. Aj tento výlet máte v cene.

Pre záujemcov zorganizujeme člnkovanie v mangrových lesoch, potápanie, či celodenný výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi. Dáte si ušiť hodvábny oblek, či kostým na mieru?

Oddych na pláži, kajakovanie v mangrových lesoch alebo jazda na motorkách okolo ananásových polí k pohrebisku mušieľ. Gurmánske špeciality – grilované barakudy, mečúne, homáre, krevety, polievky podávané priamo v kokosovom orechu...

Transfer na letisko a individuálny odlet do KUALA LUMPUR. Ubytovanie v najvyššom hoteli Malajzie (zmena vyhradená, no 4* garantujeme). Prvá prechádzka mestom. Poradíme Vám.

Príchod sprievodcu a spoločná prehliadka mesta. Pozrieme si obchodnú štvrť okolo Lot 10, divokú čínsku štvrť a osvetlené najvyššie dvojičky sveta Petronas.

Kvalitná prehliadka hlavného mesta Malajzie pokračuje. Mešita Masjid Jamek na mieste sútoku (Kuala Lumpur = bahenný sútok), námestie Merdeka s najvyšším vlajkovým stožiarom sveta (95m). Na mesto a hlavne na fotogenické dvojičky Petronas sa pozrieme z vtáčej perspektívy, z televíznej veže Menara KL. Následne si urobíme selfie v ružových háboch v modernej národnej mešite Masjid Negara a vysvetlíme si prečo je islam v Malajzii taký usmievavý. Nevynecháme ani krásne koloniálne historické budovy v Mogulskom (Indo –saracénskom) štýle ako nádhernú budovu vlakovej stanice na Jalan Sultan Hishamuddin či Sultan Abdul Samad Building s medenými kupolami. Exkluzívne pôsobí taktiež kráľovský kriketový klub Selangor. Od tropických horúčav si oddýchneme v klimatizovanom anglikánskom kostole St. Mary. V Petronas tower si dáme obed (sprieodca odporučí jednu z 15 reštaurácii, aby sadla presne vám) a uvidíme túto prekrásnu budovu –symbol mesta - aj cez deň. Po exotickej kávičke vyrážame na juh do Singapuru. No určite sa nebudete nudiť. V našom klimatizovanom autobuse s nami ide domorodý malajský profesionálny sprievodca a váš BUBO sprievodca. Svoje know how v tejto oblasti si budujeme 25 rokov, sme každoročne najväčším organizátorom zájazdov do Malajzie, Singapuru a máme mnoho diplomov aj z ambasády Indonézie. Pripravte si otázky a skúste svojich sprievodcov nachytať! No zrejme sa vám to nepodarí. Každopádne sa dozviete viac, to čo iným ostane skryté. Prejdeme náročnú hranicu a sme na ostrove SINGAPUR! Aj tu ubytovanie v hoteli v centre mesta. Už zdiaľky budete vidieť ikonu mesta, hotel Marina bay Sands. Zlepšite si úroveň ubytovania a vyberte si práve tento hotel, ktorý je jedným z najlepších hotelov na svete. Spáva v ňom mnoho klientov BUBO. Presný popis hotela nájdete v Doplnkových službách či Kalkulácii. Prehliadka vysvieteného singapurského Manhattanu počas plavby po rieke Singapur. Pre záujemcov vysvietené Superstromy v Gardens by the Bay.

V Singapure si každý nájde to svoje. Skúsený slovenský sprievodca pozná mesto dokonale a poradí vám. Po úžasných raňajkách začíname prehliadku luxusným klimatizovaným autobusom s domorodým sprievodcom. Prezrieme si koloniálnu štvrť, Chinatown, Gardens by the Bay a Merlion Park. Vstúpime do čínskeho aj indického chrámu a vám sa bude zdať, že za jediný deň preletíme celý svet. Zaručene si urobíte fotografiu pri symbole mesta - striekajúcom levovi v pozadí s hotelom Martina Bay Sands, ktorý následne aj všetci navštívime. Práve tu neďaleko pristál Sir Raffles. Následne sa môžete okúpať na najjužnejšom bode juhovýchodnej Ázie, nakupovať na najluxusnejších miestach planéty, či si pozrieť úžasné podmorské akvárium. Tu sa určite naše záujmy rozdelia, no Singapur je bezpečný a my vám radi poradíme. Vstúpite do jedinečných skleníkov v Gardens by the Bay? Alebo sa najete v najlacnejšej Michelinovskej reštaurácii na svete? Pre tých čo oslavujú odporúčame reštauráciu Spago vedenú celebritným kuchárom Wolfgangom Puckom na 57 poschodí druhej veže v Maríne. Prevádzkovým šéfom je Slovák Tomáš.Neskoro v noci odlietame z najmodernejšieho letiska sveta opálení a s množstvom darčekov odlietame domov.

Prílet do Európy.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku vynikajúcou spoločnosťou Emirates
 • 2 miestne prelety
 • ubytovanie v 3* a 4* hoteloch
 • 6 x raňajky (3 x v Bangkoku, 2 x v Kuala Lumpur, 1 x v Singapure)
 • prenajatú dopravu
 • BUBO-sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby
 • množstvo prehliadok a výletov
 • celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori
 • celodenný výlet do okolia Bangkoku
 • jazdu na slonoch
 • všetky vstupy do pamiatok podľa programu
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby  BUBO

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), cestovné poistenie, ostatné vstupné

Poznámka:

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO však odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 3 voľné strany.

Letenka: Tento zájazd lietame spoločnosťou Emirates, ktorá patrí medzi najlepšie na svete. 

Používame nasledovné lety:

1.deň: EK128 Viedeň Dubaj 15:05-22:45

2.deň:EK384/376 Dubaj Bangkok 03:00/03:40 - 12:00/12:30

15.deň: EK349/EK405 Singapur Dubaj 00:50/01:40 - 06:00/04:50

15.deň:EK127 Dubaj Viedeň 08:55 - 12:55

Presné časy letov sa môžu meniť a určuje si ich letecká spoločnosť. Uvedené lety sú preferované lety BUBO, v prípade, že nie sú k dispozícii tak používame ostatné letecké spoločnosti s podobnými letovými časmi.

V období 16.4.-30.5.2019 sa na letisku v Dubaji ( DXB) bude opravovať južná runway.  Všetky aerolínie sú nútené redukovať lety do Dubaja. V tomto období budeme používať iba večerný odlet Emirates z Viedne o 22:45 a ak by z kapacitných dôvodov nebol dostupný tak využijeme Qatar Airways alebo Austrian/Lufthansa v závislosti od dostupnosti a destinácie. ( upravil Tomáš Hušek 18.7.2018, zdroj Emirates)

Termíny a ceny

Termín
Cena
16.08.2018
30.08.2018
1 999 €
Základná cena 1999 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 440 €
Objednať zájazd
28.09.2018
12.10.2018
1 830 €
Základná cena 1830 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 271 €
Objednať zájazd
15.10.2018
29.10.2018
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
Objednať zájazd
31.10.2018
14.11.2018
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
Objednať zájazd
21.11.2018
05.12.2018
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
26.12.2018
09.01.2019
2 390 €
Základná cena 2390 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 831 €
11.01.2019
25.01.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
25.01.2019
08.02.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
08.02.2019
22.02.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
22.02.2019
08.03.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
01.03.2019
15.03.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
15.03.2019
29.03.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
29.03.2019
12.04.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
17.04.2019
01.05.2019
2 040 €
Základná cena 2040 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 481 €
03.05.2019
17.05.2019
1 840 €
Základná cena 1840 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 281 €
07.07.2019
21.07.2019
2 010 €
Základná cena 2010 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 451 €
26.07.2019
09.08.2019
2 010 €
Základná cena 2010 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 451 €
09.08.2019
23.08.2019
2 010 €
Základná cena 2010 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 451 €
27.09.2019
11.10.2019
1 840 €
Základná cena 1840 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 281 €
11.10.2019
25.10.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
25.10.2019
08.11.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
08.11.2019
22.11.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
22.11.2019
06.12.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
06.12.2019
20.12.2019
1 920 €
Základná cena 1920 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 361 €
26.12.2019
09.01.2020
2 250 €
Základná cena 2250 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 691 €

Odporúčame

Thajsko , +1 viac

Thajsko, Singapur

15.10. → 29.10.2018 +24 ter.
15 dní
2 110 €
Malajzia , +3 viac
11 dní
2 360 €

 

 
Čaute naši :) Pred týždňom sme sa vrátili z najlepšej dovolenky. Ani v najbláznivejšom sne by sa mi určite nesnívalo , že niečo také zažijem. Boli to skvelé dva týždne.Videli sme strašne veľa, veľa nových vecí, skúsili sme jedlá, hmyz, ovocie a rôzne lahôdky o ktorých som ani nevedela že existujú.V jednom príspevku sa to nedá ani opísať, ale každému kto chce cestovať trošku ďalej tento zájazd vrele odporúčam.To treba vidieť a zažiť. Strašne veľkým prínosom tohto zájazdu bola jednoznačne sprievodkyňa Macka. Je to skvelá baba, ktorá tomu všetkému dala určite iný rozmer, jednoducho úžasný, úžasný človek. Macka ďakujem, nech sa ti darí a buď stále taká aká si. Možno sa stretneme v Indii. Pá a všetci Mackini Bubáci Páči sa.

Zlatka

 

 
Po návrate z dovolenky Thajsko - Malajzia - Singapur v termíne 18. 11. - 02.12. 2012 by sme chcel poďakovať CK Bubo za skvelú dovolenku - našu svadovnú cestu.
Celá cesta bol pre nás neuveriteľný zážitok, plných nových podnetov, vôní a chutí :) Videli a zažili sme presne to čo nám bolo sľúbené, ba dokonca ešte oveľa viac a to najmä vďaka perfektnému sprievodcovi Jožkovi Harvánkovi , ktorý sa príkladne o nás staral počas celej cesty, ukázal nám mnoho zaujímavostí pomohol nám spoznať aspoň čiastočne úplne rozdielny svet Ázie.
Po príchode sme dostali veľakrát tú istú otázku : Ako sme boli spokojný ?
Naše hodnotenie je na 100% :)
Prepracovaný zájazd do detailu, skvelý sprievodca a úžasné 3 krajiny, Ázie, no čo si ešte viac môže človek priať ?
Až doma pri fotografiách sme absorvovali všetky zážitky a podnety .
Doteraz spomíname na prekrásne more, kultúrne pamiatky a usmiatych a dobrosrdečných ľudí z Thajska, prekrásne dvojičky Petronas v Kuala Lumpur v Malajzi a neopakovateľnú nočnú panorámu v Singapure.

Ešte raz veľká vďaka.

Manželia Valachoví

J Janka Romanová

 
Už prešli dva mesiace od nášho návratu z tejto úžasnej dovolenky a my stále prevraciame, triedime a spomíname pri tých skoro 3tis. fotkách. :-) Musíme do bodky súhlasiť s príspevkami tu nižšie. Všetko čo je tu popísané sme zažili, videli, ochutnali ale je toho omnoho viac, plus každý si zažije aj to svoje jedinečné.
Pred dovolenkou sme si prečítali všetko čo sa mám dostalo pod ruky o miestach ktoré navštívime, aj chválu na Jožka Harváneka ako NAJ sprievodcu. Nebola to naša prvá dovolenka s BUBOm. Poznali sme už ich systém a aj perfektnú starostlivosť o klienta ale Jožko je ozaj super sprievodca !!! Po Thajsku sme si mysleli, že už nič viac nemusí prísť a že táto krajina je odteraz naša srdcovka. Prišla Malajzia, Singapur a aj keď sú úplne iné, ostalo aj v nich naše srdce. Jožko nám ukázal z každého kúsok a hlavne to, že sa dá túto časť Zeme milovať. Naša znalosť angličtiny je veľmi biedna, pre takých ako my odkaz - neváhajte, na cestovanie vám stačia ruky, nohy, chuť spoznávať a úsmev :-) Ešte by som dopísala k príspevkom, počúvajte sprievodcu! Ak povie nekrmte opice pri tom lesíku, tak verte, že sa nakrmia samé z toho čo vám z rúk ukradnú a naháňačka s opičiakom po pláži je pre vás vopred prehratá /našťastie to bol len obyčajný balík mandlí z Tesca /
Ďakujeme Jožko za super dovolenku! Radi by sme sa vrátili na tieto miesta aj vďaka „spriazneným dušiam“ s BUBOm, /thajská super sprievodkyňa, slovenský bar v Bangkoku, rodinný hotel v Aonangu, masáže a rozmaznávanie na 4ke pri pláži, že pozdravujeme!!! /
Kam nás to zaveje nabudúce zatiaľ netušíme, isté je, že to bude určite zas s BUBOm a ak tam stretneme srdečný úsmev Jožka Harváneka radosť bude veliká.
Prajeme celému kolektívu CK BUBO veľa úspechov, spokojných klientov a vydarených zájazdov.
Janka a Slavo.

J Ján Kohút

 

V prvom rade sa chcem poďakovať skvelému sprievodcovi Jožkovi Havránekovi. Si skvelý človek a perfektný sprievodca. Bez teba by sme toľko zážitkov, informácii a thajskej whisky neabsorbovali :D Patrí ti moja poklona a veľká vďaka. Pán Fellner, Jožka si vážte, a strážte, dovolenka s ním bola obrovský zážitok.
Tým, ktorý sa nevedia rozhodnúť či sa do tejto destinácie vybrať, určite odporúčam.
Netreba Vám žiadne očkovanie, možno iba trochu slivovice na trávenie, a pol litra pre Jožka a Mr. Biga, ktorému sa po vypití našej slivovice podarilo splodiť syna. Taktiež zoberte sprievodcovi horalky, chleba a rožky. Určite sa poteší.
Pitie a jedlo je lacné a chutné tak si všetci gurmáni prídu na svoje. V Bangkoku asi od 2e, slušná večera 5e. Ja som minul celkom asi 600 eur. To som bol na všetkých doplácaných výletoch, stravoval sa chutne, a kúpil množstvo darčekov. Ubytovanie bolo príjemné a v centre, tak sme nemali ďaleko k pamiatkam. Všade sa presúvame autobusom, tak sa nemusia báť ani starší ľudia.
Thajsko je úžasné, prvé dni vás čaká šoková terapia, z množstva zážitkov. Bangkok, trhy Khao San, ovocie, jedlá, pavúky, svrčky, škorpióny, slovenský bar kde si môžete dať Passion Fruit Mojito. Na lodiach cez plávajúce trhy, určite si dajte kokosovú zmrzlinu servírovanú v kokosovom orechu, množstvo druhov exotického ovocia, mini banány, sladké ananásy, smradľavé duriany, mangá no mňam. Ceny na trhoch zjednávajte. Keď povie 300, tak vlastne chce predať za 150-200.
Uvidíte čo všetko sa dá spraviť z kokosových paliem a orechov, ochutnávka kokosového cukru, chutí asi ako poľské krowky, doniesol som domov a dávam ho do ľadovej kávy. Kobra show s hadmi. Viete ako sa robí protijed? Zistíte. Loďou po rieke Kwai, brehy lemované lotosmi, palmami, tradičnými rybárskymi domčekmi, budete sa cítiť ako vo filme Rambo. Pozriete si železnicu budovanú vojenskými zajatcami, kde ich zahynuli tisíce. Prejdete sa po moste cez rieku Kwai. Vysoká stupa Nakhon Pathon. Večer v Bangkoku kabaret show Calypso, kde vystupujú iba muži preoperovaný za ženy, skvelý zážitok, určite netreba šetriť a treba vidieť. Potom program iba pre dospelých, ping pong show, uvidíte ako sa plní coca cola, ako sa dajú sfukovať sviečky na torte. Tý ktorý ešte vládzu, majú chuť a pribalili si dáke euro naviac, si môžu zašpásovať s miestnymi slečnami. Potom na tuk-tukoch závody nočným Bangkokom.
Bývalé hlavné mesto Ayutthaya, s pamiatkami ako z inej planéty. Farebné trhy koreniny, sušené ryby, rezance, sladké zemiakové lupienky. Wat Pho, toľko Budhov po hromade ste určite nevideli. V Bangkoku plavba po rieke Chao Phraya, kráľovský palác je nádherný, spracovaný do najmenších detailov, musíte vidieť. Presun autobusom na Krabi, bol luxusným autobusom, miesta ako prvá trieda v lietadle tak úplne bez problémov zvládnuteľné.
Krabi má krásne pláže, kde vás pri plážach budú lákať na príjemné masáže a ušitie obleku. Makaky si budú pobehovať v blízkom lesíku a môžete si ich do sýtosti pofotiť. Odporúčam výlet na motorových člnoch ostrov Phi Phi, Bambusový ostrov, Erotickú jaskyňu. Nevynechajte kajaky do mangrovov, veľký zážitok. Kto chce, môže na slonoch do kaučukových lesov, pre mňa to bol jediný výlet, ktorý by som teraz vedel oželieť. Ochutnajte barakudu na grile a rezance s krevetami, výborné. Perlové trhy, kde si aj Slováci môžu dovoliť nakúpiť perly na vedrá.
Malajzia Georgetown, večer príchod a na rikšiach si pozriete nočné multikulturálne mesto. Vyberte si tú najozdobenejšiu rikšu čo som mal ja, budete mať aj hudobný doprovod. Jožko vám ponúkne čínsku kačku, ktorá ale u slovenských Číňanoch chutí lepšie. Na druhý deň denná prehliadka, štvrť na vode, hinduistické, kresťanské, čínske chrámy. Pekné miesto.
Kuala Lumpur, bahenný sútok, hinduistický chrám v Jaskyni Batu, a výstup vyše 3 stovky schodov. V centre úžasné nočné Petronas Towers. Vyhliadková veža na celé mesto, obrovské nákupné centrum v Petronas Towers kde sú najznámejšie značky z celého sveta.
Presun do Singapuru cez 17km most a večer príchod. Sme len 137km od rovníka. Hneď sme išli na loď do Riverside Point. Nádherne všetko osvetlené, supermoderné, svetelná show, premietanie na vodnú hladinu, skutočný zážitok. Potom si ešte poseďte v bare pri rieke a dajte si drink Singapore Sling alebo pivo Tiger. Keď ešte budete vládať tak sa poprechádzajte moderným nočným mestom. Posledný deň sme išli na ostrov zábavy Sentosa, kde chodia lokálny oddychovať. Je tam Universal studios, Disney land, Morské akvárium, dom motýľov, trenažér zoskoku padákom, atď. Ja som bol v akváriu, ktoré bolo skutočne krásne, a nevynechajte najjužnejší bod kontinentálnej Ázie. Moderným metrom sme sa presunuli späť do hotela, a potom žiaľ len odchod na letisko a prílet domov. Cesta trvala od vtedy keď sme odišli z hotela, až kým som prišiel domov 22 hodín. Leteli sme cez Fínsko kde na nás všade striehli Angry Birds.
Toto je len v krátkosti čo sa dá zažiť na TMS. Tak neváhajte a skúste!
Ešte jedna rada na záver, keď sa vám niečo páči tak to kúpte hneď, lebo nebudete mať možno ďalšiu príležitosť.
Jano

J Ján Kohút

 
Ešte aby som nezabudol. Tu si môžte pozrieť pár fotiek z TMS.
Jano

https://plus.google.com/photos/109401985750937058302/albums/5778415463462482449?authkey=COiM6uj4_LazJg

L Lýdia Csizmadiová

 
Super dovolenka! Nič iné sa nedá povedať na ďalšiu bubácku dovolenku, na ktorej sme boli.
Videli sme krásne miesta, máme nezabudnuteľné zážitky a od Jožka Harváneka ďalšie inšpirácie na cestovanie.
Jožkovi ako aj celému BUBO ďakuje
Lýdia & Irina

 

 
Znovu bez chyby. Po Kube s Katkou Liškovou sme boli nadšení. Skvelá
sprievodkyňa. Keď som rozmýšlaľ nad juhovýchodnou Áziou,tak som zašiel znovu
do BUBA. Veril som ,že nesklamú. Teraz,keď sme už doma,chápem ,prečo ľudia
ktorí zažili túto cestu s Jozefom Harvánkom,tak úžasne píšu o ňom po návrate
domov. Cetsovanie s ním je obrovský zážitok,radosť,potešenie relax.
Ľudia,ako je Jozef ,robia ľudí šťastnými a obohacujú ich a CK robia len to
najlepšie meno. Ešte raz ďakujeme za chvíle strávené v Tvojej spoločnosti
Jozef. Nech sa Ti darí a veľa šťastia v osobnom a profesnom živote. Kto ste
nezažili Bubo sprievodcovanie, tak neváhajte a balte kufre lebo po tom už
môže byť neskoro. Zdravíme aj spolucestujúcich.

Dušan a Katka

 

 
Ďalšia BUBO dovolenka za mnou a nemôžem ju nazvať inak ako SKVELÁ. Tento krát to bol mužsky sprievodca Jozef Harvánek, ktorému sa chcem poďakovať za skvelú dovolenku a úžasný program. Keď som sa dozvedela, že sprevádzať nás bude muž mala som zmiešané pocity zatiaľ som bola len so sprievodkyňami a bola som nadšená. To ako funguje BUBO ako sa stará o klientov nám ukázala Kamila, ktorá nás dostala a vedeli sme, že s BUBOM pôjdeme ešte raz boli sme s Macou no čo iné nám zostávalo po dovolenke s ňou len ísť opäť :). Stretli sme Jozefa a už vieme, že aj ďalšia bude s BUBOM verím, že to bude Indonézia a sprievodcom bude opäť Jozef. Tak ako už napísali Dušan a Katka, ktorých slová si požičiam „Cestovanie s ním je obrovský zážitok, radosť, potešenie relax. Ľudia, ako je Jozef ,robia ľudí šťastnými a obohacujú ich“. Neostáva mi iné len súhlasiť. Jozef ešte raz veľká vďaka za skvelú dovolenku.

Maja

 

 
Po oddychu, ktorý trval skoro týždeň, chceme prispieť našimi poznatkami z poznávacieho zájazdu Thajsko Maljzia, Singapore. Hoci nás bolo dosť - a čo človek to názor, všetci sme sa zhodli v jednom - náš sprievodca Peťo Blažek je človek na správnom mieste v správnom čase. Dozvedeli sme sa veľa o týchto ázijských krajinách, ukázal nám všetko čo sa v rámci možnosti dalo stihnúť. jeho príjemné vystupovanie, pozitívna energia a veľa vedomosti nás vždy presvedčili, že ešte aj po úmorných cestách autobusom sme sa každý večer vybrali po nočných prechádzkach, výletoch alebo plavbách len aby nám nič neuniklo. Ďakujeme CK BUBO za takýchto sprievodcov a Peťovi veľa cestovateľských zážitkov. učitelia

 

 
Hyperaktívne vnímanie krás a pochvala úžasnej Macky -veľkého obohatenia zájazdu Thajsko, Malajzia, Singapur. Poodkryli sme rúško vzdialených zemí a
ochutnali sme dary mora a exotické jedlá, zavoňali vône morí a džungle,
užívali si na chrbtoch slonov či v kajakoch, liezli po lianach ako amazonky či červení Apači a víťazne vstúpili do miliónových letovísk, plávali sme nielen v smaragdovej lagúne, či kŕmili čarovné rybičky, zorientovali sme sa v náboženstvách a pili hriešne drahé pivko v Singapúre.

A to všetko pod taktovkou úžasného dirigenta a choreografa tejto show - našej jedinečnej vždy usmiatej Macky, ktorá mala vždy riešenie aj na zapeklitejšie problémy,
ktoré občas pri cestovaní spestria život. Milá hyperaktívna Macka so
zapáleným srdcom pre Áziu a BUBO, s čarokrásnou istotou nás voviedla za hranice všedných dní, obohatila nielen o vedomosti a zážitky popretkávané
kvízmi, ale aj o úžasne krásnu prácu s ľuďmi a stmelenie kolektívu.
Vytvorili sa krásne vzťahy napriek širokého vekovému diapazónu klientov v skupine.

Milá, vždy optimisticky naladená, usmievavá Macka, s entuziazmom
pre krajinu a empatiou pre ľudí, z celého srdca Ti ďakujeme za úsmev, ktorý si nám vyčarila na tvári, za teplo v srdci, ktoré cítime po návrate domov.

Preto sa tešíme, že sa stretneme na ďalších našich potulkách
svetom pod Tvojou taktovkou, milá neopakovateľná, úžasná Maša.
Pozn. . Je tu
fľaša, je tu Maša, tak beháme pri mori. Bolo mi cťou poznať ťa, milá Macka,
želám z celého srdca všetko najlepšie..

Za : Naši - naši , pači - pači .
S úctou Ačka a Vierka