Dánsko z rozprávky

Dánsko

Extrémne sympatická škandinávska krajina, ktorá v sebe spája to najlepšie zo severu aj zo zvyšku Európy. Systém funguje dokonale, mestá sú stavané pre ľudí, každý Dán má buď bicykel alebo dieťa alebo oboje. V tejto krajine vám bude s rodinou dobre, navyše sme program ušili deťom na mieru. Legoland zložený z miliónov kociek, kolotoče v zábavných parkoch a zvieratká na safari, v ZOO aj v akváriu. Poďte s nami do krajiny rozprávkara Hansa Christiana Andersena a užite si leto v škandinávskom štýle.

Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák
Spokojnosť zákazníkov
od 999 €

Dánsko

6 dní
Termíny a ceny Zájazd vypredaný
  • Tri svetadiely plné zvierat v zoologickej záhrade, kŕmenie žralokov
  • Svet z miliónov stavebníc v Legolande
  • Najdlhšia šmykľavka Dánska a neskutočné kolotoče
  • Kodaň – okolo farebných domčekov k Malej morskej panne
  • V autobuse medzi voľne sa pohybujúcimi šelmami a divými zvieratami
Zobraziť mapu

Odlet z Viedne a krátky priamy let do Kodane, kde Vás čaká slovenský autobus, pripravený byť Vám celý týždeň k dispozícii a ponúknuť Vám pocit domova aj v rozprávkovom Dánsku. Začíname zážitkom. Prejazd po 18 kilometrov dlhom visutom moste (najdlhší v Európe). Na obed vstupujeme do ZOOLOGICKEJ ZÁHRADY, krásne rozčlenenej na ázijskú, africkú a juhoamerickú časť. Tigre, levy, šimpanzy, ale aj krásna ukážka života tučniakov. Návšteva tretieho najväčšieho dánskeho mesta Odense, rodiska Hansa Christiana Andersena.

Krátky presun a sme v LEGOLANDE, ktorý postavili z 58 miliónov kúskov lega. Nájdete tu aj aténsku Akropolu alebo americkú Sochu slobody. Zábava pre veľkých aj malých. Garantujeme vám, že sa odtiaľto nikomu nebude chcieť odísť.

Dnes nás čaká KATTEGAT. CENTRUM dánskych ŽRALOKOV, kŕmenie žralokov a rají. Od dnes budete vedieť o žralokoch všetko. Dostávame sa na najsevernejší cíp Dánska, krásny piesočný polostrov Skagen, kde sa možno aj okúpete.

Najväčší letný ZÁBAVNÝ PARK v Dánsku na brehoch Severného mora. Kolotoče, aké inde nenájdete, vodný park, najdlhšia šmykľavka Dánska a viac než šesťdesiat sa postará o to, že ani dnes sa nebudeme nudiť. Kúsok od nás je prístav, odkiaľ vyrážajú lode na Island či Faerské ostrovy. Uvidíme ich?

Záver, ako sa patrí na skutočnom SAFARI. Za oknom na nás budú hľadieť zvedavé žirafy. Občas nám cestu skríži lev, nakŕmime ťavy a dostaneme sa zvieratám na dotyk. Všetko sa raz musí skončiť. Prichádzame do KODANE.

Mesto farebných domčekov ako z rozprávky, povieme si niečo o dobrej dánskej kráľovnej, pozrieme si domček, kde býval najznámejší Dán Hans Christian Andersen, potešíme sa zo sochy Malej morskej panny a odletíme domov. Je Dánsko rozprávková krajina?

Cena zahŕňa

  • medzinárodnú letenku
  • ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami
  • slovenského BUBO sprievodcu
  • dopravu prenajatým autobusom

Pre deti do 12 rokov navyše: vstupné do všetkých zábavných parkov uvedených v programe

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, vstupné, ostatnú stravu, poistenie, batožinu prepravovanú v batožinovom priestore lietadla (40 €/ 1 kus) 

Termíny a ceny

Termín Cena  
19.08.2017
24.08.2017
999 €
Objednať

Odporúčame

Dánsko , +4 viac

Metropoly Škandinávie

01.05. → 08.05.2018 +5 ter.
8 dní
1 230 €
Dánsko , +8 viac

Škandinávia, Laponsko

01.07. → 19.07.2018 +1 ter.
19 dní
870 €


  • 1 / 0