Dovolenka v Dánsku so škandinavistami. Skúsenosti 25 rokov ciest do Severnej Európy. Pýtajte si referencie.

Kam cestovať do Dánska?

Dovolenka v Dánsku ponúka spojenie toho najlepšieho zo severu aj zo zvyšku Európy. Kodaň, preslávená Hansom Christianom Andersenom, je pravdepodobne najpohodovejším európskym veľkomestom. Sledujte pouličných umelcov na Radničnom námestí, nakupujte na najdlhšej pešej zóne na svete, zažite výmenu stráží pred Kráľovským palácom, užite si pohodu v zelených parkoch a pokochajte sa pohľadom na farebný Nyhavn. Pre nevšedný zážitok odporúčame navštíviť štvrť hippies v Kristianii. Na vašu žiadosť vám skúsime zarezervovať reštauráciu Noma, ktorá bola tri roky najlepšou reštauráciou našej planéty.

Zájazdy do Dánska sú ideálnou voľbou aj pre rodiny s deťmi. Nové druhy zvierat spoznajú v perfektnej ZOO, na skutočnom safari, aj v Kattegate, centre dánskych žralokov. Svetoznáme stavby ich zas čakajú v rozprávkovom Legolande. Všetko o najznámejšom rozprávkarovi sa dozvedia v treťom najväčšom dánskom meste Odense. Na najsevernejšom cípe Dánska zas nájdete krásny piesočný polostrov Skagen s najväčším letným zábavným parkom v Dánsku, priamo na brehu Severného mora.

Ak chcete Dánsko spoznať inak, vyrazte do nevšedného Grónska, autonómnej časti Dánskeho kráľovstva. Zažijete let helikoptérou do Ammassaliku, plavbu k ľadovcom, či túru do neporušenej prírody Údolia kvetov.

Naplánujte si dovolenku v Dánsku s BUBO. Pýtajte si referencie.

V prvom rade sa chceme poďakovať za úžasný zájazd. Veľmi oceňujeme, že BUBO malo pre nás pripravený program od rána do večera a že celý zájazd sa niesol v priateľskom až rodinnom duchu.

Pavol Hižnay

Klientka

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - METROPOLY ŠKANDINÁVIE

METROPOLY ŠKANDINÁVIE

Mesto, ktorého symbolom je rozprávková postava. Domy ako z lega postavené na kanáloch. Spojte si Andersenovu Kodaň s ďalšími severskými a pobaltskými metropolami. Dovolenka v Škandinávii vás príjemne prekvapí.

Poznávací zájazd, dovolenka - DÁNSKO Z ROZPRÁVKY

DÁNSKO Z ROZPRÁVKY

Legoland zložený z miliónov kociek, kolotoče v zábavných parkoch a zvieratá na safari, v ZOO aj v akváriu. Poďte s nami do krajiny rozprávkara Hansa Christiana Andersena a užite si leto v škandinávskom štýle.

Poznávací zájazd, dovolenka - ISLAND, GRÓNSKO

ISLAND, GRÓNSKO

Zažite Dánsko z iného uhla. Poďte s nami do Grónska, ktoré v kombinácii s Islandom ponúka ozaj dobrú dovolenku. Láva, ľad, vodopády a severské prírodné dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda.

Poradíme vám

K

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1690
E

Európa  

Škandinávia, Nemecko, Švédsko, Poľsko, Nórsko, Lotyšsko, Litva, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

19 dní

Trvanie

1070
K

Polárne oblasti   Európa  

Škandinávia, Grónsko, Arktída, Island, Dánsko


náročnosť

9 dní

Trvanie

3440
F

Európa  

Škandinávia, Nemecko, Švédsko, Poľsko, Nórsko, Lotyšsko, Litva, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

19 dní

Trvanie

945
F

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1690
F

Európa  

Škandinávia, Dánsko


náročnosť

6 dní

Trvanie

1360

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva