Thajsko - Bangkok, Krabi

Usmievavé Thajsko sa právom pokladá za ideálny vstup do exotiky. Má prezývku brána do Ázie a každý, kto vstúpi cíti, že je vítaný. Bezpečná krajina ponúka krásne chrámy, rušné uličky, plávajúce trhy plné chutí a vôní aj najkrajšie pláže Ázie. Symaptické letovisko Krabi je výborným východiskovým bodom pre objavovanie okolitých opustených ostrovov, medzi ktorými je aj Phi Phi so slávnou Maya Bay z filmu Pláž s Leonardom DiCapriom.

Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák
Spokojnosť klientov
 

Thajsko

12 dní
 • Jazda po Bangkoku na motorových trojkolkách so smiešnym menom tuk-tuk
 • Úžasne pestrá a zdravá kuchyňa a fantastické thajské masáže
 • Šnorchlovanie v azúrovej vode a kŕmenie farebných rybičiek priamo z ruky
 • Jazda na slonoch v kaučukovej džungli a najsladší ananás
 • Kajakovanie v mangrových lesoch plných drzých makakov
 

Odlet z Viedne a let do Ázie.

BANGKOK je šialený aj krásny, nebude trvať dlho a budete sa neprestajne usmievať, ako Thajčania. Už cestou z letiska nás poteší vrčanie trojkolesových tuktukov. Ubytovanie v kvalitnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Započúvajte sa pred spaním do ruchu ázijskej metropoly.

Klimatizovaným autobusom sa vydáme k plantážam plným kokosových paliem. Ukážeme si a ochutnáme, ako sa z kokosu vyrába cukor. Smerujeme na plávajúce trhy, kde sa poplavíme po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Pred obedom ukážka výroby papiera zo stromu, ktorý rastie len v tomto regióne, a rezbárskych prác z tíkového dreva. Most cez rieku Kwai z kultového filmu - exotický obed s výhľadom na rieku a železnica, ktorú stavali hrdinovia. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Večer individuálny program.

Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, bývalého hlavného mesta Thajska. Prechádzky medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Hlava Budhu vrastená do „chápadiel“ stromu. Návrat do Bangkoku.

Prehliadka kráľovského paláca a chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Odchod autobusom na juh (za príplatok možný prelet).

Do KRABI chodia dovolenkovať s deťmi kultúrne európske národy: Švédi, Nóri či Švajčiari. Pridáte sa k nim aj vy. Krabi je stále považované za miesto s najkrajšími plážami Ázie. Palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Oddych pri mori.

Celodenný výlet malými lodičkami domorodcov na okolité ostrovy, ktoré budú iba naše. Šnorchlovanie a romantický oddych.

Výlet na chrbte slona cez kaučukovníkové plantáže. Cestou späť si ukážeme, ako sa zbiera kaučuk a ako pestuje ananás. Kamaráti si možno myslia, že ananás rastie na strome. Vaše deti už vedia, že je to celkom inak.

Oddych pri Andamanskom mori alebo pre záujemcov výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi, kde sa natáčal film Pláž s Leonardom di Capriom.

Všetkým odporúčame zábavné kajakovanie v mangrových lesoch. Budeme tu aj tento rok kŕmiť opice?

Transfer na letisko a odlet domov s poznaním celkom iného sveta.

Prílet domov s thajským úsmevom na perách.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • ubytovanie v 3* hoteli s bazénom v Bangkoku a v BUBO penzióne na Krabi
 • prepravu prenajatým autobusom
 • slovenského BUBO sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby
 • celodenný výlet do okolia Bangkoku
 • celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori
 • jazdu na slonoch
 • asistenčné služby CK BUBO
 • poistenie proti insolventnosti

Pre deti navyše: celodenný výlet do Ayutthaye a na ostrov Phi Phi (v hodnote 60 €)

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), ostatné vstupy, poistenie

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  


 • 1 / 0
2