Svet je čoraz menší a v hľadaní originálu treba ísť stále ďalej a ďalej. Teraz vyrážame na jedno z posledných miest skryté pred masovým turizmom. Expedičný prechod z Európy do Ázie. Najsevernejšou železnicou cez Ural a terénnymi Trekolmi (6x6) do nedostupných polárnych hôr. Návšteva unikátneho sobieho festivalu a stretnutia s kmeňom Samojedov, Chantov a Komi. Najväčšie stáda sobov na svete a život ako z doby kamennej. Gulagy, mamuty a spanie v stane nomádov. Nanuk z ryby, sobie a medvedie mäso zapíjame sobou krvou. Buďte prvými turistami! Ochutnajte Sibír v skutočnej zime!

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

99.9%

Trvanie a náročnosť

8 dní

E od 2 740

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Život v čume

Vonku je všade sneh, drsný mráz, aký dokáže byť iba tu na Sibíri, no vo vnútri je príjemné teplo. Domáci nepoznajú turistov a nevedia, čo chcete vidieť. No oni veci robia tak ako vždy, a to je pre nás tým najexotickejším.

Polárne hody

BUBO sibírsky stôl. Na jednej strane väčšie dobrodružstvo, na druhej strane väčší luxus. Aj na Sibíri máme to najlepšie čo tunajšia príroda ponúka. Čerstvé úžasne chutné ryby, kaviár, vodku... Bude Vám chutiť.

Sobí festival

Raz za rok prichádzajú nomádi na sobí festival. Putujú dlho, aby sem prišli a aby sa stretli s inými rodinami. Soby su tu takmer sväté a víťaz si možno nájde nevestu.

Jazda na Trekoloch

Nastúpime na obrovské terénne autá Trekol a vydáme sa do drsnej prírody. Všade sneh a ľad a naše 6x6 s obrovitánskymi kolesami idú krížom prírodou do neznáma. Iba my a arktická Sibír.

BUBO COVID
GARANCIA

Preplatíme vám test
na COVID-19

Pri pozitívnom výsledku
preplatíme celý zájazd

BUBO vám uhradí
domácu karanténu

Istota bezpečnej
dovolenky s BUBO

CESTOVAŤ
COVID GARANCIA BUBO

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena
22.11. - 29.11.2020
Voľný
2740€
Základná cena 2740 €
Víza Rusko (pre občanov SR) a povolenia 185 €
Letiskové poplatky 283 €
Celková cena 3208€

22.11. - 29.11.2021
Voľný
2740€
Základná cena 2740 €
Víza Rusko (pre občanov SR) a povolenia 185 €
Letiskové poplatky 283 €
Celková cena 3208€

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine:

Odporúčame tieto zájazdy

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu