Dovolenka v Rusku plná zážitkov. Moskva, Petrohrad so slovenským sprievodcom. 25 rokov skúseností so zájazdmi do Ruska. Pýtajte si referencie.

Kam ísť do Ruska?

Či ste milovník Dostojevského alebo Putina, Sergeja Bubku alebo Rachmaninova, dovolenka v Rusku bude ešte lepšia, než ste čakali.

Moskva a Petrohrad patria jednoznačne k najzaujímavejším a najkrajším mestám Európy. Paláce a chrámy Petrohradu postavil na zelenej lúke Peter Veľký, Moskvu tvorili stáročia cárov a komunistických papalášov a za posledné roky ozaj opeknela. Kremeľ a Zimný palác, Isakijevskij sobor a Chrám Vasila Blaženého, Nevský prospekt a GUM, Petrodvorec a Carskoje selo. Pýtajte si referencie.

Krížom cez Rusko vedie slávna Transsibírska magistrála. Vydajte sa s nami na cestu z Moskvy, okolo jazera Bajkal, cez mongolský Ulanbátar až do Pekingu. Ak máte menej času, vynechajte Moskvu aj Čínu a sústreďte sa na oblasť Bajkalu.

Rusko je obrovské a ponúka aj skutočnú exotiku. Sibír, Dagestan, Čečensko, Ingušsko. Stačí si len vybrať aktívnu dovolenku do Ruska a využiť naše skúsenosti.

V hlavnej úlohe sovietska, respektíve ruská a ukrajinská kultúra, umenie a história, spoluúčinkoval fantastický sprievodca a čarodejník.

Tomáš Dubecký

Klient

Ulovte viac zážitkov

Sobí festival

Raz za rok prichádzajú nomádi na sobí festival. Putujú dlho, aby sem prišli a aby sa stretli s inými rodinami. Soby su tu takmer sväté a víťaz si možno nájde nevestu.

Polárne hody

BUBO sibírsky stôl. Na jednej strane väčšie dobrodružstvo, na druhej strane väčší luxus. Aj na Sibíri máme to najlepšie čo tunajšia príroda ponúka. Čerstvé úžasne chutné ryby, kaviár, vodku... Bude Vám chutiť.

Život v čume

Vonku je všade sneh, drsný mráz, aký dokáže byť iba tu na Sibíri, no vo vnútri je príjemné teplo. Domáci nepoznajú turistov a nevedia, čo chcete vidieť. No oni veci robia tak ako vždy, a to je pre nás tým najexotickejším.

S odborníkmi

S odborníkmi

Slávne galérie v Peterburgu aj v Moskve. Ermitáž aj Tretiakovska galéria so skúseným sprievodcom.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Moskva a Peterburg

Moskva a Peterburg

Pozrieme si to najkrajšie z ruskej histórie a načrieme aj do moderného hrdého Ruska, ktoré vstáva z popola a pyšne si stráži svoje miesto vo svete.

Poznávací zájazd, dovolenka - Transsibírska magistrála

Transsibírska magistrála

Spája Moskvu s Tichým oceánom a Pekingom. Absolvujeme trasu cez tri krajiny. Tisícky kilometrov železnice vybudovaných v extrémnych podmienkach.

Poznávací zájazd, dovolenka - Sibír v zime - najexotickejšie kmene

Sibír v zime - najexotickejšie kmene

Najsevernejšou železnicou cez Ural a terénnymi Trekolmi (6x6) do nedostupných polárnych hôr. Stretnutia s kmeňom Samojedov, Chantov a Komi. Najväčšie stáda sobov na svete a život ako z doby kamennej.

Poradíme vám

K

Ázia   Amerika   Európa  

Taliansko, Rusko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília


náročnosť

19 dní

Trvanie

34990
E

Polárne oblasti   Európa  

Arktída, Rusko


náročnosť

8 dní

Trvanie

2219
K

Európa  

Rusko

21.04. → 03.05. +1 termín

náročnosť

13 dní

Trvanie

2790
K

Európa  

Rusko


náročnosť

6 dní

Trvanie

1790
K

Polárne oblasti   Európa  

Škandinávia, Arktída, Švédsko, Rusko, Nórsko, Fínsko


náročnosť

11 dní

Trvanie

3560
E

Ázia  

Mongolsko, Rusko


náročnosť

14 dní

Trvanie

3330

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva