Dovolenka v Rusku plná zážitkov. Moskva, Petrohrad so slovenským sprievodcom. 25 rokov skúseností so zájazdmi do Ruska. Pýtajte si referencie.

Zaujímavosti o Rusku

Video o Rusku

10 minút o Rusku (00:10:40)

Jedny z najkrajších európskych miest, šíra tundra aj najdlhšia železnica sveta. Čo všetko ponúka Rusko? Inšpirujte sa rozprávaním Ľuboša Fellnera.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Moskva a Peterburg

Moskva a Peterburg

Pozrieme si to najkrajšie z ruskej histórie a načrieme aj do moderného hrdého Ruska, ktoré vstáva z popola a pyšne si stráži svoje miesto vo svete.

Poznávací zájazd, dovolenka - Transsibírska magistrála

Transsibírska magistrála

Spája Moskvu s Tichým oceánom a Pekingom. Absolvujeme trasu cez tri krajiny. Tisícky kilometrov železnice vybudovaných v extrémnych podmienkach.

Poznávací zájazd, dovolenka - Sibír v zime - najexotickejšie kmene

Sibír v zime - najexotickejšie kmene

Najsevernejšou železnicou cez Ural a terénnymi Trekolmi (6x6) do nedostupných polárnych hôr. Stretnutia s kmeňom Samojedov, Chantov a Komi. Najväčšie stáda sobov na svete a život ako z doby kamennej.

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Hlava veľkého Ruska

Než definitívne nastúpime do vagóna číslo 7 a do vlaku číslo 70 sa nadýchneme atmosféry Červeného námestia, Kremľa, Chrámu Vasilija Blaženého, luxusu v GUMe či krásy staníc moskovského metra.

Perla Sibíri

Nádherné výhľady, ospalá dedinka plná drevených domčekov, ryba na večeru a západ slnka nad najstarším a najhlbším jazerom sveta. Bajkal si vychutnáme zo všetkých uhlov.

Múzeum v metre

Múzeum v metre

Moskovské metro je nepochybne najkrajšie na svete a v našom programe nemôže chýbať. Ukážeme vám tie najkrajšie stanice, niektoré pripomínajú múzeá, iné siene oslavujúce Lenina.

Polárne hody

BUBO sibírsky stôl. Na jednej strane väčšie dobrodružstvo, na druhej strane väčší luxus. Aj na Sibíri máme to najlepšie čo tunajšia príroda ponúka. Čerstvé úžasne chutné ryby, kaviár, vodku... Bude Vám chutiť.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.