Kam ísť do Ruska?

Či ste milovník Dostojevského alebo Putina, Sergeja Bubku alebo Rachmaninova, dovolenka v Rusku bude ešte lepšia, než ste čakali.

Moskva a Petrohrad patria jednoznačne k najzaujímavejším a najkrajším mestám Európy. Paláce a chrámy Petrohradu postavil na zelenej lúke Peter Veľký, Moskvu tvorili stáročia cárov a komunistických papalášov a za posledné roky ozaj opeknela. Kremeľ a Zimný palác, Isakijevskij sobor a Chrám Vasila Blaženého, Nevský prospekt a GUM, Petrodvorec a Carskoje selo. Pýtajte si referencie.

Krížom cez Rusko vedie slávna Transsibírska magistrála. Vydajte sa s nami na cestu z Moskvy, okolo jazera Bajkal, cez mongolský Ulanbátar až do Pekingu. Ak máte menej času, vynechajte Moskvu aj Čínu a sústreďte sa na oblasť Bajkalu.

Rusko je obrovské a ponúka aj skutočnú exotiku. Sibír, Dagestan, Čečensko, Ingušsko. Stačí si len vybrať aktívnu dovolenku do Ruska a využiť naše skúsenosti.

V hlavnej úlohe sovietska, respektíve ruská a ukrajinská kultúra, umenie a história, spoluúčinkoval fantastický sprievodca a čarodejník.

Tomáš Dubecký

Klient

TA3
10 minút o Rusku

(00:10:40)

Jedny z najkrajších európskych miest, šíra tundra aj najdlhšia železnica sveta. Čo všetko ponúka Rusko? Inšpirujte sa rozprávaním Ľuboša Fellnera.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Moskva a Peterburg

Moskva a Peterburg

Pozrieme si to najkrajšie z ruskej histórie a načrieme aj do moderného hrdého Ruska, ktoré vstáva z popola a pyšne si stráži svoje miesto vo svete.

Poznávací zájazd, dovolenka - Transsibírska magistrála

Transsibírska magistrála

Spája Moskvu s Tichým oceánom a Pekingom. Absolvujeme trasu cez tri krajiny. Tisícky kilometrov železnice vybudovaných v extrémnych podmienkach.

Poznávací zájazd, dovolenka - Sibír v zime - najexotickejšie kmene

Sibír v zime - najexotickejšie kmene

Najsevernejšou železnicou cez Ural a terénnymi Trekolmi (6x6) do nedostupných polárnych hôr. Stretnutia s kmeňom Samojedov, Chantov a Komi. Najväčšie stáda sobov na svete a život ako z doby kamennej.

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Hlava veľkého Ruska

Než definitívne nastúpime do vagóna číslo 7 a do vlaku číslo 70 sa nadýchneme atmosféry Červeného námestia, Kremľa, Chrámu Vasilija Blaženého, luxusu v GUMe či krásy staníc moskovského metra.

Perla Sibíri

Nádherné výhľady, ospalá dedinka plná drevených domčekov, ryba na večeru a západ slnka nad najstarším a najhlbším jazerom sveta. Bajkal si vychutnáme zo všetkých uhlov.

Múzeum v metre

Múzeum v metre

Moskovské metro je nepochybne najkrajšie na svete a v našom programe nemôže chýbať. Ukážeme vám tie najkrajšie stanice, niektoré pripomínajú múzeá, iné siene oslavujúce Lenina.

Polárne hody

BUBO sibírsky stôl. Na jednej strane väčšie dobrodružstvo, na druhej strane väčší luxus. Aj na Sibíri máme to najlepšie čo tunajšia príroda ponúka. Čerstvé úžasne chutné ryby, kaviár, vodku... Bude Vám chutiť.

K

Európa  

Rusko


náročnosť

6 dní

Trvanie

1890
K

Európa  

Rusko

21.04. → 03.05. +1 termín

náročnosť

13 dní

Trvanie

3540
E

Ázia  

Mongolsko, Rusko


náročnosť

14 dní

Trvanie

3950
K

Polárne oblasti   Európa  

Škandinávia, Arktída, Švédsko, Rusko, Nórsko, Fínsko


náročnosť

11 dní

Trvanie

3660
K

Ázia   Európa  

Mongolsko, Rusko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1850
E

Polárne oblasti   Európa  

Sibír, Arktída, Rusko


náročnosť

8 dní

Trvanie

2740

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test