Cesta, ktorá posúva hranice slova exotika oveľa ďalej než ostatné. Maximalistická cesta druhým najväčším ostrovom na svete pri ktorej sa neuspokojíme len s hlavným ostrovom, ale navštívime aj priľahlé ostrovy (6 ostrovov) s novými kmeňmi, scenériami a nádherným morom. Fotky z tejto cesty budú zdobiť vaše byty a kancelárie. Prírodné národy Huli, Chimbu, Asaro. Bodypainting, piercing a afro style tu bol vymyslený už dávno. Panenské pláže, činné spoky, málo navštevované Šalamúny. Najmenej navštevovaný štát sveta, najmenšia republika Nauru.

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

98,1%

Trvanie a náročnosť

19 dní

K od 12950

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Cestovateľská pikoška

Cestovateľská pikoška

Do najmenšej republiky sveta, ktorá je najmenej navštevovanou krajinou, lieta iba jediná letecká spoločnosť - Nauru Arlines. Zažite tú srandu!

Let business class

Let business class

A z riadnej expedície leťte domov pohodlne business class. Niektorí z našej partie z ostatnej cesty leteli aj first class. V živote si najviac vychutnáte paradoxy.

Nedotknutí Huli

Huli žili ešte medzi vojnami v absolútnej izolácii od sveta. A dodnes si uchovávajú svoje zvyky. Toto je absolútny originál a my sme s pokorou medzi nimi.

Neuveriteľný svet

857 rozličných jazykov, obrovská krajina, minimum informácií. S nami sa dostanete na miesta a k rituálom, kam sú potrebné roky know-how.

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena
15.11. - 03.12.2020
Voľný
12950€
Základná cena 12950 €
Letiskové poplatky 690 €
Celková cena 13640€

Odporúčame tieto zájazdy

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva