Réunion je jedným z trojice Vanilkových ostrovov. Réunion, Maurícius, Seychelské ostrovy - dovolenka v raji.

Seychely, Maurícius, Réunion

Dovolenka na ostrovoch lásky, ako sa Seychelské ostrovy nazývajú. Letíme veľmi ďaleko, čo z destinácie robí luxusný produkt a tak je tu turistov málo. Za celý rok Seychely navštívi toľko ľudí čo Notre Dame v Paríži za jediný týždeň. Na rozdiel od akosi nudných Maldív, Seychely majú nádherné pláže ale aj športové možnosti, bicykle, turistiku, či golf.

Seychely tvorí 115 ostrovov, no Réunion je jediný ostrov, vyše päťkrát väčší než celková plocha Seychel. Pri pristávaní vám Réunion bude silne pripomínať Havaj. Zelené hory, vodopády a všadeprítomný oceán. Ide o prekrásny ostrov, ktorého krása doslova vyráža dych. Štyridsať percent ostrova je národným parkom zapísaným medzi pamiatky UNESCO. 

Len necelá hodinka letu a pristávame na ďalšom ostrove Maskarén, na ostrove Maurícius. Zo štýlu, akým pre vás BUBO Maurícius pripravilo, budete nadšení. Ostrovu, kde vládol obrovsky vták Dodo, dnes vládne demokracia a prosperita. Tento maličký ostrov je výkladnou skriňou Afriky.

Vyberte si z našich zájazdov na Réunion a ďalšie Seychelské ostrovy.

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

TA3
Ľuboš Fellner o Vanilkových ostrovoch

Seychely, Maurícius a Réunion očami najscestovanejšieho Slováka

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Vanilkové ostrovy

Vanilkové ostrovy

Luxusná dovolenka na ostrovoch, ktoré majú prezývky ostrovy lásky, raj rajov a ktorých pláže sa každoročne dostávajú do TOP 10 sveta.

Poznávací zájazd, dovolenka - Keňa, Seychelské ostrovy

Keňa, Seychelské ostrovy

Súčasťou Afriky je jej fantastická pevnina ale aj ostrovy v Indickom oceáne. Naša kombinácia vám prináša vynikajúce safari v Keni a krásu Seychel v Indickom oceáne.

Poznávací zájazd, dovolenka - 3x naj Afriky a Maurícius

3x naj Afriky a Maurícius

Spojením juhu Afriky s Mauríciom sme vyšli v ústrety množstvu klientov, ktorí si želali po nádhernej zážitkovej ceste ešte aj krásnu pláž.

Poradíme vám

K

Afrika  

Réunion (FRA), Seychelské ostrovy, Maurícius


náročnosť

12 dní

Trvanie

3950
F

Afrika  

Réunion (FRA), Seychelské ostrovy, Maurícius


náročnosť

11 dní

Trvanie

5008
K

Afrika  

Réunion (FRA), Lesotho, Maurícius, Eswatini, Juhoafrická republika


náročnosť

14 dní

Trvanie

3980