30 rokov skúseností v Južnej Amerike. Vyberte si dovolenku podľa vašich predstáv. Využite naše skúsenosti, poradíme vám.

Kam cestovať do Venezuely?

Dovolenka vo Venezuele je dnes skôr pre odvážne povahy, ktoré sem lákajú exotické diaľky, vysoké vodopády, prastaré hory, najkrajšie ženy, ale aj najnebezpečnejšia metropola sveta. Čo z teba ochutnať, Venezuela plná paradoxov?

Caracas - výbušné, no krásne a autentické hlavné mesto, kde samotným obrovským zážitkom je chodiť po jeho uliciach. Impozantná Plaza Altamira, kamenná Metropolitná katedrála, nezabudnuteľné historické centrum La Candelaria.

Nádherný národný park El Ávila s 1800 druhmi rastlín a dedinka ukrytá v Kordillerách – San Antonio de Galipan. Necháte si ujsť plavbu dažďovým pralesom, takmer nedotknutým civilizáciou s najvyšším vodopádom sveta Salto Angel?

Safari v Los Llanos sa vyrovná svojou bohatosťou a krásou Afrike. V morskom národnom parku Morrocoy objavíte desiatky karibských ostrovčekov s nádhernými bielymi plážami.

Venezuela je krajina pre hľadačov skutočných zážitkov!

Jeden skvelý zájazd s BUBO ma inšpiroval ku hre pre divadlo GUnaGU. Naši diváci vedia ku ktorej, ostatných pozývam to zistiť. 

Viliam Klimáček

Viliam Klimáček

dramatik a režisér

Viliam Klimáček

Venezuela - pripravte sa na dovolenku

TA3
9 minút o Južnej Amerike

Ľuboš Fellner o tom, čo treba zažiť v Južnej Amerike.

Najpopulárnejšie zájazdy

Južná Amerika - raz za život

Južná Amerika - raz za život

29-dňová expedícia od Tichého oceánu po Atlantik. To najlepšie z Južnej Ameriky - slávne Machu Picchu, jazero Titicaca, indiánsky La Paz. Prechod bolívijským altiplanom cez Salar de Uyuni do najsuchšej púšte…

To najlepšie z Južnej Ameriky

To najlepšie z Južnej Ameriky

Komfortná cesta veľkým kontinentom, kde máte všetky prelety v cene. Odkryte s nami to najkrajšie z Južnej Ameriky. Cesta začína v Peru a končí v Brazílii. Navštívime všetko podstatne - Machu Picchu, jazero…

Surinam, Guyany, Tobago, Trinidad

Surinam, Guyany, Tobago, Trinidad

Lahôdka pre skúsených cestovateľov. Oddýchnite si od turistických atrakcií známych častí Južnej Ameriky. Poďte s nami do juhoamerických krajín, kde sa hovorí po francúzsky, holandsky a anglicky. Ostrovy spásy,…

Poradíme vám

Caracas – v najnebezpečnejšom meste sveta Prémiový blog

Prémiový blog Caracas – v najnebezpečnejšom meste sveta

Venezuela. Krajina s tak romantickým názvom (v preklade znamená Malé Benátky), ktorý nám evokuje exotické diaľavy, vysoké vodopády, prastaré hory…

Ľuboš Fellner 30 min. čítania