Kam cestovať do Venezuely?

Dovolenka vo Venezuele je dnes skôr pre odvážne povahy, ktoré sem lákajú exotické diaľky, vysoké vodopády, prastaré hory, najkrajšie ženy, ale aj najnebezpečnejšia metropola sveta. Čo z teba ochutnať, Venezuela plná paradoxov?

Caracas - výbušné, no krásne a autentické hlavné mesto, kde samotným obrovským zážitkom je chodiť po jeho uliciach. Impozantná Plaza Altamira, kamenná Metropolitná katedrála, nezabudnuteľné historické centrum La Candelaria.

Nádherný národný park El Ávila s 1800 druhmi rastlín a dedinka ukrytá v Kordillerách – San Antonio de Galipan. Necháte si ujsť plavbu dažďovým pralesom, takmer nedotknutým civilizáciou s najvyšším vodopádom sveta Salto Angel?

Safari v Los Llanos sa vyrovná svojou bohatosťou a krásou Afrike. V morskom národnom parku Morrocoy objavíte desiatky karibských ostrovčekov s nádhernými bielymi plážami.

Venezuela je krajina pre hľadačov skutočných zážitkov!

Jeden skvelý zájazd s BUBO ma inšpiroval ku hre pre divadlo GUnaGU. Naši diváci vedia ku ktorej, ostatných pozývam to zistiť. 

Viliam Klimáček

Viliam Klimáček

dramatik a režisér

Viliam Klimáček

TA3
9 minút o Južnej Amerike

Ľuboš Fellner o tom, čo treba zažiť v Južnej Amerike.

Najpopulárnejšie zájazdy

Južná Amerika - raz za život

Južná Amerika - raz za život

29-dňová expedícia od Tichého oceánu po Atlantik. To najlepšie z Južnej Ameriky - slávne Machu Picchu, jazero Titicaca, indiánsky La Paz. Prechod bolívijským altiplanom cez Salar de Uyuni do najsuchšej púšte…

To najlepšie z Južnej Ameriky

To najlepšie z Južnej Ameriky

Komfortná cesta veľkým kontinentom, kde máte všetky prelety v cene. Odkryte s nami to najkrajšie z Južnej Ameriky. Cesta začína v Peru a končí v Brazílii. Navštívime všetko podstatne - Machu Picchu, jazero…

Surinam, Guyany, Tobago, Trinidad

Surinam, Guyany, Tobago, Trinidad

Lahôdka pre skúsených cestovateľov. Oddýchnite si od turistických atrakcií známych častí Južnej Ameriky. Poďte s nami do juhoamerických krajín, kde sa hovorí po francúzsky, holandsky a anglicky. Ostrovy spásy,…

Poradíme vám

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu