47 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Venezuela

Venezuela - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Venezuela

Miliónová bankovka

20

11:15

mar

2021

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Malých Benátkach, čo v preklade znamená Venezuela, budete mať možnosť sa stať veľmi ľahko milionárom. Venezuelská centrálna…

Prehliadka Caracasu

15

12:57

jún

2019

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prehliadka Caracasu. Ako sa pripraviť? Pas nechajte na hoteli uzamknutý vo vašej batožine, zoberte si domácu menu a potom čo najdrobnejšie…

Najnebezpečnejšie mesto sveta

15

08:54

jún

2019

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako sa správať v najnebezpečnejšom meste sveta? Nerátam vojnové zóny. Tipy, triky, čo vidieť; ako ušetriť tak, aby ste prežili? Prekliknite sa aj na môj komplexný článok…

Pravda o Venezuele

14

07:52

jún

2019

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Venezuela. Romanticky, názov v preklade znamená Malé Benátky, a nám evokuje diaľavy, vysoké vodopády, prastaré…

Situácia vo Venezuele

03

00:12

jún

2019

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vrátil som sa pred pár dňami z Kolumbie, odlietal som z Panamy. Práve Kolumbia je krajina, ktorá je prvá na rane, ak utekáte zo…

Roraima a iné zážitky

04

11:51

dec

2012

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes ráno som bol von so psom, kráčal po snehovom poprašku a bolo mínus 6, akurát vychádzalo slnko... Predvčerom v posade Don…

Zajezd mame bohuzel temer za sebou

02

01:17

dec

2012

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posilame pozdrav primo z Venezuely :-) Zajezd mame bohuzel temer za sebou. Byli jsme na Roraime, Gran Sabana tour, Salto Angel. Dnes se od nas oddelil pruvodce Ivan a…

V člnoch k Salto Angel

27

15:06

nov

2012

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

….hay q disfrutar la plena!..” (“Zivot je kratky bratmm,..treba si ho vychutnat naplno! Viem o com hovorim. Ja mam 50 rokov, ubehlo to ako voda&hellip…

Juzna Amerika 44 dni

19

13:47

aug

2011

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte moji, takze mam cas rano, kym sa este spi, tak pokial ma nevyzenu od internetu - este nejake zazitky. Cayenne nas prekvapilo ake je male, dost neusporiadane a…

Na Venezuelskej Roraime

19

22:38

jún

2011

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bol som jeden z tých jedenástich spolu s Ivanom na Roraime. Nedávno sme mali stretávku v Blave. Roraima nás spojila. Chcel som tu…

Milan Fórum
Svetový unikát - Venezuela

03

07:07

apr

2011

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Venezuela je svetovy unikat. Nie len spolocensko-politicky experiment s nazvom socializmus 21.storocia pod taktovkou Huga Chaveza, ktory nam s laskyplnym otcovskym…

Anakondy traste sa

01

02:58

feb

2011

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sme v Caracase. Let v tazkej pohode, dokonca kazdemu prisla aj batozina :).Zhodili sme capice, a fleecove bundy a sedime v kratkom tricku pri bazene nasho hoteliku.…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek