Spoznajte Bali. Skúsení slovenskí sprievodcovia, najviac termínov, luxusné hotely.

Kam cestovať na Bali?

Chcete zažiť najlepšiu dovolenku na ostrove bohov? Bali má všetko, pláže, sopky, kávu, surfing, jogu, pokoj, zeleň a nesmierne priateľských ľudí. Čo viac si môžete od dovolenkovej destinácie želať.

Ostrovu dominuje rozbúrený oceán a spenená biela voda. Vo vnútrozemí sa týčia majestátne sopky a vaše očakávania od dovolenky stúpajú. Pristaneme neďaleko hipsterskej pláže Kuta. Na krk dostávame veniec čerstvých voňavých kvetov a kvalitným klimatizovaným autobusom vyrážame.

Pláž Nusa Dua ponúka špičkové hotely a všetok luxus. Osemnásťjamkové golfové ihrisko máte kúsok od hotela. Pokojná pláž láka romantikov, páry a rodiny s deťmi.

Ubud je kultúrnym srdcom ostrova. Úzke ulice, tisícky mopedov a ešte viac maličkých chrámov. Najkrajšie mesto Bali a základná esencia ostrova. V parkoch behajú opice a ľudia dennodenne na uliciach v pokore prinášajú bohom obete.Tá dobrota miestnych je nákazlivá a aj z nás sa stanú akoby zázrakom lepší ľudia. A aké je to príjemné…

Pláž Kuta na západnom brehu bola kedysi domovom surferov. Dnes láka najmä mladých Austrálčanov, hipsterov a všetkých ľudí, ktorí si chcú užiť najlepší nočný život v Indonézii na brehu mora.

Vyberte si z aktívnych dovoleniek na ostrove Bali z našej ponuky.

Hotel Oberoi bol perfektný a bezpečný. Ubytovanie v malých bungalovoch, úplný komfort . Raňajky v hoteli, výber jedál a aj obsluha spĺňali najvyššie kritéria.

Jozef Tvarog

Klient

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Malajzia, Singapur, Bali

Malajzia, Singapur, Bali

Neznáma Malajzia, legendárny Singapur a pláže na božskom Bali. Potešte sa pohľadom na dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami úspešného Singapuru a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove, ktorý v…

Poznávací zájazd, dovolenka - Jáva, Bali, Bromo

Jáva, Bali, Bromo

Zaujímavá kombinácia dvoch indonézskych ostrovov. Nádherné chrámy Jávy – Borobodur a Prambanan – možno najkrajšie na južnej pologuli. Východ slnka nad sopkou Bromo. Oddych na Bali a výlet po ostrove v cene.

Poznávací zájazd, dovolenka - Sumatra, Jáva, Bali

Sumatra, Jáva, Bali

Exotická cesta, ktorá splní vaše sny o Indonézii. Cez rovníkový prales na sopku, kŕmenie orangutanov a pobyt v nádhernej prírode Sumatry. Tanečné vystúpenia, ryžové terasy, božské Bali na záver. Pod taktovkou…

Poradíme vám

K

Ázia  

Bali (IND), Singapur, Malajzia, Indonézia


náročnosť

11 dní

Trvanie

2050
K

Ázia  

Bali (IND), Taiwan, Macao, Hongkong, Indonézia, Čína


náročnosť

15 dní

Trvanie

2870
K

Ázia  

Bali (IND), Macao, Hongkong, Indonézia


náročnosť

12 dní

Trvanie

2480
E

Ázia  

Bali (IND), Indonézia


náročnosť

21 dní

Trvanie

3728
E

Ázia  

Bali (IND), Indonézia


náročnosť

13 dní

Trvanie

2174
E

Ázia  

Bali (IND), Indonézia


náročnosť

18 dní

Trvanie

3549
Ubud

21

10:22

apr

2021

Bali (IND)

Včera sme absolvovali celodenný výlet, počas ktorého sme navštívili umelecké centrum ostrova - mestečko UBUD. Nie je to len…

Ulovte viac zážitkov

Posvätný kúpeľ

Navštívime aj chrám Tirta Empul zasvätený Višnuovi. Posvätný prameň a zdroj rieky Pakerisan si od Vás žiada rituálny kúpeľ, pri ktorom sa môžete zbaviť prekliatia, choroby či si šťastie prikloniť na svoju stranu.

Tradície ostrova

Tradície ostrova

Preniknite s nami aj do kultúrnych a náboženských tradícií ostrova, kde pulzuje moderna a láka nočný život.

Plážová pohoda

Plážová pohoda

Užite si Bali na úrovni. Z vlastných najlepších skúseností vám odporúčame hotel Ritz Carlton Bali. Plážová pohoda na najvyššej úrovni.

Aj pre rodiny s deťmi

Aj pre rodiny s deťmi

Sme presvedčení, že deti si takéto prázdniny užijú oveľa viac než nudný all inclusive. Túto cestu sme prešli už so stovkami detí a verte nám, doteraz spomínajú. Ukážte deťom svet.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.