Hotely typu, ktoré na Bali odporúčame

3* hotel na Bali

Hotel Jayakarta (Legian Beach, Bali) – Ide o príjemný 3* hotelový rezort, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti známej pláže Legian, južne od Denpasaru. Rezort oddeľuje od pláže cesta a na pláži nájdete niekoľko jednoduchých plážových barov a skvelé kúpanie. Pláž Legian je trochu divokejšia ako pokojné pláže na Nusa Dua a preto môžu byť niekedy väčšie vlny, no odliv tu nie je obrovský ako býva inde zvykom. Z hotela ste na pláži naozaj len za niekoľko sekúnd. Súčasťou hotelového komplexu je bazén, reštaurácia, bar aj výborné raňajky. Ide tu o skvelý pomer v hodnote za peniaze. Pred hotelom začínajú ulice mestečka, kde nájdete množstvo zaujímavých reštaurácii, obchodov aj suveníry. Hotelový komplex je vhodný pre ľudí, čo chcú zažiť viac miestnu atmosféru ako byť celé dni na pláži a kúpať sa v mori. Ak si želáte pokojnejšie a oveľa lepšie rezorty, odporúčame priplatiť si prémiové hotely v oblasti Nusa Dua alebo Seminyak. Najluxusnejšou oblasťou je Seminyak a najobľúbenejšou Nusa Dua.

4* hotel na Bali

Sol Beach House Benoa (Tanjung Benoa, Bali) – Veľmi príjemný 4* all inclusive hotel, ktorý znesie tie najprísnejšie kritériá tejto hotelovej kategórie. Hotel je z letiska vzdialený len necelých 35 minút jazdy autom a leží na krásnej pláži Tanjung Benoa. Okolie hotela je nádhernou tropickou záhradou a k dispozícii okrem mora a pláže sú aj dva bazény. Izby sú štandardne vybavené klimatizáciou, trezorom, kúpeľňou, minibarom, fénom. V cene ubytovania môžete mať aj all inclusive, ktoré zahŕňa miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a plnú penziu. Hotel je určený nenáročným klientom, ktorí sa chcú zabaviť a oddýchnuť si za dobrú cenu. 

5* hotel na Bali

The Ritz Carlton Bali (Bali) – Ak si chcete dopriať luxus, máme tu pre vás špeciálny tip. Ritz Carlton je hotelová sieť, ktorá ponúka to najlepšie čo hotely dokážu dať. Luxus a elegantný servis sú tu vždy na prvom mieste. Hotel patrí isto medzi najlepšie hotely na Bali. Necelých 30 minút jazdy z letiska a na okraji krásnej jemnej pieskovej pláže na vás čaká kráľovský servis. Veľký a priestranný areál s bazénom, športoviskami, knižnicou a obchodmi. Izby sú vybavené najmodernejšou technikou, súkromnou terasou, luxusnou kúpeľňou so značkovou kozmetikou, klimatizáciou, fénom, TV, trezorom. Všetko čo očakávate od špičkového exkluzívneho rezortu. 

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, peniaze vám budú refundované resp. z karty vám nikto nič nestiahne. Majte svoju kreditnú kartu so sebou.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

k

Ázia

Singapur, Malajzia +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
The Ritz Carlton Bali i
732€ 659€
ušetríte 73€
k

Ázia

Singapur, Malajzia +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
The Ritz Carlton Bali i
732€ 659€
ušetríte 73€
k

Ázia

Singapur, Malajzia +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
The Ritz Carlton Bali i
732€ 659€
ušetríte 73€
k

Ázia

Singapur, Malajzia +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
The Ritz Carlton Bali i
732€ 659€
ušetríte 73€
K

Ázia  

Bali (IND), Singapur, Malajzia, Indonézia


náročnosť

11 dní

Trvanie

3430
K

Ázia  

Bali (IND), Taiwan, Macao, Hongkong, Indonézia, Čína


náročnosť

15 dní

Trvanie

3960
K

Ázia  

Bali (IND), Macao, Hongkong, Indonézia


náročnosť

12 dní

Trvanie

3330
E

Ázia  

Bali (IND), Indonézia


náročnosť

21 dní

Trvanie

4320
5 výnimočných darčekov pre ženu Blog

Blog 5 výnimočných darčekov pre ženu

Prekvapte tento rok svoju partnerku výnimočným zážitkom. Najkrajšie pamiatky sveta, luxus na Bali, Thajsko plné úsmevov, pamiatky a pláže na Srí…

Ubud

21

10:22

apr

2021

Bali (IND) Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Včera sme absolvovali celodenný výlet, počas ktorého sme navštívili umelecké centrum ostrova - mestečko UBUD. Nie je to len…

Vianoce s BUBO sa začínajú o Viac

- dní - hod -min -sek