Bangkok, Krabi

Najprístupnejšia exotika v bezpečnom Thajsku s krásnym morom, výborným jedlom a usmievavými ľuďmi. Ruch hlavného mesta vystrieda pokoj pláží Andamanského mora. Výborná kombinácia pod dohľadom skúseného sprievodcu.

Spokojnosť klientov
od 1 399,00 €

Thajsko

12 dní
 • Slovenský sprievodca vám pripravuje program aj na plážach Andamanského mora
 • Skúsenosti dlhoročne najväčšieho touroperátora na Slovensku
 • Množstvo nezabudnuteľných zážitkov na základe našich skúseností
 • Prepracovaný program od roku 1997
 

Odlet z Viedne a dlhý let do Ázie.

BANGKOK Vás ohúri ihneď. Ubytovanie v kvalitnom hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Kaviarničky, bary, zmenárne, a obchodíky na najživšej bangkokskej uličke Khao San (kúsok od nášho hotela). Na úvod ochutnávka thajského národného jedla pad thai. Večer pre záujemcov ženský cirkus na Patpongu v najvykričanejšej štvrti celého Bangkoku Odporúčame vynikajúcu travesti-show Calypso. Cestou z Patpongu sa ponaháňame na tuktukoch. Aklimatizácia šokom!

Raňajky v hoteli a vyrážame klimatizovaným autobusom k plávajúcim trhom. Poplávame po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj sušené exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Ukážka spracovania kôry papierovníka čínskeho a rezbárskych prác z tíkového dreva. Známy most cez rieku Kwai a rozprávanie o útrapách počas vojny. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Záujemcom rezervujeme stôl v špičkovej reštaurácii na streche jedného z bangkokských mrakodrapov.

Pre záujemcov fakultatívny celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA (20 €), ktoré malo Thajsko 400 rokov za hlavné mesto. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Vyskúšate niektoré z najmodernejších obchodných centier Ázie?

Vedeli ste, že thajský kráľ je najdlhšie vládnucou hlavou štátu na svete? Prečo je v Thajsku taký populárny? Prehliadka nádherného Kráľovského paláca aj chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Nočný presun prenajatým klimatizovaným autobusom na juh. Pohodlnejším odporúčame prelet.

KRABI je právom považované za miesto s najkrajšími plážami Thajska. Thajsko svojimi plážami láka. Kokosovníkové palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Ubytovanie 2 minúty od pláže.

Malými lodičkami domorodcov na okolité ostrovy, ktoré budú iba naše. Šnorchlovanie (húfy rýb Vám budú jesť banán priamo z ruky) a romantický oddych.

Pre záujemcov zariadime potápanie, či výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi. Gurmánske špeciality – grilované barakudy, mečúne, homáre, krevety, polievky podávané priamo v kokosovom orechu...

Prechod pralesom na slonoch v cene. Dáte si ušiť hodvábny oblek, či kostým na mieru?

Pre záujemcov výlet na kajakoch do mangrových lesov. Inak sladké leňošenie na nádherných plážach Thajska.

Rozlúčka s nádhernými plážami a odlet domov.

Prílet domov.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • prelet Krabi-Bangkok
 • ubytovanie 3* hoteli v Bangkoku, v rodinnom penzióne pri Andamanskom mori
 • 3 x raňajky
 • prenajatú dopravu
 • slovenského BUBO-sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby
 • množstvo prehliadok a výletov
 • celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori
 • celodenný výlet do okolia Bangkoku
 • jazdu na slonoch
 • všetky vstupy do pamiatok podľa programu
 • poistenie proti insolventnosti.

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), poistné.

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
01.05.2017
12.05.2017
1 399,00 €
10.07.2017
21.07.2017
1 519,00 €
30.07.2017
10.08.2017
1 519,00 €
13.08.2017
24.08.2017
1 519,00 €
15.10.2017
26.10.2017
1 399,00 €
30.10.2017
10.11.2017
1 399,00 €
18.11.2017
29.11.2017
1 399,00 €
02.12.2017
13.12.2017
1 399,00 €
26.12.2017
09.01.2018
1 899,00 €

Thajska dzungla a hluchonemy boxer

A sme spat v civilizacii. Po 4 dnoch stravenych v Chiang Mai a okoli sme opat v Bangkoku. Neustale ale spominame na sever Thajska. Prvy den po prichode komfortnym nocnym busom do Chiang…

04
APR
16:54
2017

Biznis triedou do AoNangu

Zajazd Thajsko Malajzia Singapur a jeho rozne kombinacie, patri medzi najoblubenejsie zajazdy z nasej sirokej ponuky. Tento rok tu mame uz siedmu skupinu. A nie je sa co divit. Od prveho…

21
MAR
05:35
2017
Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák

Ešte je čas zažiť v roku 2017 to najlepšie z našej planéty. Neviete si vybrať? Nechajte sa inšpirovať klientmi BUBO, ktorí pokladajú lúštenie krížoviek v all inclusive pri mori za nudné a hľadajú exotické cesty plné zážitkov.

Ešte je čas zažiť v roku 2017 to najlepšie z našej planéty. Neviete si vybrať? Nechajte sa inšpirovať klientmi BUBO, ktorí pokladajú lúštenie krížoviek v all inclusive pri mori za nudné a hľadajú…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár


Dovoľte mi, aby som Vašej CK vyjadril vďaku za perfektne prežitú dovolenku Bangkog-Krabi v termíne 30.10.-10.11.2014. Bohužial bola to naša prvá, dúfam ale že nie posledná dovolenka s Vašou CK. Prístup Katky a jej tandemu Jančího a Veroniky bol obdivuhodný. Prešli sme už kus sveta, ale takú pohodovú atmosféru sme ešte nezažili. Katka dokázala stmeliť rôzne generácie do výbornej partie, bola empatická ,ochotná pomôcť v ktorúkoľvek hodinu, jej výklad a vedomosti a organizačné schopnosti boli obdivuhodné. Bolo na nej vidieť, že svoju prácu robí s radosťou. Keď sme sa od výpravy v Krabi oddeľovali, bolo nám ľúto, že necestujeme ďalej do Malajzie a Singapúru. Snáď nabudúce. Ešte raz ďakujeme Ing.František Petrovský st. Ing.František Petrovský ml.
16. 1. 2015
Dovoľte mi, aby som Vašej CK vyjadril vďaku za perfektne prežitú dovolenku Bangkog-Krabi v termíne 30.10.-10.11.2014. Bohužial bola to naša prvá, dúfam ale že nie posledná dovolenka s Vašou CK. Prístup Katky a jej tandemu Jančího a Veroniky bol obdivuhodný. Prešli sme už kus sveta, ale takú pohodovú atmosféru sme ešte nezažili. Katka dokázala stmeliť rôzne generácie do výbornej partie, bola empatická ,ochotná pomôcť v ktorúkoľvek hodinu, jej výklad a vedomosti a organizačné schopnosti boli obdivuhodné. Bolo na nej vidieť, že svoju prácu robí s radosťou. Keď sme sa od výpravy v Krabi oddeľovali, bolo nám ľúto, že necestujeme ďalej do Malajzie a Singapúru. Snáď nabudúce. Ešte raz ďakujeme Ing.František Petrovský st. Ing.František Petrovský ml.
13. 11. 2014
Chceli by sme Vám vyjadriť poďakovanie za zájazd Thajsko, Malajzia, Singapur, ktorého sme sa zúčastnili aj s manželom v termíne 10.07.2011 - 24.07.2011. Tento zájazd sme si vybrali ako svadobnú cestu a môžem úprimne napísať, že sme prišli úplne nadšení a ani jeden cent daný na túto dovolenku neľutujeme. Prístup z Vašej strany (myslím pracovníkov kancelárie) bol priateľský a veľmi ústretový. Ale najviac by sme chceli poďakovať touto cestou Jozefovi Harvánkovi, ktorý nás dokázal zaujať svojim profesionálnym výkladom a vedomosťami o krajine, ale zároveň aj nadchnúť pre samotnú kultúru, chute, vône, ľudí. Bol veľmi priateľský a stále nám ponúkal nové možnosti a výlety, takže každý deň bol pre nás neuveriteľná zmes zážitkov a pocitov. Plus, nás osobne ešte aj prekvapil v hoteli Nakamanda a to vyzdobenou izbou pre mladomanželov aj so šampanským s perfektným výhľadom na more :-). Po svadobnej ceste sa nás niektorí priatelia pýtali, prečo sme cestovali s BUBO, keďže tento zájazd ponúkali aj iné cestovné kancelárie. My máme po tejto ceste len jednu odpoveď: BUBO je rozhodne iné, nielen sme videli, ale aj sme zažili! Ďakujeme Gabika a Vlado Sopkovci
12. 11. 2014
Vazeni Bubaci, vratila som sa z poznavacieho zajazdu TMS - Veronika Cerna v dnoch 15.2.-26.2.12. Po stastnom navrate "domov" sa mi ziada vyslovit srdecne DAKUJEM CK BUBO a hlavne nasmu Bubacikovi- Petovi Blazekovi, ktory nam vsetkym ukazal ako to ide, ak clovek robi to, co miluje a robi to z celeho srdca. Nadherne sklbenie 3 uzasnych krajin s nezabudnutelnym doprovodom. Peto, vlozeny do svojej prace, mozno poslania, nas vsetkych uputaval vedomostami a rozpravanim o historii, nabozenstvach a ludoch s LASKOU, ktoru na kazdom kroku prezentoval a rozdaval. Vyborne organizacne zvladnuty narocny program, ustretovost a usmev na tvari nam davali silu vnimat a vychutnavat si prostredie, v ktorom sme sa 10 dni pohybovali. Vdaka za zazitky a tesim sa na dalsie vydarene zajazdy CK BUBO. Peto, obohatil si ma o uzasne krajiny, ale aj o seba. Dakujem. Katka J.
13. 4. 2012
-----Original Message----- From: ******** Sent: Sunday, November 27, 2011 8:11 PM To: Kamila Presnajderova Subject: Re: dakujeme Ahojky Kamilka, zo srdca ďakujem a nemám slov. Si naozaj úžasný človiečik, ktorého stretnúť bolo veľkou cťou. Ak pamätaš ako som Ti na začiatku citovala vyjadrenia účastníkov: "Že Kamilka pracuje denne 25 hodin" - tak to je naozaj pravdivá vec. Všetci sme Ťa otvorene "ohovárali" - samé superlatívy. Takže môžem Ti povedať, že už sa zozbierali nádejní cestovatelia na zájazdy s Bubom v r. 2012. Myslím si, že ak takýto skúsení cestovatelia sa vyjadrili, že to bol v ich živote najkrajší zázajzd, tak to nechce žiaden komentár. Aj Palšioví, ktorí už boli rozhodnutí, že to bol ich posledný výlet do sveta, zmenili názor a určite vraj ešte na budúci rok pocestujú. Zatiaľ zo srdca ďakujem. Kveta
5. 12. 2011
From: Gabriela Sopková [mailto:gabi------ail.com] Sent: 6. októbra 2011 20:08 Subject: Nezabudnutelny zazitok_podakovanie Vážený pán Fellner, touto cestou by sme chceli vyjadriť poďakovanie za zájazd Thajsko, Malajzia, Singapur, ktorého sme sa zúčastnili aj s manželom v termíne 10.07.2011 - 24.07.2011. Tento zájazd sme si vybrali ako svadobnú cestu a môžem úprimne napísať, že sme prišli úplne nadšení a ani jeden cent daný na túto dovolenku neľutujeme. Prístup z Vašej strany (myslím pracovníkov kancelárie) bol priateľský a veľmi ústretový. Ale najviac by sme chceli poďakovať touto cestou Jozefovi Harvánkovi, ktorý nás dokázal zaujať svojim profesionálnym výkladom a vedomosťami o krajine, ale zároveň aj nadchnúť pre samotnú kultúru, chute, vône....ľudí. Bol veľmi priateľský a stále nám ponúkal nové možnosti....výlety...každý deň bol pre nás neuveriteľná zmes zážitkov a pocitov. Plus, nás osobne ešte aj prekvapil v hoteli Nakamanda a to vyzdobenou izbou pre mladomanželov aj so šampanským s perfektným výhľadom na more :-). Po svadobnej ceste sa nás niektorí priatelia pýtali, prečo sme cestovali s BUBOM, keďže tento zájazd ponúkali aj iné cestovné kancelárie, či je BUBO v niečom iné.............My máme po tejto ceste len jednu odpoveď: BUBO je rozhodne iné. Ďakujeme Gabika a Vlado Sopkovci
7. 10. 2011

 • 1 / 1