Kuba - hľadanie raja

Kuba

My v BUBO poznáme najkrajšie pláže na svete a medzi ne isto patria aj nádherné a jemné pláže na ostrove Santa María. Práve tu si oddýchnete po intenzívnych zážitkoch počas poznávacej časti zájazdu, kde vás dostane Havana, omámi Viňales, nakopne Cienfuegos, pohladí Trinidad. Potom treba už len mojito na najkrajšej pláži Kuby a je vymaľované.

Ivan Strápek Ivan Strápek Ivan Strápek
Viac info
Spokojnosť zákazníkov
od 2 350 €

Kuba

11 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd
 • Najkrajšia Kuba
 • 4 dni romantiky na exkluzívnom ostrove
 • All Inclusive servis (4 noci) v základnej cene zájazdu
 • Výroba cigár, ochutnávka rumu, krokodília farma a pamiatky UNESCO
 • Najvyššia kvalita s BUBO (najväčším predajcom Kuby na Slovensku)
Zobraziť mapu

Odlet z Viedne v ranných hodinách a prílet na ostrov slobody v ten istý deň, transfer do hotela. Sadnete si s domácimi, ochutnáte prvý kubánsky rum alebo dáte prednosť prvému mojitu? Váš slovenský sprievodca je aj teraz k dispozícii, aby Vám ukázal šarm tohto mesta.

Dôkladná prehliadka HAVANY: miesto, kde bola Havana založená. Dom guvernéra z 18. storočia, múzeum s originálom La Giraldilla de Habana, návšteva múzea rumu s ochutnávkou, ktorá nám ozrejmí rozdiely v kvalite. Capitolio, Parque Central a Prado, Plaza de la Catedral, Plaza de Armas, Plaza Vieja, Plaza de San Francisco, Miraflores, Playa, La Linea, Avenida de los Presidentes, najväčšia zmrzlináreň sveta, Námestie revolúcie s kanceláriou večne živého vodcu Fidela Castra a obrovským portrétom Che Guevaru. Večer najlepší jazzový podnik na celej Kube – ohromný zážitok (fakultatívne).

Transfer luxusným autobusom po originálnych kubánskych diaľniciach, ktoré slúžili ako pristávacie plochy do najzápadnejšej provincie ostrova Kuba do Piňar del Rio, známej najlepším tabakom na svete. Dom roľníka a zložitý postup pri pestovaní a zbere tabakových listov, návšteva fabriky na ručne šúľané cigary. Najkvalitnejšie cigary sveta za najlepšie ceny. Údolie VIŇALES a výhľad na Mogotes z terasy hotela, kde sa natáčal aj jeden z prípadov majora Zemana. Prechádzka magickou prírodou a ochutnávka šťavnatučkého ovocia. Uvidíte či je pravdou starý chýr, že najlepšie cigary sa šúľajú na stehne nádhernej mulatky. Vy sa dostanete k tej najvyššej kvalite. Údolie Viňales má určite najkrajšie prírodné scenérie ostrova. Nebudete veriť vlastným očiam, že ste na Kube. Návrat do Havany.

Po stopách histórie starej Havany zapísanej v dedičstve UNESCO a po stopách milovaného papa Hemingwaya. Osviežime sa kokteilom daiquiri. Prvé kroky salsy? Skočíte večer vo voľnom čase na slávny kabaret Tropicana? Váš sprievodca pre Vás všetko zariadi. Kuba, ako ste o nej snívali. Na tieto dni budete dlho spomínať a to je iba začiatok.

Odchod smer Karibik, konečne využijete plavky. Cestou zastávka na farme, pozrieme sa krokodílom na zúbky a ukážeme si miesto významnej historickej udalosti. Zátoka svíň, častý prvok Fidelových siahodlhých prejavov. My tu skúsime vodu a krokodíla. Najväčšie cenote Kuby sa nachádza tiež práve tu. Neviete, čo to je? Ďalšie prekvapenie dnešného dňa. CIENFUEGOS Kubánci ospevujú a my sa tu zastavíme a pozrieme si najväčšie atrakcie. Prvé kúpanie v teplom Karibiku. Užívajte si život! Tieto 2 dni máme na doplnenie síl.

TRINIDAD pod patronátom UNESCO Vás očarí. Dôkladná prehliadka mesta a čas na vlastné túlanie sa a nákup suvenírov. Ochutnáme drink canchanchara (podporuje libido). Vyhliadka na údolie Valle de los Ingenios zapísané tiež v dedičstve UNESCO. Pre odvážnejších poldenný výlet na koňoch nepoškvrnenou kubánskou prírodou a kúpanie sa vo vodopáde uprostred džungle. Rozhodne najlepší zážitok zájazdu.

Posledné kúpanie v Karibiku, posledný kokteil pred cestou, okolo revolučnej Santa Clary a následne na nádherný ostrov CAYO SANTA MARÍA. Vyše 618 BUBO klientov, ktorí tu v roku 2007-2015 bývalo, bolo nadšených. Našli ste svoj raj na zemi? Vychutnávanie si luxusu 5* hotela priamo na pláži s kvalitným servisom a službami all inclusive (4 noci). Čaká nás biely piesok, horúce slnko, príjemná voda a náš luxusný rezort.

Oddych all inclusive v kvalitnom rezorte a na nádhernej pláži.

Oddych all inclusive v kvalitnom rezorte a na nádhernej pláži.

Oddych all inclusive v kvalitnom rezorte a na nádhernej pláži.

All inclusive servis až do odchodu a následný transfer klimatizovaným autokarom na letisko. Odlet.

Prílet domov.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • 6 x ubytovanie v miestnych 3* a 4* hoteloch s raňajkami v dvojposteľových izbách
 • 4 x ubytovanie v 5* all inclusive hoteli na Santa María
 • 4 x raňajky
 • dopravu prenajatým luxusným klimatizovaným autobusom
 • slovenského BUBO sprievodcu
 • miestnych profesionálnych sprievodcov
 • množstvo výletov podľa programu
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby BUBO

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, vreckové, víza (28 eur)

Termíny a ceny

Termín Cena  
16.06.2017
27.06.2017
2 550 €
Objednať