Kam cestovať na Kubu?

Pláže Varadera, koloniálna Havana, Karibik, kubánske cigary a kubánska hudba. BUBO je už 20 rokov najväčším predajcom Kuby na Slovensku (pýtajte si certifikát) a skúsenosti, ktoré sme tu zozbierali, sa na ostrove slobody vážia zlatom. Využite naše know-how a zažite svoju najlepšiu dovolenku v živote.

Mnoho dovolenkárov mieri na Kube len na pláže Varadera. My sme presvedčení, že je to škoda. So špičkovými slovenskými sprievodcami zažijete viac! Všetky naše cesty na Kubu zahŕňajú už v základnej cene veľmi kvalitnú prehliadku Havany.

S výnimkou najjednoduchšej kombinácie Havana, Varadero, všetky zájazdy vám už v základnej cene ukážu aj krásne údolie Viňales a koloniálny Trinidad pri Karibiku. Cesta Absolut total pokračuje až na úplný východ Kuby. Iné kombinácie smerujú na pláž podľa vášho výberu.

Ešte váhate s výberom dovolenky na Kube? Kontaktujte nás, radi vám poradíme.

Kubu som prešiel s BUBO. Bolo to úžasné.

Štefan Rosina, generálny riaditeľ Matadoru Púchov

Generálny riaditeľ Matadoru Púchov

Štefan Rosina, generálny riaditeľ Matadoru Púchov

TA3
7 minút o Kube

(00:07:31)

Ľuboš Fellner o tom, čo si určite na Kube nenechajte ujsť.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Kuba - Absolut total

Kuba - Absolut total

Maximalistický okruh, kde uvidíte všetko. Neskutočné fluidum, ktoré lieta kdesi vo vzduchu, vás bude sprevádzať po celej ceste. Na tomto zájazde navštívime všetky štastné kúty Kuby vrátane jej najkrajšej časti…

Poznávací zájazd, dovolenka - Kuba - all inclusive

Kuba - all inclusive

2 noci all inclusive pri Karibiku a 4 noci pri Varadere. Koloniálna Havana s podmanivou atmosférou, údolie Viňales a najlepšie kubánske cigary, pamiatky UNESCO v Trinidade, Zažite na vlastnej koži nákazlivú…

Poznávací zájazd, dovolenka - Kuba - hľadanie raja

Kuba - hľadanie raja

My v BUBO poznáme najkrajšie pláže na svete a medzi ne isto patria aj nádherné a jemné pláže na ostrove Santa María. Práve tu si oddýchnete po intenzívnych zážitkoch počas poznávacej časti zájazdu, kde vás…

Poradíme vám

K

Amerika  

Kuba


náročnosť

16 dní

Trvanie

2550
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

12 dní

Trvanie

2000
K

Amerika  

Karibik, Kuba, USA


náročnosť

14 dní

Trvanie

3550
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

12 dní

Trvanie

2450
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

12 dní

Trvanie

1750
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

9 dní

Trvanie

1600

Ulovte viac zážitkov

Jazda na veteránoch

Jazda na veteránoch

Rum, salsa, cigary, pohoda a staré veterány. Kubánsky vozový park je jednoznačne jedným z najzaujímavejších na svete. Preveziete sa Havanou s vetrom vo vlasoch?

Komunizmus na Kube

Ohromné know-how, ktoré sme na Kube nazbierali, vám umožní pochopiť tento ostrov a vytvoriť si vlastný názor. Vládne tu komunizmus či živočíšna energia?

Baracoa

Baracoa

„Najkrajšie, čo som v živote videl,“ povedal Krištof Kolumbus pri pohľade na túto Stolovú horu. Spoločne vystúpime na jej vrchol.

Sedem rôznych pláží

Sedem rôznych pláží

Navštívime až 7 rôznych pláží od tých najznámejších až po skryté drahokamy. Kde je to možné, je v cene all inclusive. Inde si objednáme homáre priamo z útesu.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test