Dovolenka na Ukrajine, u nášho východného suseda, ktorého tak málo poznáme. Kyjev a Černobyľ. Najkrajšie chrámy a silná história. Využite naše skúsenosti.

Kam cestovať na Ukrajinu?

Dovolenka na Ukrajine? Čo viete naozaj o našom východnom susedovi? Poďte spoznať Ukrajinu dôkladnejšie ako len z novinových titulkov! Krajina, plná vznešenej, búrlivej histórie a veľkolepých chrámov so zlatými kupolami má toho ponúknuť oveľa viac.

Vstúpte cez Zoloti Vorota do hrdej metropoly Kyjev s nádhernými katedrálami aj skvelým shoppingom na moderných bulvároch. Ochutnajte boršč, povozte sa pôvabnými kyjevskými ulicami maršrutkou. Urobte si výlet do Černobyľu. Návšteva Černobyľu a mestečka Pripiať ponúka neuveriteľne silný zážitok.

Nadýchnite sa umenia vo Ľvove – najzápadnejšom východnom meste s čarovným historickým centrom. Alebo sa vám bude viac páčiť Odesa pôvabne uložená v zálive, s romantickou promenádou Čierneho mora?

Bývalá metropola Charkov je mestom vzdelania, 13 univerzít a 80 knižníc, Černovice na západe Ukrajiny sa pre svoju krásu a množstvo pamiatok nazývajú aj malá Viedeň. Karpaty s horskými jazerami sú rajom pre milovníkov prírody, Krymské hory ukrývajú unikátnu Mramorovú jaskyňu. Vedeli ste, že práve tu môžete nájsť jedno z najkrajších letovísk? Aristokratická Jalta so svojou palmovou riviérou vás presvedčí...

Vyberte si zájazd na Ukrajinu v kombinácii s Ruskom. Vstúpte bez predsudkov do druhej najväčšej krajiny Európy a budete jej krásou nadšení!

Stretli sme sa na Slovensku s typicky neslovenským prístupom. Ste skvelí.

Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová

herci

Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová

TA3
7 minút o Európe

Ľuboš Fellner o tom, čo treba vidieť v našej Európe.

Najpopulárnejšie zájazdy

Kyjev, Minsk, Moskva, Petrohrad

Kyjev, Minsk, Moskva, Petrohrad

Kedysi patrili do jednej krajiny, predtým zasa nie a teraz sú opäť rozdelení. Spoločná história ich však spája ako pupočná šnúra a na tejto jedinečnej ceste skúsime nájsť to, čo obe krajiny spája a rozdeľuje.…

Černobyľ

Černobyľ

Černobyľská katastrofa v 4. bloku jadrovej elektrárne zanechala na Ukrajine mesto duchov. Dnes je bezpečné pozrieť si odkaz doby, kedy Rusko nešťastne precenilo silu atómu. Prázdne ulice kedysi moderného…

Poradíme vám

K

Európa  

Bielorusko, Ukrajina, Rusko


náročnosť

9 dní

Trvanie

2150
K

Európa  

Ukrajina


náročnosť

5 dní

Trvanie

990

BUBO Covid garancia

Vrátenie peňazí pri pozitívnom teste