Hotely v Dánsku s dobrým pomerom ceny a kvality, ktoré na svojich cestách využíva BUBO:

Scandic Sydhavn (Kodaň) - kvalitný 4* hotel, ktorý sa orientuje na škandinávsku obchodnú klientelu, sa nachádza 2 zastávky vlakom od hlavnej stanice v Kodani a záhrady Tivoli. Na hoteli je k dispozícií sauna a posilňovňa, reštaurácia. Samozrejmosťou sú veľmi kvalitné raňajky z vybraných dánskych surovín.

Square (Kodaň) - dizajnový hotel priamo na hlavnom kodanskom námestí. 4* minimalistický štandard, pár minút od Tivoli či pešej zóny Stroget.

Scandic Palace Hotel (Kodaň) - bývajte v jednom zo symbolov krásnej Kodane, v hoteli, postavenom v secesnom štýle, v bezprostrednom susedstve radnice v roku 1907. 

Windsor (Odense) - klasicistický štýl, ktorý budí dojem starého hotela, no opak je pravdou. Je čistý a príjemný, má TV, wifi a vlastnú kúpeľňu so sprchou. Izby sú trošku menšie, no bez problémov sa do nich zmestí štvorčlenná rodina. 24/7 recepcia a služby sú samozrejmosťou.

Scandic The Reef (Frederikshavn) - kvalitný hotel, kde nájdete takmer všetko aj pri dovolenke s deťmi. Bar s reštauráciou, wifi, služby, ba dokonca má aj svoj plavecký bazén a tobogán. Priestranné izby s možnosťou výberu pre väčšie rodiny sú samozrejmosťou. Nechýba škandinávsky minimalizmus, no všetko je luxusne priestranné a vzdušné. Hotel je v strede mesta Frederikshavn, hneď vedľa mora. Celá táto oblasť bude pre Vašu rodinu milým prekvapením.

Hafnia (Faerské ostrovy) - tradičný hotel s výbornou lokalitou v historickom centre mesta v blízkosti turistickej infomačky a hlavne množstva reštaurácií a obchodov. Samozrejmosťou je prístup na wifi, satelitná TV, čaj a káva. Jednoduchý a čistý dizajn, moderné izby. Súčasťou je aj sauna a posilňovňa.

Hotel Tórshavn (Faerské ostrovy) - hotel priamo na brehu oceánu a mariny bol postavený v roku 1923. Má perfektnú polohu priamo v meste aj pri oceáne, aj pri prístave a pár krokov od starého mesta. Každá izba je vybavená TV, kávovarom, vlastnou kúpeľňou a wifi. Zariadenie izieb je skôr strohé a jednoduché. Všetky izby sú svetlé a dominujú v nich teplé ženské farby. Súčasťou hotela je aj reštaurácia.

Hotel Angmassalik (Grónsko) - splní vaše predstavy o grónskom sne. S polohou v kopci v členitej krajine nad malebnou dedinkou Tasiillaq, právom považovanou za najkrajšiu vo východnom Grónsku, ponúka nezabudnuteľný výhľad na arktický svet v čase, keď slnko nezapadá. Veľmi slušný komfort izieb a kvalitné raňajky formou švédskych stolov. Do centra dedinky s múzeom, obchodom či klasickou krčmou máte pár minút chôdze. Ak vykročíte opačným smerom, ste v drsnej arktickej prírode. Plná penzia, ktorú máte už v cene, sa podáva priamo na hoteli a kuchári tu vedia variť. Hotel má aj bar a praktické je, že všetky výlety v Grónsku si môžete objednať priamo na recepcii vášho hotela.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Scandic the Reef

Scandic the Reef

⭑⭑⭑+

Frederikshavn, Dánsko

Kvalitný hotel, kde s deťmi nájdete takmer všetko. Bar s reštauráciou, wifi, služby, ba dokonca má aj svoj plavecký bazén a tobogán. Priestranné izby s možnosťou výberu pre väčšie rodiny sú samozrejmosťou. Nechýba škandinávsky minimalizmus, no všetko je luxusne priestranné a vzdušné. Hotel je v strede mesta Frederikshavn, hneď vedľa mora. Celá táto oblasť bude pre Vašu rodinu milým prekvapením.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Windsor hotel

Windsor hotel

⭑⭑⭑

Odense, Dánsko

Klasicistický štýl, ktorý budí dojem starého hotela, no opak je pravdou. Je čistý a príjemný, má TV, wifi a vlastnú kúpeľňu so sprchou. Izby sú trošku menšie, no bez problémov sa do nich zmestí štvorčlenná rodina. 24/7 recepcia a služby sú samozrejmosťou.
Wifi

Wifi

Scandic Sydhavnen

Scandic Sydhavnen

⭑⭑⭑⭑

Kodaň

Kvalitný 4* hotel, ktorý sa orientuje na škandinávsku obchodnú klientelu, sa nachádza 2 zastávky vlakom od hlavnej stanice v Kodani a záhrady Tivoli. Na hoteli je k dispozícií sauna a posilňovňa, reštaurácia. Samozrejmosťou sú veľmi kvalitné raňajky z vybraných dánskych surovín.
Wifi

Wifi

Detské zľavy

Dovolenka Dánsko z rozprávky
F

Európa  

Škandinávia, Dánsko


náročnosť

6 dní

Trvanie

1795
K

Polárne oblasti   Európa  

Škandinávia, Grónsko, Arktída, Island, Dánsko, Grónsko (Dánsko)

Žiadny termín

náročnosť

0 dní

Trvanie

3465
E

Švédsko, Nórsko, Fínsko, Dánsko


náročnosť

9 dní

Trvanie

2124 2499€
K

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

2588 3195€
Deň v Kodani, najšťastnejšom meste sveta Kodaň

Kodaň Deň v Kodani, najšťastnejšom meste sveta

Vitajte v Dánsku, vitajte v Kodani. Najpohodovejšom a najkozmopolitnejšom meste v Škandinávii. Vedeli ste, že Dáni sú podľa prieskumov jedným z…

Zuzana Hábeková 16 min. čítania
Moje škandinávske topky Blog

Blog Moje škandinávske topky

Už 30 rokov žijeme Škandináviou a zhrnúť naše topky do jedného článku je priam nadľudská úloha. Ale skúsili sme to. Ktorú škandinávsku krajinu máte…

Jozef Zelizňák 4 min. čítania
Desať dôvodov, prečo ísť v lete do Škandinávie Blog

Blog Desať dôvodov, prečo ísť v lete do Škandinávie

Ktoré ročné obdobie je najlepšie na návštevu Škandinávie? Klienti sa ma túto otázku pýtajú často. Niektorí chcú pozorovať polárnu žiaru, iní zase…

Peter Droba 16 min. čítania
TOP 10 Kodane Blog

Blog TOP 10 Kodane

Kodaň označujú za najšťastnejšie mesto na svete. Bohatá metropola Dánska je to nielen vďaka peniazom, ale i tomu, čo ponúka - pamiatky, jedlo,…

Jægersborg

14

09:47

feb

2023

Dánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Počas môjho pôsobenia v Kodani som mohol toto mesto nielen lepšie spoznať a vidieť, ale priblížiť sa aj krajine, kultúre a spoločnosti. Vidieť skutočne ukryté miesta, o…