Hotely v Dánsku s dobrým pomerom ceny a kvality, ktoré na svojich cestách využíva BUBO:

Scandic Sydhavn (Kodaň) - kvalitný 4* hotel, ktorý sa orientuje na škandinávsku obchodnú klientelu, sa nachádza 2 zastávky vlakom od hlavnej stanice v Kodani a záhrady Tivoli. Na hoteli je k dispozícií sauna a posilňovňa, reštaurácia. Samozrejmosťou sú veľmi kvalitné raňajky z vybraných dánskych surovín.

Square (Kodaň) - dizajnový hotel priamo na hlavnom kodanskom námestí. 4* minimalistický štandard, pár minút od Tivoli či pešej zóny Stroget.

Scandic Palace Hotel (Kodaň) - bývajte v jednom zo symbolov krásnej Kodane, v hoteli, postavenom v secesnom štýle, v bezprostrednom susedstve radnice v roku 1907. 

Windsor (Odense) - klasicistický štýl, ktorý budí dojem starého hotela, no opak je pravdou. Je čistý a príjemný, má TV, wifi a vlastnú kúpeľňu so sprchou. Izby sú trošku menšie, no bez problémov sa do nich zmestí štvorčlenná rodina. 24/7 recepcia a služby sú samozrejmosťou.

Scandic The Reef (Frederikshavn) - kvalitný hotel, kde nájdete takmer všetko aj pri dovolenke s deťmi. Bar s reštauráciou, wifi, služby, ba dokonca má aj svoj plavecký bazén a tobogán. Priestranné izby s možnosťou výberu pre väčšie rodiny sú samozrejmosťou. Nechýba škandinávsky minimalizmus, no všetko je luxusne priestranné a vzdušné. Hotel je v strede mesta Frederikshavn, hneď vedľa mora. Celá táto oblasť bude pre Vašu rodinu milým prekvapením.

Hafnia (Faerské ostrovy) - tradičný hotel s výbornou lokalitou v historickom centre mesta v blízkosti turistickej infomačky a hlavne množstva reštaurácií a obchodov. Samozrejmosťou je prístup na wifi, satelitná TV, čaj a káva. Jednoduchý a čistý dizajn, moderné izby. Súčasťou je aj sauna a posilňovňa.

Hotel Tórshavn (Faerské ostrovy) - hotel priamo na brehu oceánu a mariny bol postavený v roku 1923. Má perfektnú polohu priamo v meste aj pri oceáne, aj pri prístave a pár krokov od starého mesta. Každá izba je vybavená TV, kávovarom, vlastnou kúpeľňou a wifi. Zariadenie izieb je skôr strohé a jednoduché. Všetky izby sú svetlé a dominujú v nich teplé ženské farby. Súčasťou hotela je aj reštaurácia.

Hotel Angmassalik (Grónsko) - splní vaše predstavy o grónskom sne. S polohou v kopci v členitej krajine nad malebnou dedinkou Tasiillaq, právom považovanou za najkrajšiu vo východnom Grónsku, ponúka nezabudnuteľný výhľad na arktický svet v čase, keď slnko nezapadá. Veľmi slušný komfort izieb a kvalitné raňajky formou švédskych stolov. Do centra dedinky s múzeom, obchodom či klasickou krčmou máte pár minút chôdze. Ak vykročíte opačným smerom, ste v drsnej arktickej prírode. Plná penzia, ktorú máte už v cene, sa podáva priamo na hoteli a kuchári tu vedia variť. Hotel má aj bar a praktické je, že všetky výlety v Grónsku si môžete objednať priamo na recepcii vášho hotela.

Deň v Kodani, najšťastnejšom meste sveta Kodaň

Kodaň Deň v Kodani, najšťastnejšom meste sveta

Vitajte v Dánsku, vitajte v Kodani. Najpohodovejšom a najkozmopolitnejšom meste v Škandinávii. Vedeli ste, že Dáni sú podľa prieskumov jedným z…

Cestovanie pre nezaočkovaných Blog

Blog Cestovanie pre nezaočkovaných

Jedna krajina za druhou otvára svoje brány pre turistov z iných krajín. Mnohé z nich uvoľňujú opatrenia v prvej chvíli pre zaočkovaných…

Jozef Zelizňák 7 min. čítania
Legoland - Svet z miliónov kociek Billund

Billund Legoland - Svet z miliónov kociek

Bolo raz malé dánske mestečko Billund. Písal sa rok 1932. Mohlo mať v tom čase asi tak 300 obyvateľov. A medzi nimi žil Ole. Bol to úspešný rezbár…

Fårup - deň plný zážitkov pre deti a dospelých Fårup

Fårup Fårup - deň plný zážitkov pre deti a dospelých

Zavítajte s nami do rozprávkovej krajiny, ktorá je ako stvorená pre deti. Krajina kde žijú najšťastnejší ľudia na svete, kde sú si všetci rovní a…