Hotely v Dánsku s dobrým pomerom ceny a kvality, ktoré na svojich cestách využíva BUBO:

Scandic Sydhavn (Kodaň) - kvalitný 4* hotel, ktorý sa orientuje na škandinávsku obchodnú klientelu, sa nachádza 2 zastávky vlakom od hlavnej stanice v Kodani a záhrady Tivoli. Na hoteli je k dispozícií sauna a posilňovňa, reštaurácia. Samozrejmosťou sú veľmi kvalitné raňajky z vybraných dánskych surovín.

Square (Kodaň) - dizajnový hotel priamo na hlavnom kodanskom námestí. 4* minimalistický štandard, pár minút od Tivoli či pešej zóny Stroget.

Scandic Palace Hotel (Kodaň) - bývajte v jednom zo symbolov krásnej Kodane, v hoteli, postavenom v secesnom štýle, v bezprostrednom susedstve radnice v roku 1907. 

Windsor (Odense) - klasicistický štýl, ktorý budí dojem starého hotela, no opak je pravdou. Je čistý a príjemný, má TV, wifi a vlastnú kúpeľňu so sprchou. Izby sú trošku menšie, no bez problémov sa do nich zmestí štvorčlenná rodina. 24/7 recepcia a služby sú samozrejmosťou.

Scandic The Reef (Frederikshavn) - kvalitný hotel, kde nájdete takmer všetko aj pri dovolenke s deťmi. Bar s reštauráciou, wifi, služby, ba dokonca má aj svoj plavecký bazén a tobogán. Priestranné izby s možnosťou výberu pre väčšie rodiny sú samozrejmosťou. Nechýba škandinávsky minimalizmus, no všetko je luxusne priestranné a vzdušné. Hotel je v strede mesta Frederikshavn, hneď vedľa mora. Celá táto oblasť bude pre Vašu rodinu milým prekvapením.

Hafnia (Faerské ostrovy) - tradičný hotel s výbornou lokalitou v historickom centre mesta v blízkosti turistickej infomačky a hlavne množstva reštaurácií a obchodov. Samozrejmosťou je prístup na wifi, satelitná TV, čaj a káva. Jednoduchý a čistý dizajn, moderné izby. Súčasťou je aj sauna a posilňovňa.

Hotel Tórshavn (Faerské ostrovy) - hotel priamo na brehu oceánu a mariny bol postavený v roku 1923. Má perfektnú polohu priamo v meste aj pri oceáne, aj pri prístave a pár krokov od starého mesta. Každá izba je vybavená TV, kávovarom, vlastnou kúpeľňou a wifi. Zariadenie izieb je skôr strohé a jednoduché. Všetky izby sú svetlé a dominujú v nich teplé ženské farby. Súčasťou hotela je aj reštaurácia.

Hotel Angmassalik (Grónsko) - splní vaše predstavy o grónskom sne. S polohou v kopci v členitej krajine nad malebnou dedinkou Tasiillaq, právom považovanou za najkrajšiu vo východnom Grónsku, ponúka nezabudnuteľný výhľad na arktický svet v čase, keď slnko nezapadá. Veľmi slušný komfort izieb a kvalitné raňajky formou švédskych stolov. Do centra dedinky s múzeom, obchodom či klasickou krčmou máte pár minút chôdze. Ak vykročíte opačným smerom, ste v drsnej arktickej prírode. Plná penzia, ktorú máte už v cene, sa podáva priamo na hoteli a kuchári tu vedia variť. Hotel má aj bar a praktické je, že všetky výlety v Grónsku si môžete objednať priamo na recepcii vášho hotela.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Vianoce s BUBO

Dovolenka Metropoly Škandinávie
K

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1936 2765€

Vianoce s BUBO

Dovolenka Faerské ostrovy a Island
K

Polárne oblasti   Európa  

Faerské ostrovy, Škandinávia, Island, Dánsko


náročnosť

10 dní

Trvanie

2555 3650€
F

Európa  

Škandinávia, Dánsko


náročnosť

6 dní

Trvanie

1565

Vianoce s BUBO

Dovolenka Dánsko a Nórsko - Škandinávske kráľovstvá
K

Európa  

Škandinávia, Nórsko, Dánsko


náročnosť

13 dní

Trvanie

2541 3630€
TOP 20: Vianočné trhy v Európe. Ktoré patria medzi naj? Prémiový blog

Prémiový blog TOP 20: Vianočné trhy v Európe. Ktoré patria medzi naj?

Dôvodov, prečo sa tešiť na Vianoce, je veľa. Tradičné vianočné trhy sú určite jedným z nich. Veď to poznáte - hra svetiel, vyzdobený vysoký…

Viktor Háber 16 min. čítania
Deň v Kodani, najšťastnejšom meste sveta Kodaň

Kodaň Deň v Kodani, najšťastnejšom meste sveta

Vitajte v Dánsku, vitajte v Kodani. Najpohodovejšom a najkozmopolitnejšom meste v Škandinávii. Vedeli ste, že Dáni sú podľa prieskumov jedným z…

Zuzana Hábeková 16 min. čítania
TOP 10 Kodane Blog

Blog TOP 10 Kodane

Kodaň označujú za najšťastnejšie mesto na svete. Bohatá metropola Dánska je to nielen vďaka peniazom, ale i tomu, čo ponúka - pamiatky, jedlo,…

Tour de France 2022 – najkrajšie miesta, ktoré sa oplatí vidieť Blog

Blog Tour de France 2022 – najkrajšie miesta, ktoré sa oplatí vidieť

Cyklistická Tour de France, ktorú tohto roku ovládol dánsky cyklista Jonas Vingegaard, je tradičným lákadlom pre turistov. Nielen preto, že môžu…

Vianoce s BUBO sa začínajú o Viac

- dní - hod -min -sek