Privátnym lietadlom k vodopádu Kaieteur ukrytým v Amazonskej džungli. Celkom iná dovolenka v Britskej Guyane. Využite naše skúsenosti.

Rady na cestu do Guyany

Len málo miest na našej planéte ponúka také autentické dobrodružstvá, ako Guyana so svojimi krásnymi hustými lesmi. Krajina s búrlivou históriou a vrtkavým politickým vývojom sa stále viac mení na vysnívaný exotický dovolenkový raj s panenskou prírodou.

Georgetown je nádherne koloniálna metropola zeme s karibským šmrncom, jedno z najkrajších miest Južnej Ameriky. Potulky po trhu, návšteva neogotickej radnice, či katedrály sv. Juraja.

Poďte priamo do centra guyanskej divočiny, ku Kaieteur Falls – za jedným z najvyšších vodopádov sveta. Objavovanie korytnačích hniezd, nádherné južné savany, úchvatná Shell Beach. Let ponad džungľu privátnym lietadlom vás vovedie do celkom nových cestovateľských levelov.

Len jedna krajina si môže povedať, že inšpirovala Arthura Conana Doyla k slávnemu románu Stratený svet. Na dovolenke v Guyane ho preskúmate s nami!

Ešte nikdy som na dovolenke tak skoro nevstával a neprecestoval také vzialenosti. Stálo to však za to! Nielen pre mňa s manželkou, ale aj pre moje dospievajúce deti.

Peter Zálešák

Podnikateľ, majiteľ Nay 
a Electroworld

Peter Zálešák

Guyana - pripravte sa na dovolenku

Najpopulárnejšie zájazdy

Guyany a Surinam, najexotickejší týždeň v živote

Guyany a Surinam, najexotickejší týždeň v živote

Lahôdka pre skúsených cestovateľov. Oddýchnite si od turistických atrakcií Machu Picchu či Corcovada. Poďte s nami do juhoamerických krajín, kde sa hovorí po francúzsky, holandsky a anglicky. Ostrovy spásy, o…

Surinam, Guyany, Tobago, Trinidad

Surinam, Guyany, Tobago, Trinidad

Lahôdka pre skúsených cestovateľov. Oddýchnite si od turistických atrakcií známych častí Južnej Ameriky. Poďte s nami do juhoamerických krajín, kde sa hovorí po francúzsky, holandsky a anglicky. Ostrovy spásy,…

Kolumbia 5K

Kolumbia 5K

Kolumbia patrí právom medzi najkrajšie krajiny na svete. Scenérie pre každú chuť. Zelená džungľa, vysoké Andy s lahodnou kávou, kultúra, fascinujúce pamiatky a pohodové karibské pobrežie. Značne sme rozšírili…

Poradíme vám

2023 zážitkov s BUBO

Dovolenka Guyany a Surinam, najexotickejší týždeň v živote
K

Amerika  

Južná Amerika, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

10 dní

Trvanie

2599 3999€

2023 zážitkov s BUBO

Dovolenka Surinam, Guyany, Tobago, Trinidad
K

Amerika  

Južná Amerika, Karibik, Trinidad a Tobago, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

14 dní

Trvanie

3354 5160€

Akcia sa končí o Viac

- dní - hod -min -sek