Guyana má obrovské množstvo prírody a len málo miest a tomu zodpovedajú aj hotelové služby. Aj tu už dnes viete nájsť zaujímavé bývanie, kde viete stráviť noc. Ak hľadáte luxusnejšie služby, vyberte si mesto Georgetown. Tu stojí luxusný hotel Guyana Marriott, ktorý je najlepším hotelom celej krajiny a kde si okrem skvelého oddychu viete vychutnať aj fine dining. Skvelé hotely má v hlavnom meste aj Ramada s dvojicou hotelov Ramada Georgetown Princess Hotel alebo Ramada by Wyndham Princess Georgetown v centre mesta. Kvalitné izby, bazény, skvelé bary aj reštaurácie.

Unikátnym ubytovaním v Guyane sú mnohé „lodge“ ,ktoré sa nachádzajú v oblastiach kam zasahuje Amazonský prales. V Rewa Eco Lodge na sútoku riek Rewa a Rupununi môžete prespať v tradičných domoch na mieste, ktoré je krásne odľahlé. Atta Rainforest Lodge vám ponúkne ubytovanie v nádhernej džungli Iwokrama Rainforest Reserve. Lokálna strava, unikátnosť miesta a zážitky z prírody.

Odporúčane typy hotelov v Japonsku:

Aracari Resort Hotel (Georgetown) sa nachádza neďaleko rieky Demerara oproti centrálnej časti Georgetownu. Za mostom začína staré mesto s trhoviskom Stabroek a tak je na dosah všetko dôležité. Hotel má bazén, príjemný bar aj s reštauráciou a kvalitné izby majú všetko, čo by ste na niekoľko nocí mohli potrebovať. Patrí k obľúbeným miestam v Georgetowne.

Ramada Georgetown Princess Hotel (Georgetown) je kvalitný hotel na prahu centra mesta v pokojnej časti Georgetownu, kde máte hneď vedľa hotela nákupné centrum s niekoľkými podnikmi či supermarketom. Hotel má obrovské lobby s barom, bazén okolo ktorého nájdete reštauráciu s vynikajúcimi raňajkami. Priestranné izby sú vybavené sprchovým kútom, kanvicou na zohriatie vody, chladničkou, klimatizáciou a mnohé izby majú aj balkóny.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

 Ramada Georgetown Princess Hotel
 Ramada Georgetown Princess Hotel

Luxusný hotel

⭑⭑⭑+

Ramada Georgetown Princess Hotel

Georgetown
Guyana

Zlepšite si ubytovací štandard počas zájazdu. Z našej hotelovej banky vyberáme Hotel Royal Amazonia v Cayenne, Ramada by Wyndham v Georgetowne a Courtyard by Marriott v Paramaribo. Moderne a vkusne zariadené izby, milý a ochotný personál, ktorý hovorí anglicky je pripravený splniť všetko, čo potrebujete, aby bol Váš pobyt, čo najdokonalejší. Oddýchnite si pri bazéne s drinkom po dlhom programe alebo si zájdite na večeru do výbornej hotelovej reštaurácie. Hotel Royal Amazonia, je jeden z najluxusnejších v meste a nachádza sa 10 minút autom od centra v bohatej štvrti mesta s názvom Montabo. Hotel Ramada a aj Marriott  sa už nachádzajú v blízkosti centra mesta. Cena príplatku platí na osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby. BUBO prémium odporúčame objednať si pri prihlasovaní sa na zájazd, nakoľko neskôr už nemusia byť tieto kapacity dostupné. Odporúčame overiť si u nás v kancelárií alebo na bubo@bubo.sk.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Aracari hotel

Aracari hotel

⭑⭑⭑

Georgetown, Guyana

Hotel sa nachádza neďaleko trhoviska Starboek, 2,5 od parlamentu a len 10 minút od stadióna Providence. Jednoduchý hotel obľúbený medzi turistami ako aj domácimi.

Wifi

Wifi

K

Amerika  

Južná Amerika, Karibik, Trinidad a Tobago, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

14 dní

Trvanie

5445
K

Amerika  

Južná Amerika, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

10 dní

Trvanie

4150
Vodopády Kaieteur - top zážitok Guyany Blog

Blog Vodopády Kaieteur - top zážitok Guyany

Exotické Guyany patria medzi najmenej navštevované štáty Južnej Ameriky. Ide o lahôdku pre skutočných cestovateľov - autentické krajiny takmer bez…

Ľubor Kučera 7 min. čítania
Ako vybaviť víza Blog

Blog Ako vybaviť víza

Do niektorých krajín je k vstupu potrebné byť držiteľom víz. Prečo sa nebáť navštíviť krajiny, ktoré majú vízovú povinnosť zavedenú? Uznávam,…

Martin Lipinský 5 min. čítania
 Divoká Guyana Blog

Blog Divoká Guyana

Vedeli ste, že krajiny Surinam (predtým Holandská Guyana), Guyana (predtým Anglická Guyana) a Francúzska Guyana sú spoločne známe ako Guyanas?…