Žijeme momentálne v dobe, keď azda najviac platí v zdravom tele zdravý duch! Ako inak si precvičiť svoje telo na čistom vzduchu ak nie parádnym výstupom na Kilimandžáro v splne mesiaca? Výstup počas ktorého takmer nikoho nestretnete, prejdete cez džungľu až na ľadovec a spoločne dobijeme strechu Afriky. Naša trasa povedie len nedávno otvorenou trasou Lemosho Route, ktorú prejdete ako prví Slováci na spln mesiaca na streche Afriky. Úspešnosť výstupov? 97 percent! Váš sprievodca Ľuboš Fellner vždy a všade hľadá nové cesty a aj preto je tento zájazd unikátny. Poďte na strechu Afriky! Ešte stále si môžete tento rok posunúť svoj osobný vrchol. Vašou úlohou je len ísť v kľude stále hore, o zvyšok sa postará BUBO.

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

Trvanie a náročnosť

12 dní

E od 4 850

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Fascinujúca príroda

Fascinujúca príroda

Cesta na Kilimandžáro vedie viaceými pásmami a my tak budeme sledovať zmeny v krajine a flóre. Nenapodobiteľnými sú starčeky, veľké rastliny, ktoré rastú iba v určitom pásme tejto hory.

Kili - strecha Afriky

Kili - strecha Afriky

Dobyte s nami strechu Afriky a pozrite sa savanu z výšky. Nikde inde na svete sa "tak jednoducho" bez lezenia nedostanete do výšky 5.985m. Cesta rôznymi pásmami, safari po ceste a dobrý pocit zo zdolania Kilimandžára, najvyššej hory Afriky.

Posledný ľadovec

Posledný ľadovec

Na vrchole Kilimandžára je zatiaľ ešte posledný zvyšok doby ľadovej. Prejdite sa aj Vy popod posledné ľadovce na Kilimandžáre, ktoré tu v roku 2050 už pravdepodobne nebudú.

Masajovia

Asi najtypickejšími obyvateľmi východnej Afriky sú bezpochyby Masajovia. Kmeň, ktorý si zachoval svoj tradičný spôsob života aj napriek rýchlemu pokroku. Typické odevy, stáda kráv a zaujímavý folklór. Zažite to s BUBO.

BUBO COVID
GARANCIA

Preplatíme vám test
na COVID-19

Pri pozitívnom výsledku
preplatíme celý zájazd

BUBO vám uhradí
domácu karanténu

Istota bezpečnej
dovolenky s BUBO

CESTOVAŤ
COVID GARANCIA BUBO

Kilimandžáro - Lemosho Route s Ľubošom Fellnerom

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena
24.10. - 04.11.2020
Na vyžiadanie
4850€
Základná cena 4850 €
Letiskové poplatky 386 €
Celková cena 5236€
OBJEDNAŤ Na vyžiadanie*

*Po vytvorení objednávky overíme obratom dostupnosť služieb u partnerov a urobíme všetko pre jej potvrdenie.

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine:

Odporúčame tieto zájazdy

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu