Kam cestovať do Tanzánie?

Spojením Tanganyiky a Zanzibaru vznikla krajina, ktorá ponúka najlepšiu dovolenku vo východnej Afrike. Savana v národných parkoch, fantastické safari s odpočinkom na belostných plážach tropického Zanzibaru.

Serengeti je asi najznámejší národný park v Afrike. Tu sa odohráva slávna veľká migrácia, kde migruje 1,5 milióna pakoní, 600 tisíc zebier a 400 tisíc gaziel. Pozrite sa na toto prírodné divadlo zblízka. Zažite unikátne safari.

Kráter Ngorongoro je ďalším príkladom dokonalosti prírody. Na dne vyhasnutej sopky žije 25 tisíc kusov veľkej zveri a je tu najväčšia koncentrácia šeliem na svete. Je tu takmer isté, že uvidíte levy. 

Kilimandžáro je najvyššie pohorie Afriky s vrcholom Uhuru (Kibo) s výškou 5895m. Na túto horu sa dá dostať bez lezeckých schopností a tak je najjednoduchšie schodnou najvyššou horou akéhokoľvek kontinentu. Zabezpečíme vám treking na najvyššiu horu Afriky.

Pláže Zanzibaru a jeho hlavný ostrov Unguja je považovaný za perlu Indického oceánu. Koralový ostrov má nádherné biele pláže, jedinečnú swahilskú kultúru a históriu a vynikajúcu kuchyňu, kde sa miešajú miestne koreniny s receptami z Indie, Európy a Arábie.

Využite naše skúsenosti s výberom toho najlepšieho zájazdu do Tanzánie.

Ďakujem, celý náš trip v Afrike prebehol úplne fantasticky. Super organizácia :)

Martin Škrtel

futbalista

Martin Škrtel

TA3
7 minút o Afrike

Ľuboš Fellner o tom najlepšom, čo ponúka Afrika.

Najpopulárnejšie zájazdy

Keňa, Tanzánia, Zanzibar

Keňa, Tanzánia, Zanzibar

Afrika oddávna lákala cestovateľov z celého sveta. Ako magnet priťahuje milovníkov prírody. Život na otvorených pláňach Masai Mara a Safari Serengeti patrí medzi najkrajšie divadlá na svete. Stovky druhov…

3x naj Afriky a relax na Zanzibare

3x naj Afriky a relax na Zanzibare

Spojením juhu Afriky so Zanzibarom sme vyšli v ústrety množstvu klientov, ktorí si želali po nádhernej zážitkovej ceste ešte aj krásnu pláž. Začneme na juhu v najkrajšom meste na svete ochutnávkou vína a…

JAR, eSwatini, (Lesotho) a Zanzibar

JAR, eSwatini, (Lesotho) a Zanzibar

Skvelý zájazd pre tých čo navštevujú Afriku po prvý krát. Počas jednej cesty navštívite 4 rozličné krajiny a kultúry. Hneď na úvod nás čaká safari v najstaršom národnom parku Afriky, ktoré nikoho nenechá na…

Poradíme vám

E

Afrika  

Tanzánia


náročnosť

12 dní

Trvanie

5450
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

15 dní

Trvanie

3650
R

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia


náročnosť

11 dní

Trvanie

2960
K

Afrika  

Zanzibar, Lesotho, Eswatini, Tanzánia, Juhoafrická republika


náročnosť

14 dní

Trvanie

3330
K

Afrika  

Zanzibar, Zimbabwe, Zambia, Tanzánia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

14 dní

Trvanie

4250
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

15 dní

Trvanie

3380

Ulovte viac zážitkov

Posledný ľadovec

Posledný ľadovec

Na vrchole Kilimandžára je zatiaľ ešte posledný zvyšok doby ľadovej. Prejdite sa aj Vy popod posledné ľadovce na Kilimandžáre, ktoré tu v roku 2050 už pravdepodobne nebudú.

Fascinujúca príroda

Fascinujúca príroda

Cesta na Kilimandžáro vedie viaceými pásmami a my tak budeme sledovať zmeny v krajine a flóre. Nenapodobiteľnými sú starčeky, veľké rastliny, ktoré rastú iba v určitom pásme tejto hory.

Luxus na Zanzibare

Luxus na Zanzibare

Radi vám pomôžeme s výberom hotela na Zanzibare presne podľa vašich predstáv. Skombinujte si najkrajšie safari našej planéty s oddychom na vskutku krásnych plážach. Bez kompromisov.

Ngorongoro

Ngorongoro

Kráter Ngorongoro je jedinečné prírodné divadlo. Na dne krátera vyhasnutej sopky žije viac ako 25.000 kusov veľkej zveri. Väčšina z nich nevie o svete za okrajom. My však vieme, kam ísť vo vnútri tohto prírodného zázraku.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu