Sympatická krajina jazier a nekonečných lesov plných sobov. Zájazdy do Škandinávie organizujeme už od roku 1995. Vydajte sa s nami do Fínska pod patronátom škandinavistov.

Zaujímavosti o Fínsku

Video

7 minút o našej Európe (00:06:57)

Dovolenka v Európe môže byť plná zážitkov. Poradí vám Ľuboš Fellner.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - METROPOLY ŠKANDINÁVIE

METROPOLY ŠKANDINÁVIE

5 najkrajších miest Škandinávie na jednej ceste. Andersenova Kodaň, Štokholm postavený na ostrovoch, klasicistické Helsinki, stredoveký Tallin, secesná Riga. Plavba cez Fínsky aj Botnický záliv.

Poznávací zájazd, dovolenka - POBALTIE - VEĽKÝ OKRUH A FÍNSKO

POBALTIE - VEĽKÝ OKRUH A FÍNSKO

Veľký okruh severovýchodom Európy. Z Helsiniek, vystavaných ruským cárom, cez stredoveký Tallinn, secesnú Rigu a Sudety v Klajpede až do Vilniusu s množstvom kostolov.

Poznávací zájazd, dovolenka - ŠKANDINÁVIA, LAPONSKO

ŠKANDINÁVIA, LAPONSKO

Úžasná stanová expedícia severskou prírodou. Nórske fjordy, nekonečné fínske lesy, dvojdňová túra na fínsko-ruských hraniciach, a Dedo Mráz na fínskom polárnom kruhu.

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Helsinki máme v nohách

Helsinki máme v nohách

Chodíme sem už od roku 1995, boli sme tu na MS v hokeji, bežali sme tu maratóny, klasicistické mesto vám tak vieme ukázať lepšie.

U Santa Clausa

U Santa Clausa

Fíni vyriešili spor severanov o tom, odkiaľ pochádza Santa Claus. Postavili mu dedinku na polárnom kruhu a preniesli tak mágiu Vianoc aj do škandinávskeho leta.

Medzi sobmi

Vo Fínsku sa nebudeme pozerať na sobov, budeme žiť medzi nimi. Nazrú nám do stanu, počkajú nás pred saunou a prisadnú si k nášmu táboráku.

Plavba cez šéry

Nezabudnuteľná plavba cez Botnický záliv zo Štokholmu do Helsínk. Plavba pomedzi pobrežné ostrovčeky a prvý ranný pohľad na Helsinki z vody je top.

Helsinki – dcéra Baltu Helsinki

Helsinki Helsinki – dcéra Baltu

S majestátnou loďou spoločnosti Tallink - MS Silja Serenade sa zo Štokholmu plavíme naprieč Botnickým zálivom, s medzizastávkou na súostroví Ålandy…

Hľadá sa Santa! Prémiový blog

Prémiový blog Hľadá sa Santa!

Kto nosí darčeky? A kde tento pánko žije? Na svojich cestách smerom k pólom som ho hľadal a aj viackrát našiel. Uveríte, že BUBO naučilo…

Nezvyčajné vianočné zvyky Blog

Blog Nezvyčajné vianočné zvyky

Iný kraj, iný mrav a ani vianočné zvyky nie sú výnimkou. Pozrite sa s nami ako trávia sviatky v blízkych i vzdialených končinách sveta.

Na palube výletnej lodi Silja Serenade Blog

Blog Na palube výletnej lodi Silja Serenade

Čerstvý, čistý, morský vzduch a krásna krajina zaručujú nezabudnuteľný zážitok, najmä keď sa to všetko dá zažiť na palube luxusnej výletnej lode,…