Sympatická krajina jazier a nekonečných lesov plných sobov. Zájazdy do Škandinávie organizujeme už od roku 1995. Vydajte sa s nami do Fínska pod patronátom škandinavistov.

Kam cestovať do Fínska?

Tisíce jazier, ostrovov, hokej, sauna, Linux a Nokia. Chcete sa o Fínsku dozvedieť viac, než všetci ostatní? Vyberte si zájazd do Fínska a spoznajte ho do hĺbky.

Klasicistické Helsinki sú malou a kompaktnou metropolou. Za jeden deň dokážete v Bielej perle Baltu navštíviť všetko podstatné. Evanjelickú Helsinskú aj pravoslávnu Uspenski katedrálu, triedu Esplanaden, Skalný charm Temppeliaukio kirko, vytesaný do kameňa, ale aj Sibeliov park či Olympijský štadión, na ktorom úspechy slávil Emil Zátopek. Vaše chute uspokojí skvelá rybia tržnica, kde okrem plodov Baltského mora natrafíte aj na mäso zo soba, medveďa, či vzácne polárne maliny. Spojte si návštevu Helsiniek s dovolenkou v ďalších severských metropolách. Poradíme vám.

Fínska príroda je očarujúca. Ak si ju chcete vychutnať všetkými zmyslami, odporúčame vám kempingový zájazd Laponskom. Turistika, spánok v zálesáckych zruboch, nekonečné dni a stáda sobov. Absolútny poko a relax v pravej fínskej saune. Štvrtina fínskeho územia leží za polárnym kruhom. Vďaka tomu dokážete na dovolenke Fínsku zažiť polnočné slnko aj polárnu noc a stretnúť sa s dedom Mrázom.

Pýtajte si referencie a vyberte sa s nami na dovolenku do Fínska.

Osobitným zážitkom pre nás bola plavba super trajektom zo Štokholmu do Helsiniek. Hlavne prvé 4 hodiny slalomovej plavby pomedzi ostrovy ostanú nezabudnuteľné. Po zájazdoch v Nórsku, USA, Číne musíme aj teraz poďakovať za výbornú organizáciu a profesionalitu cestovnej kancelárii BUBO.

Mislovičovci

Klient

Ulovte viac zážitkov

Helsinki máme v nohách

Helsinki máme v nohách

Chodíme sem už od roku 1995, boli sme tu na MS v hokeji, bežali sme tu maratóny, klasicistické mesto vám tak vieme ukázať lepšie.

U Santa Clausa

U Santa Clausa

Fíni vyriešili spor severanov o tom, odkiaľ pochádza Santa Claus. Postavili mu dedinku na polárnom kruhu a preniesli tak mágiu Vianoc aj do škandinávskeho leta.

Medzi sobmi

Vo Fínsku sa nebudeme pozerať na sobov, budeme žiť medzi nimi. Nazrú nám do stanu, počkajú nás pred saunou a prisadnú si k nášmu táboráku.

Plavba cez šéry

Nezabudnuteľná plavba cez Botnický záliv zo Štokholmu do Helsínk. Plavba pomedzi pobrežné ostrovčeky a prvý ranný pohľad na Helsinki z vody je top.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - METROPOLY ŠKANDINÁVIE

METROPOLY ŠKANDINÁVIE

5 najkrajších miest Škandinávie na jednej ceste. Andersenova Kodaň, Štokholm postavený na ostrovoch, klasicistické Helsinki, stredoveký Tallin, secesná Riga. Plavba cez Fínsky aj Botnický záliv.

Poznávací zájazd, dovolenka - POBALTIE - VEĽKÝ OKRUH A FÍNSKO

POBALTIE - VEĽKÝ OKRUH A FÍNSKO

Veľký okruh severovýchodom Európy. Z Helsiniek, vystavaných ruským cárom, cez stredoveký Tallinn, secesnú Rigu a Sudety v Klajpede až do Vilniusu s množstvom kostolov.

Poznávací zájazd, dovolenka - ŠKANDINÁVIA, LAPONSKO

ŠKANDINÁVIA, LAPONSKO

Úžasná stanová expedícia severskou prírodou. Nórske fjordy, nekonečné fínske lesy, dvojdňová túra na fínsko-ruských hraniciach, a Dedo Mráz na fínskom polárnom kruhu.

Poradíme vám

K

Európa  

Škandinávia, Fínsko


náročnosť

7 dní

Trvanie

1640
K

Polárne oblasti   Európa  

Škandinávia, Arktída, Švédsko, Nórsko, Fínsko


náročnosť

10 dní

Trvanie

3310
K

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1790
K

Polárne oblasti   Európa  

Škandinávia, Arktída, Švédsko, Rusko, Nórsko, Fínsko


náročnosť

11 dní

Trvanie

3660
K

Polárne oblasti   Európa  

Škandinávia, Švédsko, Rusko, Nórsko, Fínsko


náročnosť

18 dní

Trvanie

3990
E

Európa  

Škandinávia, Nemecko, Švédsko, Poľsko, Nórsko, Lotyšsko, Litva, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

19 dní

Trvanie

1170

Blog Hľadá sa Santa!

Kto nosí darčeky? A kde tento pánko žije? Na svojich cestách smerom k pólom som ho hľadal a aj viackrát našiel. Uveríte, že BUBO naučilo…

Ľuboš Fellner 10 min. čítania

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test