New York, Washington a Bahamy

BUBO ponúka najviac zájazdov do Karibiku. Ležať iba na pláži je nuda, preto prinášame kombinácie poznávacích zájazdov a relaxu na karibských ostrovoch. 3 intenzívne dni v New Yorku nenechajú nikoho na pochybách, že mesto nikdy nespí. Ulice tejto metropoly prejdeme z Wall street až k Central parku. Ostane nám dosť času na prípadný šport v Madison square garden, muzikál na Broadway či večeru vo vychytených reštauráciách. Potom nás čaká azda najpríjemnejšie mesto USA, Washington DC. Prechádzka po všetkých atrakciách, ktoré DC ponúka. Od capitolu cez Lincolna až k FBI či Arlington. Potom nás už čakajú slávne Bahamy. Ponúkame relax all inclusive na plážach hlavného mesta Nassau alebo luxusný hotel Atlantis. Radi Vám s výberom poradíme.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť klientov
od 2 280,00 €

USA, Bahamy

14 dní
 • Jedinečné kombinácie na slovenskom trhu
 • Karibik poznáme dokonale a poradíme Vám aj iné miesta
 • Slovenský sprievodca počas poznávacej časti
 

Odlet a prílet do New Yorku. Staneme sa súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Po ubytovaní budeme mať ešte šancu si užiť večerný New York. Times square, známe ako pupok sveta, je plné deň-noc, alebo si pôjdete užiť výhľad z Empire State Building. Sme v meste ktoré nikdy nespí, tak hurá doňho. NEW YORK, NEW YORK.

Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na dolnom Manhattane. Z Battery parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto kde stáli Dvojičky svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov Wall street nás dovedie k East river a k vyhliadke na Brooklynský most. Z dolného Manhattanu sa presunieme na horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central park s chronicky známymi miestami. Dakota building, Strawberry fields, Trumpove klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Na Piatej je nádherne a bohato vyzdobený kostol sv.Patrika a naproti Rockefellerove centrum. Deň ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať.

Aby sa vám trošku zmenil pohľad na mesto, môžete si Manhattan pozrieť z vody. Plavba nás zoberie po rieke Hudson k soche Slobody, okolo Dolného Manhattanu do East River a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. ( Plavba je fakultatívna a stojí 31 eur). Budete mať šancu pofotiť a pozrieť si mesto z iného uhla. Po tejto plavbe, ktorá trvá dve hodiny, máte ešte dostatok času na vlastný program v meste. V New Yorku je možností neúrekom a za jednu párdňovú návštevu všetko nestihnete. Určite si však toto mesto zamilujete, ako drvivá väčšina zo 65 miliónov návštevníkov, ktorí sem ročne zavítajú. Ak na plavbu nepôjdete tak deň strávite podľa svojej chuti a nálady či už nákupmi, galériami, alebo relaxom v Central Parku. BUBO sprievodca Vám rád poradí.

Opustíme New York a čaká nás hlavné mesto USA, veľmi príjemná metropola Washington DC. Hlavné mesto USA WASHINGTON DC bolo vytvorené umelo z darovaných pozemkov Virgínie a Marylandu. Najprv boli postavené dve najdôležitejšie budovy – Capitol a sídlo prezidenta. Od roku 1800 je plne funkčné a ostalo ako hlavné mesto rastúcich spojených štátov do dnešných dní. Už v 19 storočí bolo mesto naplánované a viacmenej sa rozostavenie dodržalo. Na veľkom priestranstve sú známe pamätníky, múzeá a iné budovy dôležité pre chod krajiny.

Prejdeme celý National Mall od Bieleho domu, okolo Lincolnovho pamätníka, cez múzeum letectva a vesmíru po Capitol. Prehliadku zakončíme pri Fordovom divadle, kde bol postrelený Abraham Lincoln. Okrem National Mall sa tu nachádza aj známy cintorín Arlington, kde je pochovaný aj JFK so svojou rodinou. Neďaleko je Pentagon, chronicky známa budova ministerstva obrany USA. Mesto má peknú úpravu, je tu pohoda a po uponáhlanom a preplnenom New Yorku pôsobí ako balzam.

Odlet z Washingtonu do vašej plážovej destinácie, kde strávite 7 nocí leňošením na pláži. Relax na Bahamských ostrovoch. Už dnes si skočíte do vody. Let je väčšinou s jedným krátkym prestupom v Miami/Charlotte a potom už sme v karibskom raji, na BAHAMSKÝCH ostrovoch. Bahamské ostrovy sa skladajú z viac než 700 malých ostrovov. Krištof Kolumbus ich objavil už v roku 1492 a je najvyšší čas, aby ste ich objavili aj Vy. Relax v plážovom rezorte neďaleko hlavného mesta NASSAU s možnosťami nočného života, nákupmi a relaxu. Ponúkame Vám na výber dva hotely z kolekcie CK BUBO, avšak v prípade záujmu Vám radi ponúkneme aj exkluzívne menšie rezorty, romanticky stratené na malých ostrovoch v Atlantickom oceáne. V základnej cene zájazdu je príjemný 3* hotel so stravovaním all inclusive. RIU PALACE PARADISE ISLAND/BREEZES: hotel radíme do kategórie 3+*. Je situovaný na krásnej, veľkej pláži na ostrove Paradise, len kúsok z hlavného mesta Nassau. Bazén, jacuzzi, pláže, nákupy a nočný život pre každého. V Riu Palace sa nebudete nudiť ani chvíľu. Strava all inclusive. Úroveň ubytovania si môžete zlepšiť výberom hotela z BUBO Prémium.

Relax na Bahamských ostrovoch.

Relax na Bahamských ostrovoch.

Relax na Bahamských ostrovoch.

Relax na Bahamských ostrovoch.

Relax na Bahamských ostrovoch.

Relax na Bahamských ostrovoch.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • prelet Washington-pláž
 • 5 x ubytovanie v 3* hoteloch a 7 x ubytovanie v destinácii a hoteli podľa vášho výberu v dvojposteľových izbách dopravu podľa programu
 • letiskové transfery
 • všetky cestné poplatky
 • slovenského BUBO sprievodcu po 5. deň
 • asistenčné služby BUBO
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, ostatné vstupné do pamiatok a atrakcií, vreckové, ESTA do USA, stravu, fakultatívne výlety, resort fee v hoteloch (poplatky za wifi, telefonáty, posilňovňu atď), batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku

Poznámka:

New York Wolcott/Holiday Inn midtown a podobný 3 noci

Washington DC: Capitol skyline a podobný 2 noci

Bahamy: Breezes alebo Riu all inclusive 7 nocí

Toto sú naše preferované hotely. Hotely na konkrétnych termínoch sú niekedy aj iné. Závisí to od dostupnosti, obsadenosti a včasného prihlásenia sa. Štandardne však cca 70 percent hotelov je vždy rovnakých. Plážové hotely garantujeme.

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
10.08.2017
23.08.2017
2 415,00 €
25.08.2017
07.09.2017
2 415,00 €
17.09.2017
30.09.2017
2 415,00 €
28.09.2017
11.10.2017
2 280,00 €
19.10.2017
02.11.2017
2 280,00 €
28.10.2017
10.11.2017
2 280,00 €
23.11.2017
06.12.2017
2 280,00 €
01.12.2017
14.12.2017
2 280,00 €

Čo takto dať si burger...?

Dobre, viem, že si možno poviete... "Bože no burger v Amerike, aké originálne...
ALE!
Nie je to žiaden McDonald´s ani Burger King... Tých je tu mraky a úprimne... nikto ti tu nepovie že: …

Erik Kondrc z BUBO
08
JÚL
20:20
2017

Deň nezávislosti v San Franciscu (žiaľ, žiadni mimozemšťania)

Píše sa rok 1776 a Druhý kontinentálny kongres schvaľuje v meste Philadelphia Rezolúciu nezávislosti Spojených štátov Amerických, vtedajších dvanástich kolónií, od nadvlády Veľkej Británie.…

Michal Ondro z BUBO a Veronika Hulíková z BUBO
07
JÚL
20:52
2017
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner

Projekty sa prerábali a prerábali. Smetisko sa však zmenilo na stavenisko a dnes sa z nuly (Zero) stalo miesto štartu, miesto, odkiaľ sa oplatí návšteva NYC začať. Miesto hrozného teroristického útoku sa zmenilo na pietne a finančné centrum, pýchu mesta miest.

Projekty sa prerábali a prerábali. Smetisko sa však zmenilo na stavenisko a dnes sa z nuly (Zero) stalo miesto štartu, miesto, odkiaľ sa oplatí návšteva NYC začať. Miesto hrozného teroristického…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár


Nádherné miesto , krásny hotel aj pre tých najnáročnejších klientov. Súkromný ostrov poskytuje maximálne súkromie a maximálny konfort. Kvalitná strava, vela reštaurácii a barov. Komerčný Paradise Island a majestátny hotel Atlantis vrátane Delphin cay treba tiež určite videť, ked už ste na Bahamách. Bahamy určite splnili naše očakávania. New york je veľkomesto ktoré nás tiež očarilo hlavne teda veľkosťou. Saša skvelá delegátka a mňa dostala hlavne tým, že nám bez problémov zohnala lístky na hokej v Madison Square Garden. Celkový dojem z dovolenky 10 z 10. Jozef Petrík
8. 2. 2015

 • 1 / 1