Všetky ostrovy Karibiku, najkrajšie pláže, najviac zážitkov.

Kam cestovať do Karibiku?

Dovolenka v Karibiku znamená slnko, božský relax, modré more a biele pláže, sladký život pod palmami, drinky, pohodu, lásku, jednoducho zhmotnenie raja. Karibik je jednoducho brand.

Využite naše skúsenosti so všetkými ostrovmi Karibiku, pomôžeme vám vybrať najlepší ostrov, najromantickejší hotel, najbelšiu pláž.

Dovolenka v Karibiku môže byť spojená aj s poznaním. Vyberte si našu cestu Mexiko - veľký okruh, pozrite si mexické pyramídy a oddychujte na Karibskej riviére v Cancúne. Ak hľadáte nekomplikovaný Karibik za super cenu, odporúčame all inclusive na Dominikánskej republike. Spojte si pobyt s návštevou USA a budete nadšení.

Najkrajšia pláž sveta leží podľa názoru BUBO na ostrove Turks and Caicos. Navštívte ju s nami aj vy.

Alebo Svätá Lucia? Kráska, ktorá vás zhypnotizuje... Vysoké hory, nádherné more, exotika britského Karibiku. Dokonalá dovolenka. 

Tajný tip na cestu do Karibiku? Svätý Krištof a Nevis. Prečítajte si tento program. Ešte váhate s výberom dovolenky do Karibiku? Kontaktujte nás, radi vám poradíme.

Kubu som prešiel s BUBO. Bolo to úžasné.

Štefan Rosina, generálny riaditeľ Matadoru Púchov

Generálny riaditeľ Matadoru Púchov

Štefan Rosina, generálny riaditeľ Matadoru Púchov

TA3
9 minút o Karibiku

(00:09:31)

Ľuboš Fellner a jeho veľký prehľad karibských ostrovov.

Najpopulárnejšie zájazdy

Mexiko veľký okruh

Mexiko veľký okruh

Mystická história plná pyramíd a šamanizmu, gurmánske špeciality a plodiny, ktoré dobyli celý svet, nádherné pláže na brehoch Tichého oceánu a Karibského mora. Mexiko je podmanivá krajina, ktorá vás vyzýva na…

Najkrajšia pláž sveta

Najkrajšia pláž sveta

Turks a Caicos, Niagara, NYC - správne namixovaný zájazd s poznaním a s kúpaním v teplučkom Karibiku. Slováci Turks a Caicos nepoznajú, v USA je obľúbenou destináciou krásnych a slávnych. Naše hotely ležia…

Grenada, Toronto, Niagara, New York

Grenada, Toronto, Niagara, New York

Pre obyvateľov New Yorku je Karibik víkendovou destináciou a tento pocit príjemného krátkeho letu do tepla si vychutnáme aj my. Správne namixovaný zájazd s poznaním a na záver s kúpaním v teplučkom Karibiku.…

Poradíme vám

K

Amerika  

Karibik, Mexiko


náročnosť

16 dní

Trvanie

2782
K

Amerika  

Karibik, Mexiko


náročnosť

16 dní

Trvanie

2240
K

Amerika  

Karibik, Turks a Caicos, USA, Kanada


náročnosť

12 dní

Trvanie

5134
K

Amerika  

Aruba, Karibik, USA


náročnosť

12 dní

Trvanie

3570
K

Amerika  

Karibik, Trinidad a Tobago, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

14 dní

Trvanie

3950
K

Amerika  

Karibik, Kuba, USA


náročnosť

14 dní

Trvanie

3450

Ulovte viac zážitkov

Pláž na každý deň

Pláž na každý deň

Antigua, ostrov v Malých Antilách je známy svojimi 365 plážami. Aj keď nestihnete navštíviť každú, relax v jednej z top karibských plážových destinácií si užijete.

Voňavá Grenada

Grenada je tajným horúcim tipom luxusnej karibskej dovolenky dneška. Už prvé minúty po prílete sem vás ovanie dobrý pocit, vôňa muškátového orieška a čokolády s morskou karibskou soľou.

Krásna Svätá Lucia

Po poznávacej ceste si oddýchnete v All Inclusive hoteli na fantastickej Svätej Lucii s vysokými horami aj prekrásnymi plážami. Volajú ju aj La Belle Héléne, lebo je vskutku prekrásna. 

Mayská riviéra

Mayská riviéra

Druhý najdlhší koralový útes sveta. Nádherné more na záver našej spanilej cesty. Vychutnávajte ho v hamake z Meridy, ktoré sú vraj najkvalitnejšie na svete.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.