Kam ísť do USA?

Dovolenka v USA ponúka pre každého niečo. Na svoje si prídu milovníci veľkých miest, piesočnatých pláží, nočného života aj krásnej prírody. Zabudnite na Trumpa a využite naše skúsenosti v USA.

New York - hlavné mesto sveta a vstupná brána do USA. Manhattan a Brooklyn. Socha slobody a Empire State Building. Central Park a Wall Street. Brooklyn Bridge a Times Square. Madison Square Garden a Broadway. Ešte ste tu neboli?

East Coast - východné pobrežie USA láka najmä milovníkov miest. New York, Washington, Miami s úžasnou zbierkou stavieb v štýle art deco na South Beach. Spojte si východ USA s východom Kanady a zažite aj slávne Niagary a sympatické Toronto.

West Coast - západ USA a jeho národné parky. Yosemity, Bryce, Zion. Grand Canyon a Monument Valley. A k tomu bohémske San Francisco a mesto kasín Las Vegas. Neskutočne atraktívny kus zeme.

Havajské ostrovy - nie sú len o slávnej Waikiki. Poďte s nami spoznať Havaj! Alebo čosi celkom iné? Za príbehmi zlatokopov do divočiny Aljašky?

Využite naše skúsenosti, pýtajte si referencie. Stačí si len vybrať aktívnu dovolenku v USA.

Sú mestá, sú pekné mestá, a je New York. Je to nielen najpríjemnejšie megapolis, aké poznám, ale najmä o spôsobe života. NYC je sloboda, ktorú treba zažit.

Štefan Hríb

Novinár

Štefan Hríb

TA3
Čo vidieť v USA

(00:10:01)

Ľuboš Fellner vám za pár minút poradí, kam ísť v USA.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - New York, New York

New York, New York

Či hľadáte miesta známe z filmov, či idete za kultúrou v najlepších múzeách, či žijete športom, či architektúrou - New York vás nesklame ani na sekundu a vždy ponúkne niečo nové.

Poznávací zájazd, dovolenka - USA - západ

USA - západ

Oblasti divokého západu, ktoré preslávili westerny, moderné mestá, o ktorých každý deň počúvame v správach, miesta, ktoré poznáme z filmov, to je USA západ.

Poznávací zájazd, dovolenka - Toronto, Niagary, New York, Washington

Toronto, Niagary, New York, Washington

To najlepšie z východného pobrežia Severnej Ameriky v spoločnosti BUBO sprievodcov. Vyskúšajte Ameriku za päť dní dovolenky!

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Los Angeles

Vitajte v L.A. Walt Disney, Hollywood, Rodeo Drive a Beverly Hills. American Dream. Lepšie sa už toto mesto vystihnút nedá. Využite všetko čo ponúka.

San Francisco

Jedno z najzaujímavejších miest našej planéty s ľuďmi, ktorí sa tu vyznajú. S nami sa v labyrinte San Francisca nestratíte. Mesto kopčekov a Golden Gate Bridge.

Central Park

Mrakodrapy plné celebrít a obrovský park, v ktorom sa môžete stratiť. Naši sprievodcovia vám tu ukážu tie najromantickejšie zákutia, ktoré poznáte z filmov.

Grand Canyon

Grand Canyon

Postaviť sa na okraj Grand Canyonu je úchvatný zážitok. Pozrite sa z výšky 1100 metrov na dno tohto najväčšieho kaňona na svete kde tečie rieka Colorado.

K

Amerika  

USA, Kanada


náročnosť

9 dní

Trvanie

2140
K

Amerika  

USA

10.03. → 24.03. +15 termínov

náročnosť

15 dní

Trvanie

3350
K

Amerika  

Karibik, Turks a Caicos, USA, Kanada


náročnosť

12 dní

Trvanie

4740
K

Amerika  

USA


náročnosť

5 dní

Trvanie

1250
K

Polárne oblasti   Amerika  

Aljaška, USA, Kanada, Aljaška (USA)


náročnosť

13 dní

Trvanie

4300
K

Amerika  

USA, Kanada


náročnosť

11 dní

Trvanie

2790

TA3
O východe USA

Urobte si obraz. O tom najlepšom, čo môžete zažiť na východe USA rozpráva Ľuboš Fellner.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test