Cestovná kancelária s najviac skúsenosťami s cestami do USA. Kvalitní slovenskí sprievodcovia, špičkové hotely, zážiky v národných parkoch aj vo veľkých mestách. Pýtajte si referencie!

Kam ísť do USA?

Dovolenka v USA ponúka pre každého niečo. Na svoje si prídu milovníci veľkých miest, piesočnatých pláží, nočného života aj krásnej prírody. Zabudnite na Trumpa a využite naše skúsenosti v USA.

New York - hlavné mesto sveta a vstupná brána do USA. Manhattan a Brooklyn. Socha slobody a Empire State Building. Central Park a Wall Street. Brooklyn Bridge a Times Square. Madison Square Garden a Broadway. Ešte ste tu neboli?

East Coast - východné pobrežie USA láka najmä milovníkov miest. New York, Washington, Miami s úžasnou zbierkou stavieb v štýle art deco na South Beach. Spojte si východ USA s východom Kanady a zažite aj slávne Niagary a sympatické Toronto.

West Coast - západ USA a jeho národné parky. Yosemity, Bryce, Zion. Grand Canyon a Monument Valley. A k tomu bohémske San Francisco a mesto kasín Las Vegas. Neskutočne atraktívny kus zeme.

Havajské ostrovy - nie sú len o slávnej Waikiki. Poďte s nami spoznať Havaj! Alebo čosi celkom iné? Za príbehmi zlatokopov do divočiny Aljašky?

Využite naše skúsenosti, pýtajte si referencie. Stačí si len vybrať.

Sú mestá, sú pekné mestá, a je New York. Je to nielen najpríjemnejšie megapolis, aké poznám, ale najmä o spôsobe života. NYC je sloboda, ktorú treba zažit.

Štefan Hríb

Novinár

Štefan Hríb

TA3
Čo vidieť v USA

Ľuboš Fellner vám za pár minút poradí, kam ísť v USA.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - New York, New York

New York, New York

Či hľadáte miesta známe z filmov, či idete za kultúrou v najlepších múzeách, či žijete športom, či architektúrou - New York vás nesklame ani na sekundu a vždy ponúkne niečo nové.

Poznávací zájazd, dovolenka - USA - západ

USA - západ

Oblasti divokého západu, ktoré preslávili westerny, moderné mestá, o ktorých každý deň počúvame v správach, miesta, ktoré poznáme z filmov, to je USA západ.

Poznávací zájazd, dovolenka - Toronto, Niagary, New York, Washington

Toronto, Niagary, New York, Washington

To najlepšie z východného pobrežia Severnej Ameriky v spoločnosti BUBO sprievodcov. Vyskúšajte Ameriku za päť dní dovolenky!

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Los Angeles

Vitajte v L.A. Walt Disney, Hollywood, Rodeo Drive a Beverly Hills. American Dream. Lepšie sa už toto mesto vystihnút nedá. Využite všetko čo ponúka.

San Francisco

Jedno z najzaujímavejších miest našej planéty s ľuďmi, ktorí sa tu vyznajú. S nami sa v labyrinte San Francisca nestratíte.

Central Park

Piaty najväčší a zároveň najslávnejší park v New Yorku. Neuveriteľné je, že ho otvorili už v roku 1858 v čase, keď sa svetu ani nesnívalo, že okolo parku budú raz stáť mrakodrapy.

Grand Canyon

Grand Canyon

Postaviť sa na okraj Grand Canyonu je úchvatný zážitok. Pozrite sa z výšky 1100 metrov na dno tohto najväčšieho kaňona na svete kde tečie rieka Colorado.

Najvyššie zľavy teraz!

Toronto, Niagara, New York, Washington DC
K

Amerika  

USA, Kanada


náročnosť

9 dní

Trvanie

1701 1890€

Najvyššie zľavy teraz!

USA - západ 2020
K

Amerika  

USA


náročnosť

15 dní

Trvanie

2637 2930€

Americká zľava

USA - západ
K

Amerika  

USA

04.10. → 18.10. +2 termíny

náročnosť

15 dní

Trvanie

3160

Najvyššie zľavy teraz!

Toronto, Niagara, New York a relax v Dominikánskej republike
K

Amerika  

Dominikánska republika, USA, Kanada


náročnosť

12 dní

Trvanie

2601 2890€

Najvyššie zľavy teraz!

Toronto, Niagara, New York a Jamajka
K

Amerika  

Jamajka, USA, Kanada


náročnosť

12 dní

Trvanie

2457 2730€

Najvyššie zľavy teraz!

Svätá Lucia a Toronto, Niagara, New York
K

Amerika  

Svätá Lucia, Jamajka, USA, Kanada


náročnosť

13 dní

Trvanie

2727 3030€

Priekopníci luxusných expedícií

Najvyššie zľavy teraz!