Nový Zéland ponúka dovolenku snov. Množstvo zážitkov na Severnom aj Južnom ostrove. Špičkoví slovenskí sprievodcovia, nabitý program. 20 rokov skúseností na Novom Zélande.

Kam ísť na Nový Zéland?

20 rokov skúseností s cestami na druhý koniec zemegule. Cesta na Nový Zéland je dlhá, využite preto naše skúsenosti, šetrite čas a zažite viac! 

Severný ostrov je domovom najznámejších novozélandskych gejzírov. Polostrov Coromandel skrýva nádherné pláže, Rotorua zasa bublajúce bahno a neskutočnú geotermálnu aktivitu. Marlborough Sounds je jednoducho dokonalé a milovníci miest si prídu na svoje v Aucklande a Wellingtone

Na juh lákajú sopky národného parku Tongariro. Južný ostrov vás očarí aj ľadovcami Franz Josef a Fox v Južných Álp aj najvyššou horou Nového Zélandu Mt. Cook. Fjordy, Milford Sound, Mitre Peak treba jednoducho vidieť. Tiež sú na Južnom ostrove. Dotyky s civilizáciou ponúkajú Christchurch a Queenstown - centrum adrenalínových aktivít.

Spojte si návštevu Nového Zélandu s cestou do Austrálie, dovolenkou na Cookovych ostrovoch, Moorea či na Bora Bora. Budete nadšení!

Vyberte si zo širokej ponuky aktívnych dovoleniek na Nový Zéland

Každý, kto zažil prekrásnu novozélandskú prírodu na vlastné oči, jednoducho stratil reč. Neveríte? Choďte sa presvedčiť.

Zuzana Vallová

klientka

Ulovte viac zážitkov

Bublajúce bahno

Severný ostrov Nového Zélandu je známy svojou sopečnou a termálnou činnosťou. Priblížte sa k miestam, ktoré nám ukazujú aká je naša Zem silná a čo všetko sa v nej ukrýva.

Haka

Úžasný tanec domorodcov. Potetovaní, obrovskí ľudožrúti naháňajú strach. Poznáme miesto najlepšieho vystúpenia. Zľaknete sa ich vyplazeného jazyka?

Let vrtuľníkom

Let vrtuľníkom

Už 20 rokov organizujeme lety k najvyššiemu vrchu Nového Zélandu a nevieme sa ich dojesť. Navyše uvidíte aj ľadovec Fox a Franz Josef.

Queenstown

Atmosféra na brehu jazera Wakatipu. Užívajte si nielen prírodné krásy, ale aj skvelých ľudí Nového Zélandu.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Nový Zéland - Stredozem

Nový Zéland - Stredozem

Už pred filmom Pán prsteňov bol Nový Zéland destináciou známou nádhernou prírodou. Národ bez histórie má prírodu, akú nenájdete inde. A na tejto ceste spoznáte Severný aj Južný ostrov.

Poznávací zájazd, dovolenka - Nový Zéland a veľké mestá Austrálie

Nový Zéland a veľké mestá Austrálie

Celý zájazd Stredozem a veľkolepé austrálske mestá. Podrobne spoznáte oba ostrovy Nového Zélandu, ktorý sa považuje za najlepšiu krajinu na život a pookrejeme v teplej Austrálii.

Poznávací zájazd, dovolenka - Nový Zéland a Tahiti

Nový Zéland a Tahiti

Severný ostrov Nového Zélandu a Francúzska Polynézia. Veľkolepá cesta na opačný koniec sveta na maličké ostrovy uprostred Tichého oceánu. Nazrieme do kultúr Maorov a Polynézanov.

Poradíme vám

K

Austrália a Oceánia  

Nový Zéland, Austrália


náročnosť

15 dní

Trvanie

4360
K

Austrália a Oceánia  

Nový Zéland, Austrália


náročnosť

22 dní

Trvanie

5350
K

Austrália a Oceánia  

Nový Zéland


náročnosť

16 dní

Trvanie

4690
K

Austrália a Oceánia  

Francúzska Polynézia, Tahiti, Nový Zéland


náročnosť

16 dní

Trvanie

6200
K

Austrália a Oceánia  

Cookove ostrovy, Nový Zéland


náročnosť

15 dní

Trvanie

4480
K

Austrália a Oceánia  

Tahiti, Nový Zéland


náročnosť

16 dní

Trvanie

7300

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva