Las Vegas a New York

Bohémske Las Vegas a liberálny New York. Ak hľadáte týždňový úlet za hranicu všedných dní,toto je ideálna cesta. Oddych, zábava, kultúra v dvoch odlišných častiach USA.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť klientov
od 1 520,00 €

USA

8 dní
 • Nebezpečne dobrá kombinácia
 • Kráľovská zábava v meste hazardu uprostred púšte
 • Prehliadka Vegas a legendárneho Stripu!
 • Bezkonkurenčné nákupy, ubytovanie priamo na Manhattane – porovnajte!
 

Odlet do LAS VEGAS. Večer príchod do mesta večnej zábavy a hriechu. Transfer do hotela.

LAS VEGAS: mesto kasín, neónov a atrakcií, ktoré fungujú 24 hodín denne. Vyhráme a zvezieme sa vo veľkom štýle aj my? Strip je plný zábavy a života, pozrieme si egyptských faraónov, Eiffelovku, Sochu slobody, pirátsku loď, 350 metrov vysokú vežu Stratosphere, fenomenálne fontány hotela Bellagio, sirény Ostrova pokladov, všetko podľa chuti a nálady uprostred vyprahnutej púšte. Fakultatívne celovečerné predstavenie CIRQUE DU SOLEIL. Ak ste sa prejedli kasína a zábavy, skutočný divoký západ je len kúsok od Vás.

Individuálne voľno v kasíne alebo na Stripe. Fakultatívny výlet GRAND CANYON: Celodenný výlet ku Grand Canyonu na sklenú plošinu Skywalk nad západnou rímsou. Cena: 240 eur. Garancia nezabudnuteľného zážitku.

Odlet a prílet do New Yorku. Staneme sa súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Po ubytovaní budeme mať ešte šancu si užiť večerný New York. Times Square, známe ako pupok sveta, je plné dňom i nocou, alebo si pôjdete užiť výhľad z Empire State Building. Sme v meste, ktoré nikdy nespí, tak hurá doň. NEW YORK, NEW YORK.

Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na Dolnom Manhattane. Z Battery Parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Táto farnosť vlastní väčšinu pozemkov pod Wall Street. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto, kde stáli Dvojičky Svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall Street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov. Wall Street nás dovedie k East River a k vyhliadke na Brooklynský most. Z Dolného Manhattanu sa presunieme na Horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central Park s chronicky známymi miestami. Dakota Building, Strawberry Fields, Trumpovo klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza sa začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Deň sa ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať. Večer sa môžete iba prechádzať po uliciach, nakupovať, užiť si nočný život v nespočetných baroch a puboch, ísť na vyhliadky, alebo do niektorého z divadiel na Broadway.

Aby sa nám trošku zmenil pohľad na mesto, pôjdeme si Manhattan pozrieť z vody. Plavba nás zoberie po rieke Hudson k Soche slobody, okolo dolného Manhattanu do East River a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. Budete mať šancu pofotiť a pozrieť si mesto z iného uhla. Po tejto plavbe, ktorá trvá dve hodiny, máte ešte dostatok času na vlastný program v meste.

Priestor na posledné naplnenie nákupných tašiek, individuálne dopozeranie atrakcií, zamávame Times Square a poobede transfer na letisko, odlet domov a prílet ďalší deň.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • prelet Las Vegas – New York
 • 6 x ubytovanie v 3* hoteloch v dvojposteľových izbách
 • prehliadku Las Vegas a New Yorku
 • letiskové transfery v USA
 • slovenského BUBO sprievodcu
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby BUBO

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu, vstupné do múzeí, pamiatok, atrakcií, vybavenie ESTA, fakultatívne výlety, poistenie, resort fee v hoteloch (poplatky za Wi-Fi, telefonáty, posilňovňu atď.), batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
12.07.2017
19.07.2017
1 680,00 €
26.07.2017
02.08.2017
1 680,00 €
07.08.2017
14.08.2017
1 680,00 €
22.08.2017
29.08.2017
1 680,00 €
13.09.2017
21.09.2017
1 750,00 €
25.10.2017
01.11.2017
1 520,00 €
20.11.2017
27.11.2017
1 520,00 €
28.11.2017
05.12.2017
1 520,00 €

Donaldove dane (nie toho z Káčerova...)

Čaute Bubáci,
opäť sa vám hlásim z New Yorku. Určite máte Veľkej noci už plné zuby, tak začneme s iným zážitkom.
Dnes, ako sme s kolegyňou Monikou odpočívali v Bryant Park, ktorý patrí k…

16
APR
00:21
2017

Central park a v nom BUBO!

Takto sme my v BUBO travili vikend na Manhattane! Nasa mala, 8-clenna skupinka sa presunula z Toronta cez krasne Niagarske vodopady az do New Yorku.
A pocasie v sobotu poobede, kedy sa nasa…

27
FEB
15:02
2017
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner

Projekty sa prerábali a prerábali. Smetisko sa však zmenilo na stavenisko a dnes sa z nuly (Zero) stalo miesto štartu, miesto, odkiaľ sa oplatí návšteva NYC začať. Miesto hrozného teroristického útoku sa zmenilo na pietne a finančné centrum, pýchu mesta miest.

Projekty sa prerábali a prerábali. Smetisko sa však zmenilo na stavenisko a dnes sa z nuly (Zero) stalo miesto štartu, miesto, odkiaľ sa oplatí návšteva NYC začať. Miesto hrozného teroristického…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár


Pekný deň. Pred pár dňami sme sa vrátili zo zájazdu Las Vegas - New York. Skupinu do Las Vegas sme tvorili 2 ľudia a sprievodkyňa. V inej cestovke by nám zájazd zrušili, ale nie BUBO:-) Las Vegas ma veľmi príjemne prekvapil: je to verzia Disneylandu pre veľkých. Je zaujímavý a plný krásnych a romantických zákutí, ktoré nám pomohla objaviť naša sprievodkyňa Veronika Hulíková. Pri presune do New Yorku sa vyskytla malá chybička, ktorú okamžite vyriešil pán Tomáš Hušek na SOS Bubo linke, majte číslo v mobile a nikde sa nestratíte :-) V New Yorku sme sa pridali k väčšej skupine z Kanady a spolu sme absolvovali fantasticky zorganizovanú a odprezentovanú celodennú prehliadku vedenú sprievodcom Erikom Kondrcom. Organizácia a komunikácia počas zájazdu bola na nadštandardnej úrovni. Zájazd všetkým vrele odporúčam. A BUBO ďakujem, že posúva hranice "cestovateľskej kultúry" na Slovensku.
9. 5. 2017
od: Marta Kotorova komu: BUBO dna: 6.12.2010 Dobry den, BUBO V dnoch 22.-29.11.som absolvovala velky vylet do velkej zeme za velku mlaku-Las Vegas-New York. Vsetko bolo perfektne zorganizovane. A doniesla som si odtial nezabudnutelne zazitky. Vdaka patri aj nasim vasim sprievodcom-Michal Muhl a Sasa Sikorova. Urcite aj v buducnosti budem vasim spolucestovatelom. Vase vdacne turistky. Marta Kotorova a Marta Krmeska, Kosice.
7. 12. 2010

 • 1 / 1