Las Vegas a New York

USA

Bohémske Las Vegas a liberálny New York. Ak hľadáte týždňový úlet za hranicu všedných dní,toto je ideálna cesta. Oddych, zábava, kultúra v dvoch odlišných častiach USA.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť zákazníkov
od 1 680 €

USA

7 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd

Ulovte viac zážitkov

Viva Las Vegas

Už Elvis Presley vedel, o čom spieva. A pred hotelom Bellagio to pochopíte aj vy. Garantujeme vám, že s nami prepadnete sile Vegas, aj keď nemáte radi vyblýskanú show.

Central Park

Zelené srdce New Yorku robí z Manhattanu výborné miesto na život. Prebrázdime ho spolu krížom-krážom.

Helikoptérou ponad mrakodrapy

K tejto ceste sa to veľmi hodí. Pozrite si mrakodrapy Manhattanu od Central Parku až po Wall Street z vtáčej perspektívy. Čo dodať? Neskutočné.

 • Nebezpečne dobrá kombinácia
 • Kráľovská zábava v meste hazardu uprostred púšte
 • Prehliadka Vegas a legendárneho Stripu!
 • Bezkonkurenčné nákupy, ubytovanie priamo na Manhattane – porovnajte!
Zobraziť mapu

Odlet do LAS VEGAS. Večer príchod do mesta večnej zábavy a hriechu. Transfer do hotela.

LAS VEGAS: mesto kasín, neónov a atrakcií, ktoré fungujú 24 hodín denne. Vyhráme a zvezieme sa vo veľkom štýle aj my? Strip je plný zábavy a života, pozrieme si egyptských faraónov, Eiffelovku, Sochu slobody, pirátsku loď, 350 metrov vysokú vežu Stratosphere, fenomenálne fontány hotela Bellagio, sirény Ostrova pokladov, všetko podľa chuti a nálady uprostred vyprahnutej púšte. Fakultatívne celovečerné predstavenie CIRQUE DU SOLEIL. Ak ste sa prejedli kasína a zábavy, skutočný divoký západ je len kúsok od Vás.

Individuálne voľno v kasíne alebo na Stripe. Fakultatívny výlet GRAND CANYON: Celodenný výlet ku Grand Canyonu na sklenú plošinu Skywalk nad západnou rímsou. Cena: 240 eur. Garancia nezabudnuteľného zážitku.

Odlet a prílet do New Yorku. Staneme sa súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Po ubytovaní budeme mať ešte šancu si užiť večerný New York. Times Square, známe ako pupok sveta, je plné dňom i nocou, alebo si pôjdete užiť výhľad z Empire State Building. Sme v meste, ktoré nikdy nespí, tak hurá doň. NEW YORK, NEW YORK.

Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na Dolnom Manhattane. Z Battery Parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Táto farnosť vlastní väčšinu pozemkov pod Wall Street. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto, kde stáli Dvojičky Svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall Street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov. Wall Street nás dovedie k East River a k vyhliadke na Brooklynský most. Z Dolného Manhattanu sa presunieme na Horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central Park s chronicky známymi miestami. Dakota Building, Strawberry Fields, Trumpovo klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza sa začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Deň sa ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať. Večer sa môžete iba prechádzať po uliciach, nakupovať, užiť si nočný život v nespočetných baroch a puboch, ísť na vyhliadky, alebo do niektorého z divadiel na Broadway.

Aby sa nám trošku zmenil pohľad na mesto, pôjdeme si Manhattan pozrieť z vody. Plavba nás zoberie po rieke Hudson k Soche slobody, okolo dolného Manhattanu do East River a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. Budete mať šancu pofotiť a pozrieť si mesto z iného uhla. Po tejto plavbe, ktorá trvá dve hodiny, máte ešte dostatok času na vlastný program v meste.

Priestor na posledné naplnenie nákupných tašiek, individuálne dopozeranie atrakcií, zamávame Times Square a poobede transfer na letisko, odlet domov a prílet ďalší deň.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku v economy class
 • prelet Las Vegas – New York
 • 6 x ubytovanie v 3* hoteloch v  izbách pre dve osoby
 • prehliadku Las Vegas a New Yorku
 • letiskové transfery v USA
 • BUBO sprievodcu
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby BUBO

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu, vstupné do múzeí, pamiatok, atrakcií, vybavenie ESTA, fakultatívne výlety, poistenie, resort fee v hoteloch (poplatky za Wi-Fi, telefonáty, posilňovňu atď.), batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku

Poznámka:

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 2 voľné strany.

Termíny a ceny

Termín
Cena
26.07.2018
02.08.2018
1 750 €
Základná cena 1750 €
Letiskové poplatky 460 €
autorizácia ESTA do USA (pre občanov SR a ČR) 20 €
Spolu 2 230 €
Objednať zájazd
05.08.2018
12.08.2018
1 750 €
Základná cena 1750 €
Letiskové poplatky 460 €
autorizácia ESTA do USA (pre občanov SR a ČR) 20 €
Spolu 2 230 €
Objednať zájazd
25.10.2018
01.11.2018
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 460 €
autorizácia ESTA do USA (pre občanov SR a ČR) 20 €
Spolu 2 160 €
15.04.2019
22.04.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 460 €
autorizácia ESTA do USA (pre občanov SR a ČR) 20 €
Spolu 2 160 €
28.04.2019
05.05.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 460 €
autorizácia ESTA do USA (pre občanov SR a ČR) 20 €
Spolu 2 160 €
02.07.2019
09.07.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 460 €
autorizácia ESTA do USA (pre občanov SR a ČR) 20 €
Spolu 2 160 €
23.10.2019
29.10.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 460 €
autorizácia ESTA do USA (pre občanov SR a ČR) 20 €
Spolu 2 160 €

Odporúčame

USA , +1 viac
9 dní
1 930 €
USA
10 dní
2 280 €

J Jana Borovská

 
Pekný deň. Pred pár dňami sme sa vrátili zo zájazdu Las Vegas - New York. Skupinu do Las Vegas sme tvorili 2 ľudia a sprievodkyňa. V inej cestovke by nám zájazd zrušili, ale nie BUBO:-) Las Vegas ma veľmi príjemne prekvapil: je to verzia Disneylandu pre veľkých. Je zaujímavý a plný krásnych a romantických zákutí, ktoré nám pomohla objaviť naša sprievodkyňa Veronika Hulíková. Pri presune do New Yorku sa vyskytla malá chybička, ktorú okamžite vyriešil pán Tomáš Hušek na SOS Bubo linke, majte číslo v mobile a nikde sa nestratíte :-) V New Yorku sme sa pridali k väčšej skupine z Kanady a spolu sme absolvovali fantasticky zorganizovanú a odprezentovanú celodennú prehliadku vedenú sprievodcom Erikom Kondrcom. Organizácia a komunikácia počas zájazdu bola na nadštandardnej úrovni. Zájazd všetkým vrele odporúčam. A BUBO ďakujem, že posúva hranice "cestovateľskej kultúry" na Slovensku.

 

 
od: Marta Kotorova
komu: BUBO
dna: 6.12.2010

Dobry den, BUBO
V dnoch 22.-29.11.som absolvovala velky vylet do velkej zeme za velku mlaku-Las Vegas-New York.
Vsetko bolo perfektne zorganizovane. A doniesla som si odtial nezabudnutelne zazitky. Vdaka patri aj nasim vasim sprievodcom-Michal Muhl a Sasa Sikorova. Urcite aj v buducnosti budem vasim spolucestovatelom.

Vase vdacne turistky.

Marta Kotorova a Marta Krmeska, Kosice.


 • 1 / 1