Bezpečná a zároveň absolútna exotika. Dovolenka v Bangladéši pre skúsených cestovateľov, ktorí hľadajú viac. Krajinu, kde turistov spočítate na prstoch dvoch rúk, kde žijú ľudia s veľkým srdcom.

Kam cestovať do Bangladéša?

Zrejme každý zájazd do Bangladéša sa začne v Dhake, v meste, ktoré vás v spoločnosti skúseného sprievodcu chytí za srdce. Ľudia sa tu orientujú v absolútnom chaose, premávka stojí, na uliciach sa tlačia rikše, autá, autobusy, chodci aj kravy a my spoločne odhaľujeme krásu tunajších pamiatok a dýchame tú atmosféru.

Na západ krajiny láka Sundarban, kde sa v delte obrovských ázijských riek na loďkách plavíme za bengálskym tigrom a kde v chráme chránenom UNESCO obetujeme krokodílovi sliepku.

Východ Bangladéša tvoria hory. Žijú tu horské kmene, na návštevu ktorých potrebujete špeciálne povolenie. My vám ho vybavíme. Buddhizmus prichádzajúci z Barmy verzus silný islam Bangladéša. Maximálne zážitky.

Váhate, či je zájazd do Bangladéša pre vás? Máme skúsenosti a radi vám poradíme. 

Stretli sme sa na Slovensku s typicky neslovenským prístupom. Ste skvelí.

Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová

herci

Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová

TA3
9 minút o Ázii

Ľuboš Fellner navštívil Bangladéš ešte v minulom tisícročí. Dnes vám zo všetkých krajín Ázie vyberie svoje naj.

Najpopulárnejšie zájazdy

Bangladéš - absolútna exotika

Bangladéš - absolútna exotika

Absolútna a zároveň bezpečná exotika, akých je na svete veľmi málo. Poďte s nami do bývalého Východného Pakistanu za obradom obetovania býkov v starej Dhake! Fascinujúca expedícia do ústia obrovskej rieky…

Poradíme vám

K

Ázia  

Bangladéš, India


náročnosť

12 dní

Trvanie

2899

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.