Čakajte prosím...

5 darčekov pre muža

5 darčekov pre muža

Jozef Zelizňák

Jozef Zelizňák

Máte pocit, že váš partner bol už všade? Chcete ho prekvapiť cestou, akú nečaká? Chcete mu urobiť radosť čímsi ozaj výnimočným? Vyskúšajte jednu z našich piatich jarných špecialít. A hoci touto cestou nepohrdne žiaden muž, celkom určite ju zvládnete aj vy.

Máte pocit, že váš partner bol už všade? Chcete ho prekvapiť cestou, akú nečaká? Vyskúšajte jednu z našich piatich jarných špecialít. A hoci touto cestou nepohrdne žiaden muž, celkom určite ju zvládnete aj vy.

1. Patagónia, Ohňová zem

Magická cesta do najtichšieho regiónu našej planéty. Pripravte s na to najkrajšie z planéty Zem. Predĺžený pobyt v Torres del Paine a túra k legendárnym vežiam. Ľadovec Perito Moreno a najlepšie jahňacie na svete. Možnosť vyplaviť sa loďou na miesta, ktorých sa dotklo pred vami minimum ľudí. Na palube luxusnej lode s gurmánskou kuchyňou dobýjame spoločne Hornov mys.

 

Vydajte sa na cestu, akú absolvovalo len absolútne minimum Slovákov a Čechov, a nechajte sa prekvapiť. Exkluzívna cesta s výborným ubytovaním s odborníkmi na Afriku. Zbavte sa predsudkov a navštívte krajinu vyspelejšiu a čistejšiu ako Slovensko. Vnorte sa do džungle, trekujte na úpätí sopiek a pozrite sa do očí horskej gorile. Zaplávajte si v jazere Kivu a dajte si dúšok shirazu v bazéne s výhľadom na džungľu.

 

3. Kolumbia 5K

Kolumbia patrí právom medzi najkrajšie krajiny na svete. Scenérie pre každú chuť. Zelená džungľa, vysoké Andy s lahodnou kávou, kultúra, fascinujúce pamiatky a pohodové karibské pobrežie. Dotknite sa najvyššej palmy sveta, ochutnajte jednu z najlepších káv sveta a čaj z koky, zažite El-dorádo. Uvidíte na vlastné oči zlatý poklad a neuveriteľné bohatstvo, miesta, kde žil Pablo Escobar. Poďte do Kolumbie skôr, než ju objaví svet.

4. Orlí lovci – cesta za Aisholpan

Mongolskí orlí lovci sú poslední, ktorí si udržujú svoju tradíciu. Nejde iba o tradíciu lovu, ale aj o unikátny spôsob života. Na kazašskej, čínskej či ruskej strane sa táto tradícia stratila. O lovcoch, ktorí so svojimi orlami chytajú vlky a polárne líšky, písal už Marco Polo (1254 – 1324). Na tejto unikátnej ceste ručne (hand made) pripravenej expertmi z BUBO ide zároveň o dôkladné prebádanie Altaja od prvého po posledný vrch.

5. Galapágy

Galapágy sú snom mnohých. Tajomné ostrovy bez luxusných reštaurácii a hotelov, omnoho bližšie k rovníku než Havaj či Tahiti, kde v mori plávajú tulene, tučniaky a veľryby. Absolútne výnimočné miesto – jednoducho prírodné laboratórium. Galapágy sú jedinečný raj a kúsok nedotknutej prírody na planéte Zem. Galapágy vás môžu inšpirovať rozmýšľať o svete inak.

Super bonus navyše:

Ak napíšete na prihlášku do poznámky heslo darček, môžete si do 10. 1. 2019 bezplatne vymeniť objednaný zájazd za iný. Vianočná zľava zostane zachovaná. Ponuka sa týka zájazdov s odchodom od 1. marca.

Hľadáte ďalej? 272 ďalších zájazdov a tisícky termínov nájdete tu.

Posledná úprava článku | 395

Odporúčame tieto zájazdy

K

Latinská Amerika   Amerika  

Kolumbia

16.07. → 25.07. +6 termínov

náročnosť

10 dní

Trvanie

2350
K

Latinská Amerika   Amerika  

Patagónia, Chile, Argentína


náročnosť

14 dní

Trvanie

3960
K

Amerika  

Galapágy, Ekvádor


náročnosť

5 dní

Trvanie

1160
K

Afrika  

Burundi, Uganda, Rwanda


náročnosť

12 dní

Trvanie

4830