Kam cestovať do Kambodže?

Hlavným lákadlom zájazdu do Kambodže sú chrámy tamojšieho Angkoru, hlavného mesta vyspelej civilizácie z obdobia 10. – 13. storočia. Najznámejším z nich je chrámový komplex Angkor Wat, no na našich BUBO zájazdoch do Kambodže navštevujeme aj menej známe chrámy ako Bayon, Ta Prohm Banteay Kdei či Beng Maelea. Východ slnka nad Angkorskými chrámami sa zapíše k vašim najkrajším cestovateľským zážitkom.

Okrem mesta Siem Reap určite nevynechajte hlavné mesto Kambodže Phnom Penh. Prejdite sa po francúzskej promenáde, lemujúcej breh rieky Ton le Sap a jej sútok s Mekongom, a ochutnajte kambodžské špeciality na nočnom trhu. Nevynechajte náučnú návštevu Tuol Sleng (S 21) – múzea zločinov Červených Kmérov, ktorí vyvraždil tretinu národa.

Spestrite si dovolenku v Kambodži návštevou pokojného kambodžského vidieka, národných parkov, vodopádov, najväčšieho sladkovodného jazera v juhovýchodnej Ázii Ton Le Sap, či pláží a nádherného mora pri meste Sihanoukville a ostrovoch Koh Rong či Koh Rong Sanloem.

Pre luxusné ubytovanie v rezorte Song Saa či akékoľvek iné otázky ohľadom vášho zájazdu do Kambodže nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme.

Sú krajiny, ktoré majú to úžasné neopísateľné fluidum a Kambodža je jednou z nich. V BUBO sú lovci zážitkov a ja chcem loviť zážitky spolu s nimi.

Táňa Pauhofová

herečka SND

Táňa Pauhofová

Ulovte viac zážitkov

Promenáda pri rieke Ton le Sap

Miesto, kde Phnom Penh žije. Cez deň aj po zotmení. Na tomto mieste sa rieka zlieva s Mekongom.

Posvätenie mníchom v Angkor Wate

Chvíľka s budhistickým mníchom sa vám zapíše do pamäti. Na pamiatku vám ostane červený náramok.

Ako objaviteľ

Ako objaviteľ

Vďaka prenajatej doprave sa dostávame ďalej, na miesta bez turistov, kde sa budete cítiť ako objavitelia Angkoru.

Východ slnka pri Angkore

Východ slnka pri Angkore

Program v Kambodži sme prepracovali, aby sme vám každú minútu dovolenky nabili zážitkami. Poďte s nami na východ slnka k Angkoru.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - VIETNAM, KAMBODŽA

VIETNAM, KAMBODŽA

Logická cesta Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Útesy Halong Bay, cisárske Hue, kapitalistický Saigon verzus Hočiminov Hanoj. A na záver sladká Kambodža a dychvyrážajúce chrámy Angkoru.

Poznávací zájazd, dovolenka - NAJKRAJŠIE PAMIATKY SVETA

NAJKRAJŠIE PAMIATKY SVETA

Kambodžský Angkor, barmský Bagan aj dobrodružná cesta Laosom do prekrásneho mestečka Luang Prabang pod patronátom UNESCO. Unikátny program, vynikajúca strava, bezpečnosť a skvelé služby.

Poznávací zájazd, dovolenka - VEĽKÝ LETECKÝ OKRUH ÁZIOU

VEĽKÝ LETECKÝ OKRUH ÁZIOU

Neuveriteľná pestrosť krajín, kultúr a pamiatok. Angkor Wat, kŕmenie orangutanov, pozorovanie korytnačiek, či návšteva kasín Macaa na jednej ceste. Z Bangkoku do Hongkongu a v jarnom termíne križovanie Ježiša…

Poradíme vám

K

Ázia  

Vietnam, Kambodža


náročnosť

16 dní

Trvanie

2399
K

Ázia  

Mjanmarsko, Laos, Kambodža


náročnosť

14 dní

Trvanie

3460
F

Ázia  

Mjanmarsko, Laos, Kambodža


náročnosť

14 dní

Trvanie

3460
K

Ázia  

Vietnam, Kambodža


náročnosť

16 dní

Trvanie

2500
K

Ázia  

Vietnam, Thajsko, Kambodža


náročnosť

13 dní

Trvanie

1880
K

Ázia  

Vietnam, Kambodža


náročnosť

14 dní

Trvanie

3960

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test