Letenka do Kambodže vás povedie zrejme cez Bangkok. My v BUBO najradšej používame nasledovné letecké spoločnosti: Emirates (prestup v Dubaji), Qatar (prestup v Dohe), Thai / Austrian Airlines (priamy let do Bangkoku z Viedne)

Itinerár uvedený nižšie je len orientačný, aby ste mali predstavu o dĺžke letov pri verzii Emirates.

EK128 Viedeň → Dubaj 15:05 - 23:35
(let trvá 5 hod 40 min a je operovaný lietadlom typu Boeing 777)
EK384 Dubaj → Bangkok 03:05 - 12:05
(let trvá 6 hod a je operovaný lietadlom typu Boeing 777)
EK4566 Bangkok → Phnom Pénh 17:20 - 18:30
(let trvá 1 hod 15 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A319)
EK4567 Phnom Pénh → Bangkok 19:20 - 20:40
(let trvá 1 hod 15 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A319)
EK385 Bangkok → Dubaj 01:35 - 04:45
(let trvá 6 hod 10 min a je operovaný lietadlom typu Boeing 777)
EK127 Dubaj → Viedeň 08:55 - 12:25
(let trvá 6 hod a je operovaný lietadlom typu Boeing 777)

** informácie o dĺžke letov a typu lietadla sú orientačné a môžu sa kedykoľvek meniť. Vychádzame z aktuálnych informácií leteckej spoločnosti, ktorá si však vyhradzuje právo z operatívnych dôvodov meniť typ lietadla.

Riaďte sa vždy údajmi na Vašej letenke a následne informáciami leteckej spoločnosti, údajmi na obrazovkách a hláseniami na letisku. Informácie o časoch odletov ako aj o leteckej spoločnosti sa môžu zmeniť. Všetky uvedené časy sú miestne a zohľadňujú časový posun. Do lietadla si zvoľte pohodlné oblečenie a pite dostatok tekutín (hlavne dostatok vody).

Na dlhé lety do Kambodže Vám BUBO, najväčší predajca luxusných leteniek na Slovensku, odporúča využiť triedu Business! Prileťte do svojho cieľa oddýchnutý. V BUBO Vám radi poradíme. 

Online check-in: registráciu na let, kedy sú udelené konkrétne miesta v lietadle, je možné robiť v čase 48 hodín až 4 hodiny pred odletom podľa podmienok jednotlivých leteckých spoločností. Mnohé letecké spoločnosti k online check-inu vyžadujú údaje ako dátum narodenia, číslo pasu a dátum expirácie pasu. Ak máte dva cestovné pasy, vždy zadávajte údaje, z toho pasu, na ktorý pocestujete. 

Online check-in odporúčame spraviť vopred, ešte z pohodlia domova. Každopádne, aj pri najlepšej vôli sa stane, že online check-in nefunguje, miesta pre pasažierov sú už vopred vybrané alebo rozdelili spolucestujúcich. Žiaľ, online check-in niekedy neviete ovplyvniť nakoľko ide o systém leteckej spoločnosti. V takomto prípade prebieha registrácia až na letisku pred odletom. 

Je nevyhnutné, aby ste prišli na letisko minimálne 2,5 hodiny pred plánovaným odletom, kvôli bezproblémovému check-inu resp. odovzdaniu veľkej batožiny na let a kvôli bezproblémovej bezpečnostnej kontrole. Choďte preto vždy s dostatočným predstihom a rátajte s tým, že môžu byť dopravné zápchy, zlé počasie, porucha. Cestovanie nie je zadarmo a je lepšie radšej mať na letisku o jednu kávu viac, ako zmeškať krásnu cestu kvôli pár minútam. Kontroly na letiskách sú v tejto dobe prísnejšie a zdĺhavejšie.