Spoznajte krajinu objaviteľov, najkrajší ostrov Atlantiku aj horúci cestovateľský trend. Portugalsko, Madeira a Azorské ostrovy s BUBO. 25 rokov skúseností po trasách Diasa, Gamu a Magalhãesa.

Kam cestovať do Portugalska?

Hlavným lákadlom dovolenky v Portugalsku sú krásne mestá pevniny a nedotknutá príroda na Madeire a Azorských ostrovoch.

Dovolenku v Portugalsku môžete odštartovať v Lisabone, meste námorníkov, ikonickej žltej električky a jednej z najkrajších hlavných metropol Európy. Neďaleko Lisabonu leží Sintra, mestečko uprostred borovicových hájov, medzi ktorými stoja letné rezidencie portugalských vládcov. Najzápadnejším bodom Portugalska a kontinentálnej Európy je Cabo da Roca, z ktorého môžete obdivovať divoké pobrežie Atlantiku a nekonečný oceán, ktorý sa končí na kanadskom pobreží. Na zájazde do Portugalska nevynechajte ani trojuholník nádherných miest Fatima, Batalha, Obidos.

Madeira je často označovaná ako večný ostrov jari a najkrajší ostrov Atlantiku. Okrem hlavného mesta Funchal ponúka krásne vyhliadky z horskej Encumeady a útesu Cabo Girao.

K zatiaľ málo navštevovaným destináciám v Portugalsku patria Azory s hlavným mestom Ponta Delgada. Na Azorské ostrovy sa však chodí najmä pre ich prírodu. Známe atrakcie hlavného ostrova Sao Miguel sú dvojité jazerá Lagoa das Sete Cidades, či hrebeň vyhasnutej sopky. Zájazd do Portugalska si tiež môžete ozvláštniť plavbou za veľrybami a návštevou najstaršej čajovej platáže v Európe v dedinke Gorreana.

Pýtajte sa, radi vám poradíme. Užite si dovolenku v Portugalsku s BUBO.

Na zájazd Portugalsko, Madeira spomíname veľmi radi. Program zájazdu bol vynikajúci a naplnený. Veľa sme videli, počuli, obdivovali, kúpali sme sa a dokonca aj sánkovali. Patrí Vám vďaka za Vaše zájazdy a veľká vďaka nášmu sprievodcovi Miškovi Gajovi. Prajeme Vám veľa úspechov vo výbere ciest po svete.

manželia Sejlingeroví

KLIENTI

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - PORTUGALSKO, MADEIRA

PORTUGALSKO, MADEIRA

Spoznajte Portugalsko, jeho mestá, jedlo a víno, a zamilujte sa do objavných ciest. V druhej časti cesty sa vydáme na zelený ostrov, ktorý sa stráca v rozľahlom Atlantiku. Nakukneme za zelené hory a okúpeme na…

Poznávací zájazd, dovolenka - PORTUGALSKO, MADEIRA A AZORSKÉ OSTROVY

PORTUGALSKO, MADEIRA A AZORSKÉ OSTROVY

Kombinácia prvého zájazdu s predĺžením o zelené sopečné kopce, jazerá, vodopády a neuveriteľné vyhliadky Azorských ostrovov. Navštívte horúcu cestovateľskú destináciu, o ktorej dnes ešte netušia ani mnohí…

Poznávací zájazd, dovolenka - TOUR DE FRANCE PRE GURMÁNOV

TOUR DE FRANCE PRE GURMÁNOV

Pokračujte v poznávaní Európy vo veľkom štýle. Šampanské, koňak, víno, kalvados – Normandia, Bretónsko, Akvitánia. Jedinečný okruh časťami Francúzska, ktoré by mu ani nemali patriť.

Poradíme vám

K

Európa  

Madeira, Portugalsko


náročnosť

9 dní

Trvanie

2190
K

Európa  

Madeira, Portugalsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

2850
K

Európa  

Kapverdy, Portugalsko


náročnosť

10 dní

Trvanie

2090

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva