Letenky do Portugalska, alebo aj na portugalské ostrovy Madeira a Azory, odporúčame s kvalitnou leteckou spoločnosťou TAP PORTUGAL s priamym letom z Viedne do Lisabonu.

Itinerár uvedený tu nižšie je len orientačný, aby ste mali približnú predstavu o dĺžke letov:

TP 1271 Viedeň → Lisabon 13:25 - 16:00
(let trvá 3 hod 25 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A320)

TP 1274 Lisabon – Viedeň 14:35 – 19:00
(let trvá 3 hod 20 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A321)

TP 1697 Lisabon → Funchal 15:35 - 17:20
(let trvá 1 hod 45 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A320)

TP 1696 Funchal → Lisabon 8:45 - 10:25
(let trvá 1 hod 40 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A319)

TP 1687 Lisabon → Ponta Delgada 11:15 – 12:40
(let trvá 2 hod 25 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A319)

TP 1684 Ponte Delgada → Lisabon 7:00 – 10:15
(let trvá 2 hod 15 min a je operovaný lietadlom typu Airbus A321)

** informácie o dĺžke letov a typu lietadla sú orientačné a môžu sa kedykoľvek meniť. Vychádzame z aktuálnych informácií leteckej spoločnosti, ktorá si však vyhradzuje právo z operatívnych dôvodov meniť typ lietadla.

Riaďte sa vždy údajmi na Vašej letenke a následne informáciami leteckej spoločnosti, údajmi na obrazovkách a hláseniami na letisku. Informácie o časoch odletov ako aj o leteckej spoločnosti sa môžu zmeniť. Všetky uvedené časy sú miestne a zohľadňujú časový posun. Do lietadla si zvoľte pohodlné oblečenie a pite dostatok tekutín (hlavne dostatok vody).

BUBO, najväčší predajca luxusných leteniek na Slovensku, odporúča využiť triedu Business! Využite pohodlie letiskovej lounge a prileťte do svojho cieľa oddýchnutý. V BUBO Vám radi poradíme. 

Online check-in: registráciu na let, kedy sú udelené konkrétne miesta v lietadle, je možné robiť v čase 48 hodín až 4 hodiny pred odletom podľa podmienok jednotlivých leteckých spoločností. Mnohé letecké spoločnosti k online check-inu vyžadujú údaje ako dátum narodenia, číslo pasu a dátum expirácie pasu. Ak máte dva cestovné pasy, vždy zadávajte údaje, z toho pasu, na ktorý pocestujete. 

Online check-in odporúčame spraviť vopred, ešte z pohodlia domova. Každopádne, aj pri najlepšej vôli sa stane, že online check-in nefunguje, miesta pre pasažierov sú už vopred vybrané alebo rozdelili spolucestujúcich. Žiaľ, online check-in niekedy neviete ovplyvniť nakoľko ide o systém leteckej spoločnosti. V takomto prípade prebieha registrácia až na letisku pred odletom. 

Je nevyhnutné, aby ste prišli na letisko minimálne 2,5 hodiny pred plánovaným odletom, kvôli bezproblémovému check-inu resp. odovzdaniu veľkej batožiny na let a kvôli bezproblémovej bezpečnostnej kontrole. Choďte preto vždy s dostatočným predstihom a rátajte s tým, že môžu byť dopravné zápchy, zlé počasie, porucha. Cestovanie nie je zadarmo a je lepšie radšej mať na letisku o jednu kávu viac, ako zmeškať krásnu cestu kvôli pár minútam. Kontroly na letiskách sú v tejto dobe prísnejšie a zdĺhavejšie.