Hotely na Srí Lanke s dobrým pomerom ceny a kvality: 

Habarana: Sungreen Resort & Spa (Habarana): Príjemné ubytovanie v tichom a pokojnom prostredí, 25 metrový bazén, výborná kuchyňa kombinujúca tradičné srilanské dobroty s klasikou, na ktorú sme zvyknutí aj doma.

The Swiss Residence (Kandy): Kandy je mesto v srdci kandyjskej vysočiny. Je to mesto výhľadov. V tomto znamení je aj toto ubytovanie v koloniálnom The Swiss Residence. Pekné izby, skvelá reštaurácia, bohatý výber jedál, príjemné posedenie v bare a bazén.

Grand Tamarind Lake (Kataragama): Malý príjemný hotel uprostred zelene s malým bazénom. Príjemná záhrada a výhľady na jazero. Priestranné izby sú vybavené TV, wifi, súkromnou kúpeľnou, kde nájdete základné vybavenie, uteráky, kozmetika a fén. Ráno si pochutnáme na výbornom bufete.

Anilana Pasikuda (Pasikuda): Komfortný hotel pri pláži s veľkým bazénom kam Vám budú nosiť tropické osviežujúce drinky. Jednoduchá a čistá elegancia s výhľadom na Indický oceán. Sme na Srí Lanke vôbec? Priestranné klimatizované izby, pohodlné postele, súkromné kúpeľne so štandardným vybavením poskytujú dostatok pohodlia po fantastickej ceste. Pohostinnosť Srí Lanky je neuveriteľná. Skutočne trvajú na tom, aby ste sa tu cítili ako v raji.

Fox Jaffna (Kokkuvil): Kvalitný hotel s menším bazénom, príjemnou záhradkou a slnečnou terasou. Ráno si pochutnáte na výborných kontinentálnych raňajkách. Klimatizované izby sú vybavené TV, chladničkou, v súkromných kúpeľniach nájdete štandardné vybavenie aj s fénom. Hotel má pohnutú minulosť, ktorá dýcha z každej steny. Kedysi tu povstalci ukrývali cennosti a keď vláda vrátila budovu majiteľom, tí ju prerobili na luxusný butikový hotel.

Beacon Hotel (Negombo):  Ako už názov napovedá, ocitáte sa na pobreží. Hotel s malým bazénom a šírim morom a lehátkami Vás privíta a strávite tu krásne chvíle. Klimatizované izby majú súkromné kúpeľne so štandardným vybavením. Ráno si pochutnáte na bufetových teplých raňajkách. Relaxujete pri bazéne a na pláži s osviežujúcim drinkom v ruke a sumarizujete najlepšie, zážitky alebo plánujete ešte ďalšie.

Mermaid Hotel & Club (Kalutara): Dovolenka na pláži na Srí Lanke? Kalutara môže byť tou správnou voľbou pre Vás. All inclusive v cene ubytovania v hoteli Mermaid, priestranné izby s terasou či balkónom, dva bazény, bohatý výber jedál, joga, biliard, masáže a množstvo ďalších možností ako stráviť voľný čas a zrelaxovať. Tento hotel sme si v BUBO obľúbili. 

Ak máte záujem o vyšší štandard v Kalutare, tak Vám odporúčame:
Royal Palms Beach Hotel Kalutara: Luxusný plážový rezortový hotel s priestrannými izbami s balkónom a výhľadom na oceán, bary, reštaurácie, bazény, dokonalé miesto pre váš odpočinok. Môžete využiť fitness centrum, alebo skúsiť squash, bedminton, volejbal či stolný tenis. Hotel pre náročných. 
Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú kartu so sebou.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.