Hotely na Srí Lanke s dobrým pomerom ceny a kvality: 

Habarana: Sungreen Resort & Spa (Habarana): Príjemné ubytovanie v tichom a pokojnom prostredí, 25 metrový bazén, výborná kuchyňa kombinujúca tradičné srilanské dobroty s klasikou, na ktorú sme zvyknutí aj doma.

The Swiss Residence (Kandy): Kandy je mesto v srdci kandyjskej vysočiny. Je to mesto výhľadov. V tomto znamení je aj toto ubytovanie v koloniálnom The Swiss Residence. Pekné izby, skvelá reštaurácia, bohatý výber jedál, príjemné posedenie v bare a bazén.

Grand Tamarind Lake (Kataragama): Malý príjemný hotel uprostred zelene s malým bazénom. Príjemná záhrada a výhľady na jazero. Priestranné izby sú vybavené TV, wifi, súkromnou kúpeľnou, kde nájdete základné vybavenie, uteráky, kozmetika a fén. Ráno si pochutnáme na výbornom bufete.

Anilana Pasikuda (Pasikuda): Komfortný hotel pri pláži s veľkým bazénom kam Vám budú nosiť tropické osviežujúce drinky. Jednoduchá a čistá elegancia s výhľadom na Indický oceán. Sme na Srí Lanke vôbec? Priestranné klimatizované izby, pohodlné postele, súkromné kúpeľne so štandardným vybavením poskytujú dostatok pohodlia po fantastickej ceste. Pohostinnosť Srí Lanky je neuveriteľná. Skutočne trvajú na tom, aby ste sa tu cítili ako v raji.

Fox Jaffna (Kokkuvil): Kvalitný hotel s menším bazénom, príjemnou záhradkou a slnečnou terasou. Ráno si pochutnáte na výborných kontinentálnych raňajkách. Klimatizované izby sú vybavené TV, chladničkou, v súkromných kúpeľniach nájdete štandardné vybavenie aj s fénom. Hotel má pohnutú minulosť, ktorá dýcha z každej steny. Kedysi tu povstalci ukrývali cennosti a keď vláda vrátila budovu majiteľom, tí ju prerobili na luxusný butikový hotel.

Beacon Hotel (Negombo):  Ako už názov napovedá, ocitáte sa na pobreží. Hotel s malým bazénom a šírim morom a lehátkami Vás privíta a strávite tu krásne chvíle. Klimatizované izby majú súkromné kúpeľne so štandardným vybavením. Ráno si pochutnáte na bufetových teplých raňajkách. Relaxujete pri bazéne a na pláži s osviežujúcim drinkom v ruke a sumarizujete najlepšie, zážitky alebo plánujete ešte ďalšie.

Mermaid Hotel & Club (Kalutara): Dovolenka na pláži na Srí Lanke? Kalutara môže byť tou správnou voľbou pre Vás. All inclusive v cene ubytovania v hoteli Mermaid, priestranné izby s terasou či balkónom, dva bazény, bohatý výber jedál, joga, biliard, masáže a množstvo ďalších možností ako stráviť voľný čas a zrelaxovať. Tento hotel sme si v BUBO obľúbili. 

Ak máte záujem o vyšší štandard v Kalutare, tak Vám odporúčame:
Royal Palms Beach Hotel Kalutara: Luxusný plážový rezortový hotel s priestrannými izbami s balkónom a výhľadom na oceán, bary, reštaurácie, bazény, dokonalé miesto pre váš odpočinok. Môžete využiť fitness centrum, alebo skúsiť squash, bedminton, volejbal či stolný tenis. Hotel pre náročných. 
Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú kartu so sebou.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Vianoce s BUBO

Dovolenka Srí Lanka - rajská záhrada
K

Ázia  

Srí Lanka


náročnosť

11 dní

Trvanie

3970

Vianoce s BUBO

Dovolenka Najkrajšia cesta okolo sveta
K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Francúzska Polynézia, Dubaj (SAE), Tahiti, Spojené štáty americké (USA), Srí Lanka, Singapur, Nový Zéland, Maldivy


náročnosť

24 dní

Trvanie

8760 10950€
F

Ázia  

Srí Lanka, Maldivy


náročnosť

14 dní

Trvanie

7240

Vianoce s BUBO

Dovolenka Srí Lanka a Tamilské tigre
K

Ázia  

Srí Lanka


náročnosť

14 dní

Trvanie

1875 3750€
Marco Polo – najväčší cestovateľ Prémiový blog

Prémiový blog Marco Polo – najväčší cestovateľ

V záverečnom blogu o veľkom cestovateľovi píšem o jeho návrate z Číny späť domov. Išiel opäť úplne inou cestou a bolo to jedno nádherné…

Ľuboš Fellner 12 min. čítania
Zvieratá Srí Lanky Prémiový blog

Prémiový blog Zvieratá Srí Lanky

Srí Lanka je ostrovná tropická krajina s bohatou vegetáciou, plná vodných nádrží, rezervoárov, priehrad, kanálov a riek, obklopená Indickým oceánom…

Polonnaruwa - mesto kultúrneho trojuholníka Polonnaruwa

Polonnaruwa Polonnaruwa - mesto kultúrneho trojuholníka

Polonnaruwa je nádherným historickým mestom, ktoré sa nachádza v strednej časti Srí Lanky a tvorí jeden z vrcholov kultúrneho trojuholníka ostrova.…

Najfantastickejšie festivaly sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najfantastickejšie festivaly sveta

Ste už ostrieľaný cestovateľ, ktorý toho videl dosť a chce teraz svoje cesty povýšiť na iný level? Nejde totiž iba o to - KAM ísť, ale aj KEDY tu…

Vianoce s BUBO sa končia o Viac

- dní - hod -min -sek