Pas platný minimálne 6 mesiacov po návrate Áno
Víza vopred na veľvyslanectve Áno
Povinné očkovanie proti žltej zimnici Áno
Covid-19 - podmienky vstupu Áno * 

* Nezaočkovaní alebo čiastočne zaočkovaní cestujúci musia vyplniť príjazdový formulár, mať negatívny PCR test nie starší ako 5 dní pred príchodom (odporúčame 48 hodín pred odletom). Po prílete musia všetci cestujúci absolvovať PCR test na vlastné náklady, za ktorý môžu zaplatiť vopred tu.

Plne zaočkovaní sú tí, ktorí majú 1 dávku Johnosn&Johnson alebo 2 dávky ostatných vakcín nie menej ako 15 dní pred odletom. Títo cestujúci sú oslobodení od testu pred aj po prílete. Musia však vyplniť formulár na tejto stránke.

BUBO organizuje mesačne stovky zájazdov a vstupné informácie pravidelne aktualizujeme k všetkým našim cestám. Pre našich klientov vybavíme aj nevybaviteľné. Pokiaľ cestujete individuálne, overte si aktuálne podmienky na príslušných úradoch danej krajiny.

← Podmienky vstupu + COVID (zoznam krajín)

E

Afrika  

Nigéria, Togo, Benin, Burkina Faso, Mali

12.11. → 02.12.

náročnosť

21 dní

Trvanie

7920
E

Afrika  

Nigéria, Togo, Benin, Burkina Faso

12.11. → 25.11.

náročnosť

14 dní

Trvanie

5460
Ako byť šťastný? Blog

Blog Ako byť šťastný?

Ktorá je najšťastnejšia krajina sveta? Čo som sa o šťastí dozvedel na svojich cestách a naučil od iných národov? Prekvapujúce inšpiratívne zistenia…

Ľuboš Fellner 29 min. čítania
Najexotickejší ľudia sveta 2023 Blog

Blog Najexotickejší ľudia sveta 2023

Kde v najbližšom roku nájdete ešte tú pravú exotiku? Kde máte šancu dostať sa do doby kamennej a kde môžete nafotiť svoj najexotickejší…

Ľuboš Fellner 14 min. čítania

Predaj sa začína o Viac

- dní - hod -min -sek