Kam cestovať do Írska?

Dovolenka v Írsku? Určite áno. Poďte si prejsť zelený ostrov od Írskeho mora až po Atlantik.

Nájdite si svoj Dublin, mesto ľudovej zábavy v puboch alebo ťažkých úvah Jamesa Joycea. Porovnajte si ho s Belfastom, kde leží najbombovejší hotel na svete Je šanca, že sa dve Írska niekedy spoja?

A potom do prírody. Útesy Cliffs of Moher, obrí chodník Giant's Causeway až na polostrov Dingle. Viete, že práve kvôli tomuto polostrovu sa stal galský jazyk jedným z oficiálnych jazykov Európskej únie?

Kilkenny nie je len výborné pivo, ale aj najzachovalejšie stredoveké mestečko Írska. Je skutočne rozprávkové. Tak ako celá krajina, ktorá nepozná zimu, obkolesená morom a oceánom, kde vznikli príbehy o škriatkoch, vílach, trojlístkoch. Historické krivdy dodnes otriasajú týmto regiónom, ktorému sa vďaka BUBO dostanete pod kožu. Ešte váhate s výberom dovolenky v Írsku? Kontaktujte nás, radi vám poradíme.

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek


Premietanie o Írsku

Rozprávanie o Írsku. Urobte si kávičku alebo pukance a započúvajte sa do rád na dovolenku v Írsku.

Najpopulárnejšie zájazdy

Írsko a Severné Írsko

Írsko a Severné Írsko

Krajina, ktorá nepozná zimu, obkolesená morom a oceánom, kde vznikli príbehy o škriatkoch, vílach, trojlístkoch. Okruh od Írskeho mora až po Atlantik, kde sa stretneme s obrami, útesmi, hradmi, horami a dvoma…

Poradíme vám

K

Európa  

Veľká Británia, Írsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1880

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu