Hotely v Írsku a Severnom Írsku s dobrým pomerom ceny a kvality:

Hotel Holiday Inn Express (Belfast) – 3* Hotel Holiday Inn Express stojí v centre severoírskeho Belfastu v príjemnej štvrti Queen´s Quarter. Polohu v centre oceníte pri prechádzke, pretože stačí len necelých 20 minút chôdze a ocitnete sa na nábreží, pri katedrále či medzi mnohými reštauráciami. Príjemné izby sú čisté a svetlé a nájdete v nich drobnosti, ktoré vám spríjemnia pobyt. Izba má vlastnú toaletu, kúpeľňu, kanvicu na zohriatie vody na kávu či čaj aj satelitnú televíziu. V hoteli sa viete aj navečerať a dať si dobrý stejk či talianske cestoviny. Ochutnáte prvý pohárik írskej whiskey práve tu?

The Glasshouse (Sligo) – Štýlový hotel The Glasshouse vás zaujme už na prvý pohľad. Je iný ako hotely, v ktorých ste dosiaľ boli, pretože dýcha modernou, sklenenou architektúrou ako napovedá aj preklad jeho názvu. Štýlové izby sú zariadené moderne, presne tak ako celý hotel. Vlastná kúpeľňa, toaleta, plazmová televízia, klimatizácia, čaj alebo káva. Oddýchnuť si môžete vo fitness centre alebo dáte prednosť reštaurácii Kitchen, ktorá dostala už niekoľko ocenení a ponúka špeciality domácej kuchyne. Na raňajky čakajte bohaté, írske raňajky, ktoré vás zasýtia na pol dňa. Skúste sa nahovoriť aj na bar s perfektným výhľadom, skvelou whiskey alebo drinkom na záver dňa.

Lahinch Coast Hotel (Lahinch) – Lahinch Coast Hotel leží priamo v centre mestečka, len pár minút chôdze od pobrežia a pláže, kde sa viete príjemne poprechádzať. Slávne útesy Cliffs of Moher sú odtiaľto len cca 10 minút jazdy. Hotel pre svojich hostí ponúka aj sezónny bazén, fitness centrum a neďaleko je dokonca golfové ihrisko. Čisté, priestranné izby spĺňajú štandard štvorhviezdičkového hotela so všetkým vybavením, ktoré do takéhoto hotela patria. V reštaurácii sa každé ráno podávajú bohaté, írske raňajky, no najesť sa tu viete aj večer, aby ste si vychutnali gastronomické zážitky na sklonku dňa. Večer si zájdite do Aberdeen Baru s krbom a doprajte si príjemnú bodku za krásnym dňom.

Hotel Skellig (Dingle) – Hotel Skellig môže vsadiť na svoju lukratívnu polohu takmer na brehu krásneho zálivu Dingle Bay, v ktorom uvidíte krásu írskej prírody, kde sa viete príjemne poprechádzať. Ak by ste chceli hotel využiť na relax, tak potom ponúka pre svojich hostí SPA centrum s tromi bazénmi, masážami, salónom krásy či telocvičňu. Izby sú priestranné, svetlé, s vlastnou kúpeľňou aj toaletou, kanvicou na zohriatie vody aj satelitnou televíziou či kúrením a výhľadom na prírodu. Hotel má svoju vlastnú reštauráciu The Coastguard s výhľadom na záliv a perfektnými špecialitami z darov mora, rýb či skvelé stejky. V bare si doprajte pivo, pohár vína, whiskey alebo dobrý drink.

Hotel Innisfallen (Killarney) – Hotel Innisfallen v Killarney patrí medzi príjemne hotely, ktorého devízou je nielen skvelý servis, ale aj poloha len pár minút chôdze od jazera Loch Leane. Izby v hoteli sú priestranné, vybavené štandardom od vlastnej kúpeľne, cez toaletu, nočné stolíky, satelitnú televíziu, stôl so stoličkou až po bezplatné wifi. Za príplatok si viete v hoteli požičať bicykel a vybrať sa do okolia alebo si môžete ísť zahrať golf, pretože ihrisko je odtiaľto len 3 kilometre. Hotel ponúka aj kvalitnú reštauráciu s výberom írskych jedál, ale aj medzinárodnej kuchyne a zaujme aj svojim vínnym lístkom s obrovským výberom vín z rôznych krajín sveta.

Hotel Jurys Inn Dublin (Dublin) – Jurys Inn v centre írskeho Dublinu leží neďaleko známej ulice O´Connell Street v centre mesta. Geniálnu polohu hotela podčiarkne aj to, že stačí len cca 5 minút chôdze a ocitnete sa v slávnej časti Temple Bar, kde nájdete množstvo skvelých, tradičných barov a pubov. Ani historické miesta ako Dublin Castle či Trinity College nie sú z hotela ďaleko a bavíme sa o 10-15 minútach chôdze. Izby v hoteli sú príjemné vybavené štandardom kvalitných hotelov. V hoteli sa podávajú full irish breakfast, a tak sa máte na čo tešiť. Hotelová reštaurácia ponúka aj írske či európske špeciality, špeciálne druhy káv či iné chutné drobnosti, ktoré stoja za to. V hoteli viete využiť aj fitness centrum.

Náročnejším odporúčame:

Conrad Dublin (Dublin) – Špičkový 5* hotel v centre írskeho Dublinu z renomovanej, luxusnej siete. Poloha v centre Dublinu umožňuje dokonale využiť všetko, čo mesto ponúka a pritom si neustále vychutnávať komfort, ktorý hotel ponúka. Pre svojich hostí ponúka na relax fitness centrum a štýlovú reštauráciu s írskou aj medzinárodnou kuchyňou. Na večer odporúčame Alfie Byrne´s Bar, ktorý ponúka 33 druhov remeselných pív z USA a Írska, ktoré vám vyčarujú dokonalý záver dňa. Izby sú priestranné, svetlé, príjemné a nájdete v nich všetko, čo by ste mohli potrebovať od útulnej kúpeľne s toaletou až po stôl s kreslom, drevené skrine, satelitná televízia, klimatizácia aj chladnička s minibarom.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Conrad Dublin
Conrad Dublin

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Conrad Dublin

Dublin
Írsko

Špičkový 5* hotel v centre írskeho Dublinu z renomovanej, luxusnej siete. Poloha v centre Dublinu umožňuje dokonale využiť všetko, čo mesto ponúka a pritom si neustále vychutnávať komfort, ktorý hotel ponúka. Pre svojich hostí ponúka na relax fitness centrum a štýlovú reštauráciu s írskou aj medzinárodnou kuchyňou. Na večer odporúčame Alfie Byrne´s Bar, ktorý ponúka 33 druhov remeselných pív z USA a Írska, ktoré vám vyčarujú dokonalý záver dňa. Izby sú priestranné, svetlé, príjemné a nájdete v nich všetko, čo by ste mohli potrebovať od útulnej kúpeľne s toaletou až po stôl s kreslom, drevené skrine, satelitná televízia, klimatizácia aj chladnička s minibarom.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Jurys Inn Dublin Parnell Street

Jurys Inn Dublin Parnell Street

⭑⭑⭑⭑

Dublin, Írsko

Jurys Inn v centre írskeho Dublinu leží neďaleko známej ulice O´Connell Street v centre mesta. Geniálnu polohu hotela podčiarkne aj to, že stačí len cca 5 minút chôdze a ocitnete sa v slávnej časti Temple Bar, kde nájdete množstvo skvelých, tradičných barov a pubov. Ani historické miesta ako Dublin Castle či Trinity College nie sú z hotela ďaleko a bavíme sa o 10-15 minútach chôdze. Izby v hoteli sú príjemné vybavené štandardom kvalitných hotelov. V hoteli sa podávajú full irish breakfast, a tak sa máte na čo tešiť. Hotelová reštaurácia ponúka aj írske či európske špeciality, špeciálne druhy káv či iné chutné drobnosti, ktoré stoja za to. V hoteli viete využiť aj fitness centrum.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Innisfallen hotel

Innisfallen hotel

⭑⭑⭑⭑

Killarney, Írsko

Hotel Innisfallen v Killarney patrí medzi príjemne hotely, ktorého devízou je nielen skvelý servis, ale aj poloha len pár minút chôdze od jazera Loch Leane. Izby v hoteli sú priestranné, vybavené štandardom od vlastnej kúpeľne, cez toaletu, nočné stolíky, satelitnú televíziu, stôl so stoličkou až po bezplatné wifi. Za príplatok si viete v hoteli požičať bicykel a vybrať sa do okolia alebo si môžete ísť zahrať golf, pretože ihrisko je odtiaľto len 3 kilometre. Hotel ponúka aj kvalitnú reštauráciu s výberom írskych jedál, ale aj medzinárodnej kuchyne a zaujme aj svojim vínnym lístkom s obrovským výberom vín z rôznych krajín sveta.

Bar

Bar

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Dingle Skellig hotel

Dingle Skellig hotel

⭑⭑⭑⭑

Beenbane, Dingle, Írsko

Hotel Skellig môže vsadiť na svoju lukratívnu polohu takmer na brehu krásneho zálivu Dingle Bay, v ktorom uvidíte krásu írskej prírody, kde sa viete príjemne poprechádzať. Ak by ste chceli hotel využiť na relax, tak potom ponúka pre svojich hostí SPA centrum s tromi bazénmi, masážami, salónom krásy či telocvičňu. Izby sú priestranné, svetlé, s vlastnou kúpeľňou aj toaletou, kanvicou na zohriatie vody aj satelitnou televíziou či kúrením a výhľadom na prírodu. Hotel má svoju vlastnú reštauráciu The Coastguard s výhľadom na záliv a perfektnými špecialitami z darov mora, rýb či skvelé stejky. V bare si doprajte pivo, pohár vína, whiskey alebo dobrý drink.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Lahinch coast hotel

Lahinch coast hotel

⭑⭑⭑⭑

Lahinch, Írsko

Lahinch Coast Hotel leží priamo v centre mestečka, len pár minút chôdze od pobrežia a pláže, kde sa viete príjemne poprechádzať. Slávne útesy Cliffs of Moher sú odtiaľto len cca 10 minút jazdy. Hotel pre svojich hostí ponúka aj sezónny bazén, fitness centrum a neďaleko je dokonca golfové ihrisko. Čisté, priestranné izby spĺňajú štandard štvorhviezdičkového hotela so všetkým vybavením, ktoré do takéhoto hotela patria. V reštaurácii sa každé ráno podávajú bohaté, írske raňajky, no najesť sa tu viete aj večer, aby ste si vychutnali gastronomické zážitky na sklonku dňa. Večer si zájdite do Aberdeen Baru s krbom a doprajte si príjemnú bodku za krásnym dňom.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

The Glasshouse

The Glasshouse

⭑⭑⭑⭑

Sligo, Írsko

Štýlový hotel The Glasshouse vás zaujme už na prvý pohľad. Je iný ako hotely, v ktorých ste dosiaľ boli, pretože dýcha modernou, sklenenou architektúrou ako napovedá aj preklad jeho názvu. Štýlové izby sú zariadené moderne, presne tak ako celý hotel. Vlastná kúpeľňa, toaleta, plazmová televízia, klimatizácia, čaj alebo káva. Oddýchnuť si môžete vo fitness centre alebo dáte prednosť reštaurácii Kitchen, ktorá dostala už niekoľko ocenení a ponúka špeciality domácej kuchyne. Na raňajky čakajte bohaté, írske raňajky, ktoré vás zasýtia na pol dňa. Skúste sa nahovoriť aj na bar s perfektným výhľadom, skvelou whiskey alebo drinkom na záver dňa.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

K

Európa  

Veľká Británia, Írsko

06.09. → 13.09.

náročnosť

8 dní

Trvanie

2860
Dublin - metropola piva, whiskey a írskej kultúry Dublin

Dublin Dublin - metropola piva, whiskey a írskej kultúry

Dublin - okúzľujúce, históriou bohato poznačené hlavné mesto Írskej republiky, rodisko mnohých významných spisovateľov, básnikov a hudobníkov, aj…

Diana Vozárová 15 min. čítania
Najlepšie Irish puby sveta Blog

Blog Najlepšie Irish puby sveta

Útulná a príjemná atmosféra s tradičnou írskou výzdobou, živou hudbou a širokým výberom piva a whisky. Populárne priestory pre miestnych aj…

Viktor Háber 9 min. čítania
Ako si zamilovať Európu (na spôsob BUBO) Blog

Blog Ako si zamilovať Európu (na spôsob BUBO)

Čo nové ešte o našej „matičke“ povedať? Veď o Európe už aj tak všetci všetko vedia... Nie, nie, nemýľte sa! Aj na Starom kontinente sa dá stále…

Ľuboš Fellner 6 min. čítania
Potraty v Írsku Blog

Blog Potraty v Írsku

Íri hlasovali prekvapujúco ÁNO. Írsko aj podľa autora blogu už nie je tým zadubeným zaostalým krajom. Týmto hlasovaním dokázalo, že sa nenechá…