Dovolenka v Nepále a skúsenosti vašej cestovnej kancelárie. Najlepší program, špičkoví slovenskí sprievodcovia, kombinácie s Tibetom a Indiou. Pýtajte si referencie.

Zaujímavosti o Nepále

Video

6 minút o Nepále (00:06:03)

Čo vidieť a prečo a kam ísť v Nepále v rozhovore s Ľubošom Fellnerom.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Čína, Tibet, Nepál, India

Čína, Tibet, Nepál, India

Magická cesta, ktorú musíte raz za život prejsť. Od mauzólea Maa cez historickú Čínu, duchovný Tibet, šťavnatý Nepál až do neuveriteľnej Indie. Využite 16 rokov našich skúseností.

Poznávací zájazd, dovolenka - India, Nepál

India, Nepál

Cesta do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu postavenému z lásky, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom, na brehy posvätnej Gangy. Treba zažiť

Poznávací zájazd, dovolenka - Tibet, Nepál

Tibet, Nepál

Kratšia a pohodlnejšia cesta na strechu sveta pre náročných. Fascinujúca Lhasa, himalájske sedlá, základný tábor Everest Base Camp a šťavnaté Kathmandú. Cesta, ktorá vám obohatí život.

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Žívá bohyňa Kumari

Krajina príbehov, akými v Európe už nežijeme. Živá bohyňa Kumari žije v paláci od útleho veku do prvej straty krvi, aby chránila Nepál. Raz za rok vychádza medzi poddaných.

Fascinujúce Himaláje

Z tibetských himalájskych sediel vo výške 5200 m.n.m. prejdeme do zeleného Nepálu, krajiny silnej kultúry a starých tradícií. Stane sa Nepál vašou najobľúbenejšou krajinou?

Stredovek v Bhaktapure

Na tejto ceste vám ukážeme všetko. Prechádzajte sa s nami uličkami nepálskeho Bhaktapuru, kde sa zastavil čas a výjavy na uliciach sa nezmenili už 500 rokov.

Mount Everest

Mount Everest

Možno ho uvidíte už z kathmandského údolia. No takmer určite, keď s nami nastúpite na vyhliadkový let k Himalájam. Nezabudnuteľné.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.