Južná Amerika - raz za život

29-dňová expedícia od Tichého oceánu po Atlantik. To najlepšie z Južnej Ameriky - slávne Machu Picchu, jazero Titicaca, indiánsky La Paz. Prechod bolivijským altiplanom cez Salar de Uyuni do najsuchšej púšte sveta. Prechod cez Andy do elegantného Buenos Aires, vodopády Iguazú a na záver Rio. Unikátna cesta raz za život.

Ivan Strápek Ivan Strápek Ivan Strápek
Spokojnosť klientov
od 3 890,00 €

Peru, Bolívia, Chile, Argentína, Brazília, Paraguaj, Uruguaj

29 dní
 • 3 drahé letenky v Južnej Amerike v cene
 • Prechod na džípoch cez magický Salar v cene
 • Cuzco, Titicaca, La Paz – život 4000 m.n.m.
 • 2 voľnejšie dni v Santiagu a v Buenos Aires pre Váš oddych
 

Odlet z Viedne. Dlhý let do Peru.

LIMA: hlavné mesto krajiny. Prehliadka mesta s koloniálnym námestím. Plaza de Armas a hrobkou Pizarra. Kostol svätého Augustína, San Francisco s katakombami. Odkaz španielskych dobyvateľov. Začíname.

Ráno odlet do CUZCA, kedysi centra najmocnejšej indiánskej ríše, ktorá vládla v Južnej Amerike. Na úvod prehliadka ruín v okolí mesta – Chrám Slnka, majestátna pevnosť Sacsayhuaman, incké kúpele Tambo Machay, posvätné Qenko. Večerné prechádzky v meste, ktoré Vám možno pripomenie tibetskú Lhasu.

Koloniálna architektúra a indiánska minulosť. Vláčikom cez mohutné Andy popri dravej Urubambe až pod magické ruiny MACHU PICCHU.

Prehliadka novodobého divu sveta. Rozprávanie o ich histórii. Prečo ich postavili? Kto ich objavil? Ochutnáte výbornú veľkozrnnú kukuricu so syrom. Návrat do Cuzca.

Presun peruánskym vidiekom k najvyššie položenému splavnému jazeru sveta TITICACA. Návšteva unikátnych plávajúcich rákosových ostrovov Los Uros. Večer možno ochutnáme steaky z lamy v kvalitnej a vyskúšanej reštaurácii.

Odchod z Peru do Bolívie, kde neďaleko jazera prekročíme ďalšiu exotickú hranicu. Večer príchod do mesta LA PAZ. Prekrásna vyhliadka na mesto položené hlboko pod nami v kotline.

Prehliadka najvyššie položeného hlavného mesta na svete – námestie Plaza Murillo, San Francisco, prezidentský palác, pri ktorom si povieme viac o diskutovanom Evovi Moralesovi. Trhovisko a všadeprítomní Indiáni – sme v najindiánskejšom štáte Južnej Ameriky. Presun bolívijskou krajinou k našim džípom.

Presun bolívijskou krajinou k našim džípom a nástup na trojdňový prechod na džípoch úchvatnou vysokohorskou krajinou Bolívie.

Lagúny rôznych farieb, lagúna Verde, lagúna Colorada, plameniaky, sopky...

Vyvrcholenie programu – Salar de Uyuni – biela soľná planina, najväčšia svojho druhu na svete, vo výške 3650 m. 10 miliárd soli okolo Vás. Bizardná krajina na vychutnanie ktorej potrebujete tie najkvalitnejšie okuliare. Isla del Pescado – ostrov v bielom mori soli porastený obrovskými kaktusmi. Tipnete si ich vek?

Príchod do najsuchšej púšte sveta ATACAMA. Tu vraj nikdy neprší. A čo potom tie mraky na obzore? Atmosféra dediny siedmych statočných, návšteva nezabudnuteľného Údolia mŕtvych a úchvatného Údolia mesiaca, kde vystúpime aj na obrovskú piesočnú dunu.

Priestor pre návštevu gejzírov El Tatio a soľnej lagúny pre tých, ktorí soli nemali dosť. Výborné vínko v našom obľúbenom baríku a odlet do hlavného mesta.

SANTIAGO DE CHILE, moderná metropola je živou spomienkou na kultúrne, politické a sociálne zmeny, ktoré sa v krajine udiali. Prezidentský palác La Moneda, bulváry O´Higgins, Almirante Latorre, Blanco Encalada, Metropolitná katedrála, katedrála Santiago a centrálne námestie Plaza de Armas. Na večeru ochutnáte najlepšie steaky na svete.

Oddych v Santiagu. Priestor pre fakultatívnu návštevu historického mesta VALPARAISO pri Tichom oceáne (UNESCO).

Nezabudnuteľný prechod cez Andy do Argentíny. Uvidíme aj Aconcaguu? Príchod do Mendozy.

MENDOZA – sídlo a perla argentínskeho vinohradníctva. Na obzore Andy a najvyššie položené komerčné vinohrady na svete. Už spoznáte rozdiel medzi chilským a argentínskym? Fakultatívne návšteva vínnych pivníc. Ktoré Vám chutí viac? Odchod do Buenos Aires.

Príchod do BUENOS AIRES v ranných hodinách, ubytovanie v 3* hoteli v centre mesta. Tango v kaviarňach, muži v dokonalých oblekoch a krásne elegantné ženy. Čas na vydýchnutie si v zrejme najšarmantnejšom meste Južnej Ameriky.

Prehliadka rozľahlého mesta klimatizovaným autobusom. Proletárska štvrť La Boca so štadiónom Diega Maradonu. Ružový dom, sídlo argentínskej vlády, hrobka Evity Peron na magickom cintoríne Recoleta. Najširšia ulica planéty Avenida 9. júla s obeliskom, ktorý sa stal symbolom mesta.

Pôjdete si ráno zabehať do zelených pľúc mesta? Pokračovanie v prehliadke mesta pešo a najstarším metrom na južnej pologuli aj v španielsky hovoriacom svete. Madrid zaostal o šesť rokov, ďalší dôkaz toho, aká bola Argentína kedysi bohatá. Nákupy na pešej zóne Florida, budova krásnej opery Colón (tretia najvýznamnejšia operná scéna planéty). Mimoriadne sympatická nábrežná zóna Puerto Madero na mieste bývalého prístavu s mostom od Santiaga Calatravu a jedinou električkou mesta. Bohatá štvrť Palermo, kde každý dom má vlastného vrátnika a kde si domáci nechávajú svojich miláčikov venčiť chudobe. Pre záujemcov (nie je v cene) individuálny celodenný výlet rýchloloďou do Uruguaja. MONTEVIDEO, alebo COLONIA DEL SACRAMENTO, bývalá portugalská kolónia s hustou spleťou úzkych uličiek, pripomínajúcich starý Lisabon (UNESCO).

Výlet pobrežným vláčikom a výletnou loďou do snobských štvrtí Buenos Aires a do delty obrovskej rieky Paraná. Plavba v delte v cene. Popoludňajší odchod veľmi kvalitným linkovým autobusom na sever. Náročnejším odporúčame prelet (letí sa 22. deň ráno).

Príchod k vodopádom Iguazú. Ubytovanie v 3* hoteli s bazénom. Popoludní priestor pre návštevu brazílskej strany vodopádov a let vrtuľníkom (fakultatívne).

Celodenná prehliadka argentínskej strany vodopádov, ktorá je rozľahlejšia a možno aj krajšia než tá brazílska. Vláčik nás odvezie až k Diablovmu hrtanu – najväčšiemu z vodopádov. Odvážite sa vbehnúť v motorovej loďke priamo pod vodopád?

Výlet do Paraguaja v cene! Ciudad del Este, studené tereré (ochutnáte), indiánsky jazyk guaraní. Transfer na letisko a odlet do Ria. Mesto bohov, ktoré Vás dostane už pri pohľade z okienka lietadla. Ubytovanie v 3* hoteli. Za príplatok 4* hotel s bazénom,

RIO DE JANEIRO - prvý dotyk s brazílskym morom, oddych na najznámejšej pláži sveta. Či dáte prednosť bohatšej Ipaneme?

Prehliadka mesta prenajatým autobusom so slovenským sprievodcom. Lanovkou na Cukrovú Homoľu, kde niekto kedysi napísal: Prišiel som do Ria zomrieť. Keď som uvidel toto, rozhodol som sa žiť. Pochopíte prečo. Maracana, Sambodróm a centrum nového Ria. Pláže Ipanema, Flamengo a Botafogo. To všetko v cene Vašej cesty! Vláčikom k jednému z nových siedmich divov sveta na Corcovado. Odkiaľ je na Rio krajší pohľad?

Oddych na pláži, caipirinha, samba a neuveriteľná energia na každom kroku. Pri troche šťastia návšteva futbalového zápasu na slávnej Maracane. Rozlúčka s nezabudnuteľnou cestou.

Prílet domov.

 

Cena zahŕňa

 • letenky vrátane preletov Lima-Cuzco
 • Atacama-Santiago a Iguazu-Rio de Janeiro
 • minimálne 12x raňajky
 • všetku spoločnú dopravu
 • ubytovanie v jednoduchých hoteloch po úroveň 3*
 • slovenského BUBO-sprievodcu
 • prehliadky, všetky vstupy do národných parkov a múzeí podľa programu
 • prechod Ánd zo Santiaga do Mendozy
 • prehliadku vodopádov Iguazú z Argentíny
 • vláčik na Corcovádo
 • lanovku na Cukrovú homoľu
 • poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

stravu, výlet do Uruguaja, vstupné na Sambodróm počas karnevalu (od 55 €), letiskové poplatky.

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
28.08.2017
25.09.2017
4 140,00 €
06.11.2017
04.12.2017
3 890,00 €
06.12.2017
03.01.2018
4 140,00 €
15.01.2018
12.02.2018
4 290,00 €

La Reina de la Plata

Sedim si tak na teraske jednej restauracie v Puerto Madero, popijam vynikajuci argentinsky Malbec a cakam na svoj steak. Potichu rozmyslam, kolko takych miest ako je Buenos Aires poznam.…

24
APR
06:06
2017

Hrdinovia Patagónie

Putujeme Patagóniou a v hlave máme našich hrdinov:Magellana, Drakea, Darwina, Saint- Exuperyho (lietal tu 1929-1931), Morena a na našej lodi s nami cestujú potomkovia Roberta Fitz Roya.…

06
APR
07:55
2017
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner

Mrakodrapy New Yorku, národné parky Kanady, pyramídy Mexika, dokonalá Kuba, pamiatky Inkov v Peru, pláže Rio de Janeira, nostalgia Buenos Aires, ľadovce a tučniaky v Chile. Amerika je fantasticky pestrá, poď ju objaviť s nami na TOP 10 zájazdoch!

Mrakodrapy New Yorku, národné parky Kanady, pyramídy Mexika, dokonalá Kuba, pamiatky Inkov v Peru, pláže Rio de Janeira, nostalgia Buenos Aires, ľadovce a tučniaky v Chile. Amerika je fantasticky…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár


Vazena cestovna kancelaria, je tomu len par hodin, resp viac ako 24 hodin, co som sa vratil zo zajazdu s vasou CK BUBO – Juzna Amerika raz za zivot. Neda mi, aby som neposlal feedback na tento zajazd, resp. na sprievodcov, s ktorymi sme zazili mimoriadne silne okamihy a s ktorymi sme prezili tuto cestu. Nasimi sprievodcami boli Danka Snovakova, Martin Hrko a Katka Liskova. Danka SNOVAKOVA – clovek, ktory ma mimoriadne citlivy pristup ku zakaznikovi a ktory ma v sebe obrovsku davku empatie. Danku neprekvapi nic, vie sa rychlo zorientovat a pohotovo zareagovat. Verbalny a dokonca aj neverbalny prejav je velmi sympaticky, kultivovany a pohotovy. Co ocenujem najviac je to, ze sprievodca typu Danka, sa velmi rychlo prisposobi poziadavke zakaznika a danej situacie. Lingvisticky je mimoriadne zdatna, kozmickou rychlostou switchne a je tam, kde treba J U Danky citit, ze krajiny, ktore sprevadza ma v malicku a vie kde je sever a na otazky zakaznika reaguje svizne, bez rozmyslania. Je mlada, skusenosti ju pravom glorifikuju na piedistal „stareho harcovnika“. Danka, malinko popracuje na asertivite a je je max dokonala J Martin HRNKO – tažky intelektual s obrovským rozhladom. Chrli jednu informaciu za druhou. Kapacita, ktoru ma v sebe je obdivuhodna. KLOBUK DOLU! NIekledy si clovek povie: „Kde sa to vsetko v nom zhromazduje, kde ma ukryty ten hardisck?“ Martin je milý chalanisko, je zabavný, vtipny a prisposobivy. Dvojica Danka & Martin je dobre zohrata a posobila isto. Uzasne sa doplnala a kde bolo potrebne „pritvrdit“, Martrin reagoval J ·Katka Liskova – Jednoducho, spravny clovek na spravnom mieste. Je to sprievodca na velmi vysokej profesionalnej urovni, ktoreho si clovek musi hned oblubit a vo velmi rychlom casovom horizonte sa na neho nalinknut. Katka disponuje obrovskou davkou informacii a juznu Ameriku ma v malicku. Spanielcinou, ktorou rozprava priam zapada do juhoamerickeho prostredia a clovek ma pocit, ze je to jej rodny jazyk. Nadhernym a priam nonsalantnym sposobom riesi akukolvek poziadavku zakaznika. Je v nej obrovska davka asertivity a vzdy vsetko co povie ma hlavu, patu a nikoho neuraza. Katka ma obrovske srdce, nosiace priamo na dlani a praca, ktoru robi, vykonava s citom, velkou laskou, s rozvahou, pokojom a hlave noblesou. Dokaze predvidat, mysliet za zakaznika a vzdy si v kazdej jednej situacii poradit. Tu citit, ze nie je novacikom, jej reakcie su pohotove, asertivne, mile – poukazujuce na to, ze skutocna „ryba patri do vody“ J - Katka sa pri vykone svojej prace citi ako ryba vo vode. Nie je zdeformovana, unavena, frustrovana – nehra to na zakaznika. Ukazuje to, ze praca moze byt castokrat aj konickom a hlavne posobi, Katka, UVERITELNE. Vsetci „cestovatelia“ sa mozu na Katku v comkolvek spolahnut. Vzdy poradi, usmerni a ked je potrebne, poda pomocnu ruku. Co je priam fascinujuce, ku kazdemu jednemu cloveku pristupuje s laskou, oddanostou a pritom jej nechyba usmev na tvari. Veci, ktore robi, nerobi len „proforma“, vsetko to ma vahu, zmysel a skutocnu vypovednu hodnotu. Vsetkym „nasim“ sprevadzajucim sprievodcom drzim palec, prajem vela sil, energy a hlavne svatu trpezlivost s niektorymi typmi zakaznikov. S pozdravom a prianim pekneho dna
1. 3. 2017
Milý pán Fellner, milý Janči, milé BUBO, ako na každú cestu, aj na túto som sa starostlivo pripravovala už niekoľko mesiacov vopred. Je však celkom jasné, že akokoľvek dobrá príprava doma nenahradí úlohu sprievodcu “tu a teraz” ďaleko vo svete. Mesačné putovanie po siedmych krajinách Južnej Ameriky mohlo priniesť so sebou nielen mnoho zvedavých otázok, ale aj nejednu zložitú situáciu. Prešli sme vari 12000 km obrovským kontinentom viac než “hladko a plynule”, ako hovorieval náš vždy dobre naladený sprievodca, a naozaj všetko nám vychádzalo. Počasie ako na objednávku, bezchybné presuny najrôznejšími dopravnými prostriedkami v najrôznejšom teréne, jedinečné kulinárske a nápojové špeciality pre oči aj chuťové poháriky, vynikajúce ubytovanie vždy priamo v centre diania, a 100%-ne splnený atraktívny program. Bola som vďačná za každý jeden bonus, ktorý nám náš sprievodca Ján Buday ponúkol, kde sa len dalo. A darilo sa mi uloviť viaceré super zážitky aj naviac, počas voľného času. Nemám v úmysle teraz opisovať všetky tie zážitky a poznanie, ktoré som na tejto ceste zažila a získala, lebo slová nemôžu úplne vyjadriť tie úžasné pocity, ktoré sa stali mojou súčasťou už navždy. Ako po každej ceste s Vami... Chcem sa však úprimne poďakovať predovšetkým Jančimu, veľkému profesionálovi a skvelému človeku za to, že vďaka nemu bola pre mňa Južná Amerika raz za život ešte lepšia a krajšia, ako som dúfala. Vďaka jeho osobnosti, skvelej organizácii, poznatkom, skúsenostiam, ochote, diplomacii, rešpektu i humoru, porozumeniu, priateľstvu. A to vždy v správnom čase, na správnom mieste, v správnej miere. V čase, keď nejeden z Vašich sprievodcovských pilierov vymenil život v BUBO za iný, niektorí už nemáme tú predchádzajúcu istotu, že každý sprievodca bude rovnako dobrý. Keď som sa pár dní pred odletom konečne dozvedela meno nášho sprievodcu, vedela som, že moja Južná Amerika bude s Jančim fantastická. A to vedomie je na nezaplatenie. Ďakujem, Janči, že si bol taký fantastický! Pod Tvojím vedením bol tento krásny, náročný zájazd jednoducho – fantastický. S Tebou by som šla hocikam Teda VAMOS! Tie posledné dni bez Teba to veru nebolo “ono”. Na rozdiel od nášho ubytovania, ktoré nemohlo byť lepšie situované po celú dobu, až do posledného dňa. Ďakujem, BUBO! Veľká Južná Amerika je o dychberúcej prírode, vysokých, strmých horách, nedoziernych planinách, farebných lagúnach, plameniakoch a pelikánoch takmer na dosah, o broméliách skrytých v džungli, o tichu púšte aj o melódii speneného Pacifiku či Atlantiku. Je o očarujúcich čistučkých mestách, vzácnej minulosti aj dynamickej súčasnosti, o podmanivej muzikalite a temperamente ľudí na každom kroku, o futbalovej lopte v parku, o zvonivom smiechu študentov, ktorým z oblakov požehnáva sám Boh... OBRIGADO... Už teraz sa teším na ďalšiu cestu s Vami a verím, že budem opäť rovnako nadšená. S pozdravom, Eleonóra Kochová
12. 1. 2017
Na zajazde som bola v novembri a bolo vynikajuco! Obrovske mnozstvo zazitkov (Machu Pichcu, Bike ride, Solna pust, Tango show...nikdy nezabudnem), dobra partia, krasne pocasie (mali sme stastie, to sa neda vybavit :) a skvely sprievodca so zmyslom pre humor (Janci, dakujem aj za tvoju trpezlivost a odpovede na vsetky zvedave otazky :) . Dakujem Bubo za tento super zajazd a isto s Vami pojdem aj na dalsie expedicie. S pozdravom, Ines
12. 12. 2016
Nie je to ani týždeň, čo som sa vrátila z expedície po Južnej Amerike. Očakávania boli veľké, ale po návrate viem, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí absolvovať túto cestu. Krásne miesta, prijemní ľudia, kopec dobrodružstiev a skúseností. Nikdy by som tomu neverila, ale mojim top zážitkom bola Bolívia. Všetko prebehlo hladko a klapalo ako hodinky, čo pri komplikovanosti zájazdu nie je jednoduché. Po organizačnej stránke naozaj výborne zvládnuté. K celkovej spokojnosti prispel aj náš, v každej situácii nápomocný, sprievodca Janči, ktorého zásluhovou expedícia prebehla v priateľskej a pozitívnej atmosfére, zároveň by som sa mu chcela poďakovať za množstvo nových informácii a poznatkov, niektoré už ostanú v mojej pamäti navždy (Pachacutec, Ollantaytambo). Veľké ďakujem za tento zážitok, už mam vybratú ďalšiu verím, že zaujímavú expedíciu. Najlepšia investícia je do zážitkov! Soňa
11. 12. 2016
Od: fermat@centrum.sk [mailto:fermat@centrum.sk] Odoslané: 12. marca 2010 8:04 Komu: BUBO; matika@tech-holding.sk Predmet: Pre p. riaditeľa CK BUBO p. Fellnera Vážený p. riaditeľ i ostatní "bubáci", sme Vašimi klientami už 4-5 rokov. Boli sme "spolu" v Mexiku s Katkou Líškovou, v Čine,Tibete, Nepáli, Indii s Marekom Nehybom, v Jordánsku, Palestíne, Izraeli s Kamilou Prešnajderovou a teraz nedávno v Južnej Amerike-9 štátov s Michalom Chmeliarom. Musím povedať, že klobúk dole pred všetkými sprievodcami. Znalosti, zodpovednosť, bezproblémové riešenie kritických situácii...všetka česť. Touto cestou by som sa chcel spolu s manželkou úprimne poďakovať Vám, p. riaditeľ, za zorganizovanie takéhoto zájazdu po Juž. Amerike. Zvlášť by som sa chcel poďakovať Miškovi Chmeliarovi, ktorý úplne profesionálne, bravúrne, s nadhľadom, bez náznaku nejakých komplikácií bol nielen ochotný, ale sám iniciatívne vyriešil všetky úskalia, ktorými sme boli nútení na tejto ceste absolvovať. Miško ďakujem. Ďakujem ešte raz Vám a celej cestovke a určite najbližšie v inom kúte sveta s CK BUBO Matika František a Matiková Jarmila
15. 4. 2010
-----Pôvodná správa----- Od: marta.piherova@seznam.cz [mailto:marta.piherova@seznam.cz] Odoslané: 14. marca 2010 19:20 Komu: BUBO Predmet: Cestovatelé z Kroměříže Cestovní kanceláři BUBO, my jsme ti dva čeští cestovatelé z Kroměříže, kteří přes Vaši cestovku letos v lednu absolvovali nádhernou dobrodružnou expedici Jižní Amerikou. Byla to cesta plná úžasných zajímavostí, poznatků od Boboty, přes zážitky z Machu Picchu /na ty se snad nedá nikdy zapomenout/, až po sambu v Riu. Největší zásluhu na perfektním průběhu naší cesty má však náš průvodce Michal Chmeliar, který do nás neúnavně chrlil spousty informací a zajímavostí o jednotlivých místech J.A. Také ve vypjatých situacích vše s dokonalou profesionalitou perfektně zvládal,radil,uklidňoval. Proto bychom Vám rádi doporučili svými dvěma hlasy jmenovat Michala jako nejlepšího průvodce CK BUBO za letošní cestovní rok. Vaše cestovní kancelář je na vysoké úrovni a jak jsme se nyní mohli přesvědčit, máte zájem na tom, aby Váš klient byl vždy maximálně spokojený. Přejeme Vám do budoucna hodně cestovatelů a tak dobrých průvodců jako je Michal. Zdravíme z Moravy, Marta a Miloš Piherovi
15. 4. 2010
Meno: Tomášikovci Email: tomasikovci@....com Predmet: Poďakovanie Adresát: Luboš Fellner - riaditeľ Správa: Ako účastníci zájazdu "Južná Amerika" v lete tohto roku /2009/ vyslovujeme uznanie a poďakovanie za celú organizáciu zájazdu - nemalo to chýbu. Vynikajúci bol po všetkých stránkach sprievodca Miško Chmeliar. Udeľujeme znamku 1 ***** Nech sa Vám všetkým v práci darí... Tomášikovci P.S. Snívame o ceste do Japonska
11. 12. 2009
From: formular@bubo.sk [mailto:formular@bubo.sk] Sent: 26. februára 2008 20:54 To: lubos.fellner@bubo.sk Subject: Bubo.sk - podakovanie Importance: High Kontaktný formulár zo stránky www.bubo.sk: Meno: Daniel Molnár E-mail: simonika@mail.t-com.sk Správa: Vážená cestovná kancelária Bubo.Dovolte nám aby sme podakovali vašej kancelárie a nášmu sprievodcovi Robovi že ste nám pripravili bezchybné prežitie dovolenky(expedície). dakujeme Molnárovci
11. 5. 2009
Od: Slavka SLAVICA D.O.O. [mailto:slavka@cro-online.net] Odoslané: 6. februára 2008 22:19 Komu: Jana Gembalova Predmet: Juzna Amerika 3.1. Dobrý deň, vrátili sme sa z dovolenky Južná Amerika 9 štátov. Ďakujeme za prekrásnu dovolenku, bolo to veľmi dobre organizované, máme neopakovateľné zážitky. Už sme boli s vami druhýkrát a rozmýšľame o novej dovolenke opäť s vašou CK. Dakujeme s želáme veľa pracovných úspechov a spokojných klientov. S pozdravom Ing. Halašiová a D. Grmoja
11. 5. 2009

 • 1 / 1