Spoznajte Čile. Pozrite si kam ísť a čo vidieť v tejto krajine.

Zaujímavosti o Čile

Video

9 minút o Južnej Amerike (00:08:47) - Video

Ľuboš Fellner o najkrajších krajinách Južnej Ameriky.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Patagónia, Ohňová zem

Patagónia, Ohňová zem

To najkrajšie z našej planéty. Predĺžený pobyt v Torres del Paine a túra k legendárnym vežiam. Kukučín v Punta Arenas, vína v Santiago de Chile, tučniaky na Isla Magdalena.

Poznávací zájazd, dovolenka - Chile, Peru, Bolívia

Chile, Peru, Bolívia

Expedía z Limy do Santiaga. Vrchol programu: prechod bolivijským altiplanom cez soľnú planinu Salar de Uyuni do najsuchšej púšte sveta. Na záver Santiago. 20 rokov skúseností.

Poznávací zájazd, dovolenka - Veľkonočný ostrov, Peru, Bolívia

Veľkonočný ostrov, Peru, Bolívia

Machu Picchu a Veľkonočný ostrov. Čo dodať? Naša expedícia do ríše Inkov obohatená o návštevu najizolovanejšieho miesta na svete. Splňte si cestovateľský sen.

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Ochutnávka najlepších čilských vín

Ochutnávka najlepších čilských vín

Návšteva úrodných viníc spojená s ochutnávkou toho najlepšieho, čo tu majú. Dáte prednosť Malbecu alebo zostanete verní nášmu obľúbenému Carmenére?

Tri dni v džípoch

Skutočná expedícia na ceste z Bolívie do Chile. Cez náhornú plošinu 4000 m.n.m. do najsuchšej púšte sveta. Neopísateľný zážitok.

S nohou na stole

Pri dobrom počasí sa vylodíme na ostrove, ktorý už stáročia láka dobrodruhov. Má sem prístup jediná loď na svete – vaša.

Prírodopisný seriál

Prírodopisný seriál

Kajuta je priestranná, svetlá a luxusná. Nehľadajte tu však televízor. Príroda vám cez veľké okno vysiela nádherný prírodopisný seriál dvadsať hodín denne. Sme na juhu a svetlo je dlhšie než na severnej pologuli.

Martin Kukučín Blog

Blog Martin Kukučín

Spisovateľ, lekár, cestovateľ, môj vzor. O jeho literárnej tvorbe sa u nás napísalo veľa. Naopak o pobyte Martina Kukučína v Južnej Amerike skoro…

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.