Kam ísť v Chile?

Unikátna krajina, zo severu na juh dlhá 4300 km, zo západu na východ len 350 km. Možno najkrajšia príroda sveta a zároveň minimum turistov. Chile je tip na dovolenku pre skúsených cestovateľov.

Torres del Paine je právom najväčšou atrakciou. Ohromné veže, ktoré treba vidieť pri východe aj západe slnka. Súčasťou našej cesty do Patagónie je aj trek priamo k vežiam.

Veľkonočný ostrov - najizolovanejšie miesto na našej planéte od dávna lákal záhadami svojich sôch. Dnes je dostupný aj pre vás. Najsuchšia púšť sveta leží tiež v Chile - Atacama s atmosférou amerických westernov. Punta Arenas je najväčším mestom sveta južne od 46. rovnobežky. Slovákov sem láka odkaz Martina Kukučína a kolónie tučniakov na neďalekom ostrove Isla Magdalena.

Ochutnajte chilské vína, výbornú kuchyňa plnú rýb a morských plodov. Poďte na aktívnu dovolenku za atrakciami Chile. Pýtajte si referencie.

Chile so malebným San Pedrom a najsuchším miestom na zemeguli púšťou Atacama a rušným Santiagom. Prežili sme úsmevné, dobrodružné, ba aj drsné podmienky, nafotili tisícky fotiek a ochutnali všetky dobroty sveta...

Ing. Anton Eliáš

klient

Ulovte viac zážitkov

Ochutnávka najlepších čilských vín

Ochutnávka najlepších čilských vín

Návšteva úrodných viníc spojená s ochutnávkou toho najlepšieho, čo tu majú. Dáte prednosť Malbecu alebo zostanete verní nášmu obľúbenému Carmenére?

Tri dni v džípoch

Skutočná expedícia na ceste z Bolívie do Chile. Cez náhornú plošinu 4000 m.n.m. do najsuchšej púšte sveta. Neopísateľný zážitok.

S nohou na stole

Pri dobrom počasí sa vylodíme na ostrove, ktorý už stáročia láka dobrodruhov. Má sem prístup jediná loď na svete – vaša.

Prírodopisný seriál

Prírodopisný seriál

Kajuta je priestranná, svetlá a luxusná. Nehľadajte tu však televízor. Príroda vám cez veľké okno vysiela nádherný prírodopisný seriál dvadsať hodín denne. Sme na juhu a svetlo je dlhšie než na severnej pologuli.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Patagónia, Ohňová zem

Patagónia, Ohňová zem

To najkrajšie z našej planéty. Predĺžený pobyt v Torres del Paine a túra k legendárnym vežiam. Kukučín v Punta Arenas, vína v Santiago de Chile, tučniaky na Isla Magdalena.

Poznávací zájazd, dovolenka - Chile, Peru, Bolívia

Chile, Peru, Bolívia

Expedía z Limy do Santiaga. Vrchol programu: prechod bolivijským altiplanom cez soľnú planinu Salar de Uyuni do najsuchšej púšte sveta. Na záver Santiago. 20 rokov skúseností.

Poznávací zájazd, dovolenka - Veľkonočný ostrov, Peru, Bolívia

Veľkonočný ostrov, Peru, Bolívia

Machu Picchu a Veľkonočný ostrov. Čo dodať? Naša expedícia do ríše Inkov obohatená o návštevu najizolovanejšieho miesta na svete. Splňte si cestovateľský sen.

Poradíme vám

E

Amerika  

Peru, Chile, Bolívia


náročnosť

16 dní

Trvanie

3550
K

Polárne oblasti   Amerika  

Ohňová zem, Patagónia, Chile, Argentína


náročnosť

13 dní

Trvanie

4570
K

Polárne oblasti   Amerika  

Ohňová zem, Patagónia, Chile, Argentína, Antarktída


náročnosť

17 dní

Trvanie

7730
K

Amerika  

Patagónia, Paraguaj, Chile, Brazília, Argentína


náročnosť

16 dní

Trvanie

3850
E

Amerika  

Oceánia, Veľkonočný ostrov, Peru, Chile, Bolívia


náročnosť

19 dní

Trvanie

4850
K

Amerika  

Patagónia, Chile, Brazília, Argentína


náročnosť

19 dní

Trvanie

4090

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test