Kam ísť do Peru?

Jedna z najatraktívnejších krajín Južnej Ameriky ponúka pamiatky Inkov, vysokohorskú prírodu Ánd, pobrežie Tichého oceánu aj koloniálny odkaz španielskych dobyvateľov. Kam ísť v Južnej Amerike? Určite do Peru!

Machu Picchu je, samozrejme, magnetom pre každého cestovateľa do Peru. My vám ho ukážeme tak, aby ste pochopili jeho odkaz a videli viac. Cuzco a ďalšie pamiatky Inkov najlepšie spoznáte s kvalitným sprievodcom. Pýtajte si referencie a spoznajte Peru lepšie. 

Jazero Titicaca - najvyššie položené splavné jazera na svete na hraniciach s Bolíviou. Poďte s nami za indiánmi na ich rákosové ostrovy a dýchajte indiánsku atmosféru. Islas Ballestas sa zas právom nazývajú Malými Galapágmi. Dovolenka v Peru je aj poznávaní fantastickej fauny.

Lima a Arequipa spomínajú na španielskych dobyvateľov. Vaša dovolenka v Peru vám rozšíri poznanie histórie stretu domorodého obyvateľstva s bielymi kresťanmi.

Využite naše skúsenosti a vyberte si zájazd do Peru na mieru. Radi vám poradíme.

V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

TA3
14 minút o Peru

(00:14:04)

Cesty do Peru a do Južnej Ameriky očami Ľuboša Fellnera

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Peru, Bolívia

Peru, Bolívia

Zájazd, ktorý BUBO organizuje už vyše 20 rokov, vedie aj do málo navštevovanej Bolívie. Peru spoznáme od pobrežia Tichého oceánu apo Amazonský prales. Komfortná dovolenka.

Poznávací zájazd, dovolenka - Chile, Peru, Bolívia

Chile, Peru, Bolívia

Expedícia do najindiánskejších častí Južnej Ameriky. Vrchol programu: prechod bolivijským altiplanom cez Salar de Uyuni do najsuchšej púšte sveta. Náročná, ale krásna dovolenka.

Poznávací zájazd, dovolenka - To najlepšie z Južnej Ameriky

To najlepšie z Južnej Ameriky

Komfortná cesta veľkým kontinentom, kde máte všetky prelety v cene. Machu Picchu, jazero Titicaca, Santiago, Buenos Aires, Iguazú a Rio de Janeiro na jednej fantastickej ceste.

Poradíme vám

K

Amerika  

Peru, Bolívia

11.02. → 24.02. +8 termínov

náročnosť

14 dní

Trvanie

2950
E

Amerika  

Peru, Chile, Bolívia


náročnosť

16 dní

Trvanie

3550
K

Amerika  

Peru, Bolívia


náročnosť

17 dní

Trvanie

3520
E

Amerika  

Oceánia, Veľkonočný ostrov, Peru, Chile, Bolívia


náročnosť

19 dní

Trvanie

4850
E

Amerika  

Peru, Paraguaj, Chile, Brazília, Bolívia, Argentína


náročnosť

29 dní

Trvanie

5600
K

Amerika  

Peru, Chile, Brazília, Bolívia, Argentína


náročnosť

16 dní

Trvanie

4890

Ulovte viac zážitkov

Pečené morské prasiatko

Pečené morské prasiatko

Cuy. U nás domáci miláčik, u tamojších obyvateľov kedysi bežný pokrm. Ochutnajte túto peruánsku špecialitu v luxusnej reštaurácii.

Hotel Belmond Cuzco

Hotel Belmond Cuzco

Čarovný mix koloniálneho a inského štýlu. 55 suít, mramorom obložené kúpeľne, elegantné spálne, knižnica, záhrada, inské ruiny, aj jediný vyhrievaný bazén v celom meste. Najlepší hotel Cuzco len pre Vás.

Luxusný vlak Hiram Bingham

Cesta ku Machu Pichhu luxusným vlakom, nesúcom meno samotného objaviteľa. Štvorchodová večera, luxus, pohodlie a nádherné výhľady.

Stratené mesto Inkov

Energia tohto miesta je neopísateľná. Človek to musí zažiť. Zachovalé stavby a pasúce sa lamy. Právom zaradené medzi sedem novodobých divov sveta.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test