Švédsko patrí k našim srdcovkám už 25 rokov. Zájazdy do Škandinávie organizujeme už od roku 1995. Prečítajte si referencie a vydajte sa s nami do Švédska pod patronátom škandinavistov.

Zaujímavosti o Švédsku

Video o Švédsku

8 minút o Švédsku (00:07:44)

Kam ísť a čo vidieť v Švédsku v podaní škandinavistu Jozefa Zelizňáka.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - METROPOLY ŠKANDINÁVIE

METROPOLY ŠKANDINÁVIE

5 najkrajších miest Škandinávie na jednej ceste. Andersenova Kodaň, nádherný Štokholm, klasicistické Helsinki, stredoveký Tallin, secesná Riga. Plavba cez Fínsky aj Botnický záliv. A množstvo gurmánskych…

Poznávací zájazd, dovolenka - NÓRSKO, LOFOTY, RUSKO

NÓRSKO, LOFOTY, RUSKO

Najkrajšie európske súostrovie Lofoty, švédske lesy a severská príroda zaliata polnočným slnkom pri najväčšom horskom jazere Škandinávie. Život Sámov vo Fínsku, dobytie Nordkappu a ruská vodka v Murmansku.

Poznávací zájazd, dovolenka - ŠKANDINÁVIA, LAPONSKO

ŠKANDINÁVIA, LAPONSKO

19-dňová cesta severskou prírodou. Nórske fjordy, fínske lesy, Andersenova Kodaň. Dedo Mráz na fínskom polárnom kruhu. 2-dňová túra na fínsko-ruských hraniciach, rafting na nórskej ľadovcovej rieke, výstup na…

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Brána do Laponska

Brána do Laponska

Sever Švédska je sen o škandinávskom pokoji. Nad jazerom Torneträsk tróni táto krásna brána do Laponska. Zažijete na našej kombinácii s Lofotmi.

Calatrava v Švédsku

Calatrava v Švédsku

Malmo, hlavné mesto južného Švédska sa z priemyselného centra zmenilo na skutočné príjemnú metropolu. A dominuje jej táto veža od Santiaga Calatravu.

Plavba cez šéry

Nezabudnuteľná plavba cez Botnický záliv zo Štokholmu do Helsínk. Plavba pomedzi pobrežné ostrovčeky a prvý ranný pohľad na Helsinki z vody je top.

Benátky severu

S nami uvidíte viac než len uličky starého mesta. Do bohémskeho Södermalmu po stopách knižných hrdinov a za najkrajšími výhľadmi na Štokholm.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.