Safari v Afrike a dovolenka v lone najkrajšej prírody. Národný park Chobe a stotisíc slonov. Sme v Afrike ako doma už 30 rokov, využite naše skúsenosti.

Rady na cestu do Botswany

Málo známa, drahá, ale dokonalá dovolenka. Ak chcete zažiť jedinečné safari, vydajte sa do Botswany. Práve tu sa ešte odohráva málo známa migrácia zebier a pakoní medzi Chobe a Kalahari. Rieka Okavango tu končí svoju cestu a vytvára jednu z najväčších vnútrozemských delt na svete.

Chobe je národný park, v ktorom žije najväčšia populácia slonov na svete. Okrem slonov tu ale nájdete aj ostatné vytúžené zvieratá, ako levy, leopardy, hrochy, krokodíly, antilopy, žirafy... Zoznam je veľmi dlhý.

V delte rieky Okavango sa budete naozaj cítiť ako v poslednej divočine. Minimum áut a návštevníkov robí toto miesto exkluzívnym. Práve v Botswane nájdete to najluxusnejšie ubytovanie s najluxusnejšou polohou.

Na púšti Kalahari nájdete fascinujúci svet so zvieratami, ktoré nepotrebujú celý život piť, ako napríklad surikaty a niektoré antilopy. V Kalahari je aj najväčšia populácia gepardov a púštnych levov. 

Botswana jednoducho ponúka všetko od zeleného brehu rieky Chobe, cez divočinu Savuti a Linyanti až po suché a nehostinné Kalahari, ktoré však oplýva životom. Neviete si vybrať zájazd do Botswany, využite naše skúsenosti, radi vám poradíme!

Ďakujem, celý náš trip v Afrike prebehol úplne fantasticky. Super organizácia :)

Martin Škrtel

futbalista

Martin Škrtel

TA3
7 minút o Afrike

Rady na cestu do Afriky od človeka, ktorý precestoval všetky krajiny kontinentu

Najpopulárnejšie zájazdy

Namíbia, Botswana, Zimbabwe, (Zambia)

Namíbia, Botswana, Zimbabwe, (Zambia)

Spoločne prejdeme azda všetkým čo Afrika ponúka, s výnimkou vysokých hôr. Pieskové pobrežie Atlantiku s hrozivým názvom „Pobrežie kostier“, nemecká koloniálna minulosť, vyprahnutá oblasť Damarov a Kaokolandu,…

JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe, (Zambia)

JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe, (Zambia)

Zájazd po miestach, kadiaľ chodievali iba bušmeni a hotentoti. Cesta po slobodných krajinách s nekonečnými scenériami, farebnou prírodou, kde sa stretne oceán, púšť, hory a africká zeleň v jednom. Najlepšie…

Okavango a Viktóriine vodopády

Okavango a Viktóriine vodopády

Zájazd po najkrajších miestach Afriky so záverom na safari v absolútnej divočine. Kapské mesto, najmohutnejšie vodopády a najluxusnejšie safari v Afrike. Doprajte si tento zážitok a pozrite sa na safari z…

Poradíme vám

K

Afrika  

Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana

02.07. → 10.07. +28 termínov

náročnosť

9 dní

Trvanie

2384
K

Afrika  

Lesotho, Eswatini, Zimbabwe, Zambia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

16 dní

Trvanie

3480
K

Afrika  

Zimbabwe, Namíbia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

20 dní

Trvanie

4030
K

Afrika  

Angola, Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

16 dní

Trvanie

5134
K

Afrika  

Zanzibar, Zimbabwe, Zambia, Tanzánia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

14 dní

Trvanie

3550
K

Afrika  

Seychelské ostrovy, Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

14 dní

Trvanie

3430

Ulovte viac zážitkov

Blízko k divočine

Blízko k divočine

Tak blízko k hrochom, stotisíc slonov, hľadenie veľkej päťky. Botswana ponúka absolútne zážitky z dotyku s africkou divočinou.

Luxus pri Okavangu

Luxus pri Okavangu

Nechajte sa rozmaznávať luxusom v drsnej africkej divočine a pozorujte zvieratá v komornej atmosfére a s minimom turistov. Práve toto je tá Afrika, kde budete takmer sami.

Dotyky s africkou faunou

Dostaňte sa na dotyk s africkou divočinou. Väčšina zvierat je na prítomnosť áut zvyknutá a správajú sa prirodzene. Národné parky Afriky poskytujú presne to, čo od savany a safari očakávate.

Chobe plné slonov

Botswana je krajina, ktorá má najväčšiu populáciu slonov na svete. Je takmer nemožné ich v národnom parku Chobe nevidieť. Pozorujte ich pri vode, v buši, pri odpočinku alebo pri súbojoch. Na tieto pohľady nikdy nezabudnete.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.