Cestovná kancelária s najväčšími skúsenosťami v Afrike. Dovolenka v Kapskom meste, safari v Krugeri, gurmánske zážitky. Najlepšie hotely, špičkoví slovenskí sprievodcovia. Pýtajte si referencie.

Kam ísť do Juhoafrickej republiky?

Naše zájazdy do Juhoafrickej republiky začíname v nakrajšom meste Afriky. Kapské mesto a jeho Stolová horaOchutnáte víno z Groot Constancia a spárujete ho s čokoládou, špičkovú gastronómiu zažijete na Victoria and Albert Waterfront a chladenú Savanu na pláži Boulders Beach. Hotely priamo v centre a oceán zážitkov.

Slovenskí sprievodcovia vás prevedú v stopách van Riebecka, ukážu vám faunu a flóru, nadchnú vás Afrikou, ktorú milujú. Safari zažijeme v najstaršom národnom parku Kruger. Uvidíme veľkú päťku?

Spojte si návštevu Juhoafrickej republiky aj s dvoma štátikmi v Dračích horách. Lesotho a Eswatini sú absolútna exotika. Spoznajte Durban a okúpte sa v Indickom oceáne.

Dovolenka, z ktorej sa vrátite osviežení, slobodní duchom s novým pohľadom na čierny kontinent. S istotou predátora rozoznáte impalu od springboka.

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

TA3
7 minút o JAR

(00:07:36)

Čo vidieť v Juhoafrickej republike v rozprávaní najscestovanejšieho Slováka.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe

JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe

Cesta po slobodných krajinách s nekonečnými scenériami, farebnou prírodou, kde sa stretne oceán, púšť, hory a africká zeleň v jednom. V žiadnej inej časti Afriky túto kombináciu nenájdete.

Poznávací zájazd, dovolenka - Najkrajšie mesto na svete

Najkrajšie mesto na svete

Na konci Afriky, leží skrytý poklad. Mesto v zovretí hôr a oceánu, kde sa rodí najlepšie víno Afriky. Mesto, kde sa prvý krát stretol beloch s bušmenom, ktoré stráži Stolová hora a Bludný Holanďan.

Poznávací zájazd, dovolenka - 3x naj Afriky

3x naj Afriky

Expresný zájazd po najkrajších miestach Afriky. Kapské mesto, najmohutnejšie vodopády Afriky a najlepšie safari. Lanovka na Stolovú horu, Mys dobrej nádeje, potápanie so žralokom, safari v krajine slonov,…

Poradíme vám

K

Afrika  

Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana

27.12. → 04.01. +28 termínov

náročnosť

9 dní

Trvanie

2580
K

Afrika  

Lesotho, Eswatini, Zimbabwe, Zambia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

16 dní

Trvanie

4370
K

Afrika  

Zimbabwe, Namíbia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

20 dní

Trvanie

4710
K

Afrika  

Zanzibar, Lesotho, Eswatini, Tanzánia, Juhoafrická republika


náročnosť

14 dní

Trvanie

3570
K

Afrika  

Juhoafrická republika


náročnosť

7 dní

Trvanie

920
K

Afrika  

Seychelské ostrovy, Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

14 dní

Trvanie

3630

Ulovte viac zážitkov

Golf v Afrike

Golf v Afrike

Ak ste prepadli vášni golfu, neobíďte túto fascinujúcu hru ani v južnej Afrike. Zahrajte si na ihrisku v Entabeni a vyskúšajte Extreme 19. Na takúto jamku len tak nezabudnete.

Mys dobrej nádeje

Mys dobrej nádeje

Kedysi známy ako Mys búrok, ktorý vzbudzoval medzi námorníkmi obavy. Dnes navštevované miesto, kde je cítiť silu prírody. Hľadajte antilopy, paviány, korytnačky a veľryby. Užite si toto unikátne miesto.

Tučniaky na dosah

Sledujte tučniaky okuliarnaté na pláži Boulders, ktorú si prvé dva páry vybrali približne v roku 1982. Odvtedy populácia narástla na 3000 jedincov. Vy tak máte možnosť vidieť najväčšiu kolóniu tučniakov v Afrike.

Prechádzka s levmi

Prechádzka s levmi

Prechádzka so psíkom je bežná vec. Venčili ste už ale niekedy leva? Na Victoria Falls v Zimbabwe sa môžete s levmi prejsť. Zažite túto jedinečnú aktivitu na vlastnej koži, nebudete banovať.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test