Cestovná kancelária s najväčšími skúsenosťami v Afrike. Dovolenka v Kapskom meste, safari v Krugeri, gurmánske zážitky. Najlepšie hotely, špičkoví slovenskí sprievodcovia. Pýtajte si referencie.

Zaujímavosti o Juhoafrickej republiky

Video

7 minút o JAR (00:07:36)

Čo vidieť v Juhoafrickej republike v rozprávaní najscestovanejšieho Slováka.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe

JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe

Cesta po slobodných krajinách s nekonečnými scenériami, farebnou prírodou, kde sa stretne oceán, púšť, hory a africká zeleň v jednom. V žiadnej inej časti Afriky túto kombináciu nenájdete.

Poznávací zájazd, dovolenka - Najkrajšie mesto na svete

Najkrajšie mesto na svete

Na konci Afriky, leží skrytý poklad. Mesto v zovretí hôr a oceánu, kde sa rodí najlepšie víno Afriky. Mesto, kde sa prvý krát stretol beloch s bušmenom, ktoré stráži Stolová hora a Bludný Holanďan.

Poznávací zájazd, dovolenka - 3x naj Afriky

3x naj Afriky

Expresný zájazd po najkrajších miestach Afriky. Kapské mesto, najmohutnejšie vodopády Afriky a najlepšie safari. Lanovka na Stolovú horu, Mys dobrej nádeje, potápanie so žralokom, safari v krajine slonov,…

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Golf v Afrike

Golf v Afrike

Ak ste prepadli vášni golfu, neobíďte túto fascinujúcu hru ani v južnej Afrike. Zahrajte si na ihrisku v Entabeni a vyskúšajte Extreme 19. Na takúto jamku len tak nezabudnete.

Mys dobrej nádeje

Mys dobrej nádeje

Kedysi známy ako Mys búrok, ktorý vzbudzoval medzi námorníkmi obavy. Dnes navštevované miesto, kde je cítiť silu prírody. Hľadajte antilopy, paviány, korytnačky a veľryby. Užite si toto unikátne miesto.

Tučniaky na dosah

Sledujte tučniaky okuliarnaté na pláži Boulders, ktorú si prvé dva páry vybrali približne v roku 1982. Odvtedy populácia narástla na 3000 jedincov. Vy tak máte možnosť vidieť najväčšiu kolóniu tučniakov v Afrike.

Prechádzka s levmi

Prechádzka s levmi

Prechádzka so psíkom je bežná vec. Venčili ste už ale niekedy leva? Na Victoria Falls v Zimbabwe sa môžete s levmi prejsť. Zažite túto jedinečnú aktivitu na vlastnej koži, nebudete banovať.

BUBO Covid garancia

Vrátenie peňazí pri pozitívnom teste