Hotely v Juhoafrickej republike, ktoré ponúkajú dobrý pomer ceny a slušnej kvality:

Park Inn by Radisson Foreshore (Kapské Mesto) – moderný hotel v úplnom centre mesta v Citybowl. Nachádza sa pár minút od hlavnej železničnej stanice, kongresového centra, pešej zóny St.George Mall a je v pešej vzdialenosti od všetkých hlavných historických a kultúrnych pamiatok. Hotel disponuje 120 izbami so štandardnou výbavou vrátane stanice na prípravu kávy a čaju, kompletne vybavenej kúpeľne s toaletnými potrebami, sušičom vlasov, trezoru a žehličky so žehliacou doskou. Samozrejmosťou je voľná Wi-Fi v celom hoteli. Na najvyššom podlaží je terasa s barom a výhľadom na centrum mesta a Stolovú horu. Doprajte si drink s týmto jedinečným pohľadom.

Holiday Inn Johannesburg Airport (Johannesburg) - Kvalitný letiskový hotel, ktorý poskytuje veľmi slušnú úroveň pri krátkej zastávke v najväčšom juhoafrickom meste. K dispozícií sú všetky bežné služby včítane posilňovne, Wi-Fi, business centra s počítačmi a tlačiarňou. Odpočiňte si pred pokračovaním v ceste v bazéne uprostred malej záhrady. Má vynikajúcu polohu, je vzdialený približne 10 minút jazdy od medzinárodného terminálu letiska O.R.Tambo. Naproti hotelu cez križovatku je veľké nákupné centrum East Rand Mall s množstvom obchodov a reštaurácií, ktoré Vám umožnia stráviť voľný čas.

Pestana Kruger lodge (Krugerov park) - Vyspite sa s krokodílmi a hrochmi v tejto lodge na okraji africkej divočiny. Nachádza sa len 800 metrov od vstupnej brány do národného parku Kruger, od ktorého ju delí rieka Crocodile, plná týchto prehistorických zvierat. Vychutnajte si večeru na terase reštaurácie Buhlebethu pri zapadajúcom slnku s výhľadom na rieku a zvieratá, ktoré sa sem prichádzajú napiť. Po dni strávenom na geniálnom safari určite padne vhod aj jeden z dvoch bazénov, v ktorom sa schladíte. Ak Vám nepostačuje bazén, využite miestne SPA a nechajte sa hýčkať. Lodge si sama udeľuje 4*, ale vzhľadom k tvrdej konkurencii luxusu v Krugerovom parku jej BUBO dáva 3*+. Pestana je veľká sieť hotelov a ďalších zariadení, do ktorej v roku 2015 vstúpil ako partner aj Cristiano Ronaldo.

Garden Court South Beach (Durban) - Poloha priamo na promenáde Golden Mile dáva tomuto hotelu patričný bonus. Nachádzate sa tak v centre diania, len pár desiatok metrov od hlavných atrakcií a najpopulárnejšia Južná pláž je priamo pred Vašimi dverami. V blízkosti hotela sa nachádza uShaka Marine World, jedno z najkrajších akvárií na svete a na opačnom konci promenády futbalový štadión Moses Mabhida s rôznymi atrakciami. Priamo v hoteli sa nachádza steakhouse Spur, ktorý patrí do populárnej siete týchto reštaurácií. Oddýchnite a zrelaxujte sa v bazéne na otvorenej terase s výhľadom na Indický oceán. 

Náročnejším odporúčame:

One&Only Cape Town (Kapské Mesto) - Najlepšia adresa v meste. Nič lepšie nevystihuje tento majestátny rezort situovaný v absolútnom centre Kapského mesta, hneď vedľa Victoria and Albert Waterfront. Jedno z najkrajších miest sveta si najlepšie užijete priamo z tohto hotela. Diskrétnosť a luxus sú dva hlavné atribúty tohto unikátneho miesta. Podľa slov hotelového manažéra Paula, má hotel najpriestrannejšie izby v Kapskom meste. Môžete mu veriť. One and Only je brand, ktorý sa stará o tých najnáročnejších klientov. Ak medzi nich patríte tak sa budete cítiť ako v bavlnke. Nezabudnite na drink vo Vista bare s výhľadom na Stolovú horu. Najlepšie sa pozerá s pohárikom Amaruly, Savany či červeného vína. Ak nepijete alkohol, vyskúšajte Rockshandy. Enjoy! 

Southern Sun Elangeni & Maharani (Durban) - Luxusný hotel s fantastickou polohou na pláži na severnom konci promenády Golden Mile. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojnejšie miesto v inak rušnom Durbane. Zariadený v modernom štýle spĺňa najprísnejšie kritéria 4* hotela a je pýchou medzinárodnej siete Tsogo Sun. Vychutnajte si pohľad na mesto a oceán z bazéna na streche hotela, kde môžete stráviť pokojne aj celý deň. Sledujte odtiaľto delfíny a surferov zabávajúcich sa vo vlnách, alebo život na promenáde lemovanej kvitnúcimi stromami. 6 reštaurácií a barov ponúkajú viacero možností, kde Afriku "ochutnať". V Jichana Grille zaborte nôž do pštrosieho steaku, vo Vigour&Verve Bar si objednajte kurací BBQ šalát. Ak ešte chcete vyskúšať to najlepšie jedlo z rôznych kútov južnej Afriky, reštaurácia Lingela je miesto, kam chcete ísť na večeru. Podávaná je formou švédskych stolov a je považovaná za najlepšiu svojho druhu v Durbane. 

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej/embosovanej platobnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú/embosovanú platobnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 48 hodín, debetné karty cca 10 dní. Táto doba závisí od Vašej banky.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

k

Afrika

Zimbabwe, Juhoafrická republika +1 Viac

26.04. → 04.05.23
Začiatok 5.12.2022

ZĽAVA NA HOTEL
Najlepšia adresa v Kapskom Meste i
865€ 779€
ušetríte 87€
k

Afrika

Zimbabwe, Juhoafrická republika +1 Viac

10.05. → 18.05.23
Začiatok 5.12.2022

ZĽAVA NA HOTEL
Najlepšia adresa v Kapskom Meste i
865€ 779€
ušetríte 87€
k

Afrika

Zimbabwe, Juhoafrická republika +1 Viac

05.07. → 13.07.23
Začiatok 5.12.2022

ZĽAVA NA HOTEL
Najlepšia adresa v Kapskom Meste i
865€ 779€
ušetríte 87€
k

Afrika

Zimbabwe, Juhoafrická republika +1 Viac

19.07. → 27.07.23
Začiatok 5.12.2022

ZĽAVA NA HOTEL
Najlepšia adresa v Kapskom Meste i
865€ 779€
ušetríte 87€

Vianoce s BUBO

Dovolenka 3x naj Afriky
K

Afrika  

Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana

27.12. → 04.01. +18 termínov

náročnosť

9 dní

Trvanie

4980

Vianoce s BUBO

Dovolenka JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe, (Zambia)
K

Afrika  

Zimbabwe, Zambia, Namíbia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

20 dní

Trvanie

3353 4790€

Vianoce s BUBO

Dovolenka JAR - Záhradná cesta, veľryby a vodopády
K

Afrika  

Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

13 dní

Trvanie

2992 3740€

Vianoce s BUBO

Dovolenka Južná Afrika Total
K

Afrika  

Lesotho, Eswatini, Zimbabwe, Zambia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

16 dní

Trvanie

5970
Vodopády. Ktoré sú tie naj? Prémiový blog

Prémiový blog Vodopády. Ktoré sú tie naj?

Vodopád. Hrmiaca voda, ktorá vás zamočí na stovky metrov. Neuveriteľný zážitok, ktorý sa v anketách našich klientov často dostáva na prvé miesto.…

Ľuboš Fellner 15 min. čítania
Veľká päťka alebo 22 zvierat pre rok 2022 Prémiový blog

Prémiový blog Veľká päťka alebo 22 zvierat pre rok 2022

Naša planéta je úžasným miestom, kde ešte stále môžete natrafiť na autentickú divokú prírodu aj s jej obyvateľmi - fascinujúcimi divými zvieratami,…

Veľký prehľad afrického safari Prémiový blog

Prémiový blog Veľký prehľad afrického safari

Vyberte si safari na mieru pre vás. Afrika je obrovský kontinent, preto je dobré, ak vám odborník poradí, kam ísť do Afriky. Martin Karniš je…

Martin Karniš 15 min. čítania
Kapské Mesto - tipy na cestu na juh Afriky Kapské Mesto

Kapské Mesto Kapské Mesto - tipy na cestu na juh Afriky

Kapské Mesto je najstarším mestom Južnej Afriky, založené bolo v roku 1652 Holandskou východo-indickou spoločnosťou ako stanica na doplnenie…

Martin Hrnko 22 min. čítania

Vianoce s BUBO sa začínajú o Viac

- dní - hod -min -sek