Relax na nádherných plážach Zanzibaru a najkrajšie safari na svete s odborníkmi na Afriku. Špičkoví slovenskí sprievodcovia, najviac termínov, prenajatá doprava. Pýtajte si referencie a zažite Afriku s BUBO.

Kam cestovať na Zanzibare?

Dovolenka na Zanzibare láka najmä rajskými plážami a oddychom pri tyrkysovom mori. Relax v rámci našich zájazdov na Zanzibar si vychutnávate vo Vami vybranom rezorte so službami all inclusive.

Okrem relaxu ponúka Zanzibar množstvo možností. Zaujímavá je návšteva farmy na exotické koreniny aj nádherné swahilské mesto Stone Town, ktoré bolo jednu dobu hlavným mestom Ománskej ríše. Hlavnými atrakciami mesta je tržnica s ovocím, mäsom a rybami, anglikánska katedrála, ktorá stojí na mieste posledného trhu s otrokmi vo východnej Afrike a pevnosť a sultánsky palác neďaleko prístavu.

Jedinečným prírodným zážitkom je aj návšteva posledného pôvodného kusu zanzibarského pralesa Jozani s jedinečnými druhmi zvierat, ktoré nenájdete nikde inde. Tento výlet môžete spojiť s návštevou tradičnej miestnej dediny, navštíviť šamana a pozrieť sa na projekt chovu lokálnych druhov motýľov.

Zanzibar je koralové sústrovie a v okolí sa nachádza množstvo miest na potápanie a šnorchľovanie. Ideálnym miestom je ostrov Mnemba, kde je na mnohých miestach útes pekne zachovalý a živý. Ak ešte stále nemáte dosť, odvezte sa loďkou zo Stone Town na ostrov Changuu, známy aj ako Prison Island. Na ostrove je okrem budovy, ktorá nikdy svojmu účelu neslúžila aj záchranná stanica korytnačiek obrovských a pekná pláž s výhľadom na Stone Town.

Cestujte na Zanzibar v spojení s Juhoafrickou republikou, Keňou či Tanzániou a zažite perfektnú a komfortnú dovolenku v Afrike. S výberom vám radi pomôžeme.

Spojiť zážitkovú dovolenku s komfortom asi nie je vždy až také ľahké, ale ľuďom z BUBO sa to podarilo perfektne.

Rebeka Zálešáková

klientka

Ulovte viac zážitkov

Dokonalý oddych

Dokonalý oddych

Nechajte sa rozmaznávať vo Vami vybranom rezorte s all inclusive na najkrajších plážach sveta. Zaborte nohy do teplého piesku a nasávajte vôňu klinčekov a mora.

Úžasný Zanzibar

Najkrajšie africké more v kombinácii s najlepším safari robí z tejto cesty veľmi dobrú voľbu aj pre najnáročnejších.

Masajovia

Asi najtypickejšími obyvateľmi východnej Afriky sú bezpochyby Masajovia. Kmeň, ktorý si zachoval svoj tradičný spôsob života aj napriek rýchlemu pokroku. Typické odevy, stáda kráv a zaujímavý folklór. Zažite to s BUBO.

Dotyky s africkou faunou

Dostaňte sa na dotyk s africkou divočinou. Väčšina zvierat je na prítomnosť áut zvyknutá a správajú sa prirodzene. Národné parky východnej Afrike poskytujú presne to, čo od savany a safari očakávate.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - KEŇA, TANZÁNIA, ZANZIBAR

KEŇA, TANZÁNIA, ZANZIBAR

Najlepšie safari a oddych na plážach Zanzibaru. Život na otvorených pláňach Masai Mara a Serengeti patrí medzi najkrajšie divadlá na svete. Stovky druhov zvierat vo svojom prirodzenom prostredí, ktoré žijú…

Poznávací zájazd, dovolenka - SAFARI V JAR, ESWATINI, LESOTHO A ZANZIBAR

SAFARI V JAR, ESWATINI, LESOTHO A ZANZIBAR

Skvelý zájazd pre tých čo navštevujú Afriku po prvý krát. Štyri rozličné krajiny a kultúry. A na konci zaboríte nohy do teplého piesku na Zanzibare.

Poznávací zájazd, dovolenka - 3X NAJ AFRIKY A RELAX NA ZANZIBARE

3X NAJ AFRIKY A RELAX NA ZANZIBARE

Od Kapského mesta cez pobrežie Atlantiku do zelených oblastí Zambezi a Chobe s vyše 120000 slonmi. Top safari, Viktóriine vodopády a Zanzibar v all inclusive hoteli podľa vášho výberu.

Poradíme vám

K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

15 dní

Trvanie

4882
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia


náročnosť

11 dní

Trvanie

2330
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia


náročnosť

11 dní

Trvanie

2770

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.