Načítavame pre vás exkluzívny blog

5 výnimočných darčekov pre ženu

5 výnimočných darčekov pre ženu

Prekvapte tento rok svoju partnerku výnimočným zážitkom. Najkrajšie pamiatky sveta, luxus na Bali, Thajsko plné úsmevov, pamiatky a pláže na Srí Lanke, či rovno cesta okolo sveta. Absolútna dovolenka, na ktorej sa ani vy nebudete nudiť.

Prekvapte tento rok svoju partnerku výnimočným zážitkom. Najkrajšie pamiatky sveta, luxus na Bali, Thajsko plné úsmevov, pamiatky a pláže na Srí Lanke, či rovno cesta okolo sveta. Absolútna dovolenka, na ktorej sa ani vy nebudete nudiť.

1. Malajzia, Singapur, Bali

Neznáma, ale čistá a bezpečná Malajzia, legendárny hotel Marina Bay Sands v Singapure a pláže na božskom Bali. Nenáročná kombinácia za vynikajúcu cenu, ktorá umožní zažiť tri krajiny Ázie. Potešte vašu partnerku pohľadom na Dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami Singapuru, najčistejšieho mesta na svete a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove bohov, ktorý v sebe spája to najlepšie z Indonézie.

2. Srí Lanka

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými domorodcami. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver na krásnych plážach. Základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť okrem nášho prenajatého autobusu rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel či slona). Hotely sú s bazénom a ajurvédskym centrom. Pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Buddhovho zubu.

3. Thajsko, Malajzia, Singapur

Už 20 rokov v prvej trojke najpopulárnejších ciest. Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku a architektúra dokazuje nemožné. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Dokonalá kombinácia aj pre skúsených cestovateľov.

4. Najkrajšie pamiatky sveta

Kambodžský Angkor Wat bol nominovaný za najkrajšiu pamiatku sveta aj tento rok. V BUBO vyhráva zasa opakovane mjanmarský Bagan. Možno preto, lebo tu poznáme všetky zákutia. Najdobrodružnejšou časťou je cesta Laosom do prekrásneho mestečka Luang Prabang. Vynikajúca strava, bezpečnosť a skvelé služby, založené na neprekonateľnom know-how.

5. Okolo sveta privátnym lietadlom

BUBO prvú cestu okolo sveta zorganizovalo už v roku 2001. A na rok 2019 sme pripravili abso- lútnu bombu. Poďte okolo sveta so špičkovými sprievodcami BUBO vo vlastnom lietadle a zo- zbierajte všetkých sedem divov sveta na jednej ceste. Slovenská top premiéra! Od jordánskej Petry cez Kamčatku pod sochu Ježiša v Riu.

Super bonus navyše:

Ak napíšete na prihlášku do poznámky heslo darček, môžete si do 10. 1. 2019 bezplatne vymeniť objednaný zájazd za iný. Vianočná zľava zostane zachovaná. Ponuka sa týka zájazdov s odchodom od 1. marca.

Hľadáte ďalej? 304 ďalších zájazdov a tisícky termínov nájdete TU.

Jozef Zelizňák

Jozef Zelizňák

Jozef Zelizňák

Už 25 rokov sprievodca BUBO, pravý svetobežník a vynikajúci prekladateľ zo škandinávskych jazykov. Čítali ste Stiega Larssona, alebo Jo Nesba? Vyštudoval nórčinu a švédčinu, miluje Berlín a Buenos Aires (a našu kanceláriu), no jeho srdcovou záležitosťou sa stala oblasť východnej Ázie, ktorú od roku 2001 navštívil nespočetnekrát. Viedol slovenské prvoexpedície do Bangladéša, Guyan a Surinamu aj Severnej Kórey, prvú našu cestu na Antarktídu. Jozef je top manažér a okrem bezproblémového riadenia zájazdov má na starosti marketing. Obdivuhodne rozhľadený, vľúdny a skúsený cestovateľ s vášňou pre gastronómiu.

Obľúbený zájazd z BUBO katalógu
Patagónia, Ohňová zem + luxusná plavba (Komfort)

Posledná úprava článku | Prečítané: 2308x

Mohlo by Vás zaujímať

Blogov

Odporúčame tieto zájazdy

K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

1870
K

Ázia  

Srí Lanka


náročnosť

11 dní

Trvanie

1980
K

Ázia  

Mjanmarsko, Laos, Kambodža


náročnosť

14 dní

Trvanie

3070
K

Ázia   Amerika   Európa  

Taliansko, Rusko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília


náročnosť

21 dní

Trvanie

19877

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.